moja tema

da li podrzavate forumski lez lobi?


  • Ukupno glasova
    16
  • Anketa je zatvorena .
uuu,kakav plan,jte!
imam ja neke ludake kad dodju iz peste,navale na smoki i burek...i ti patis od tog jugonostalgicnog sindroma :lol:
nego,ne znam sta se moze raditi u bg i kad nisi gastos...ja sam iz provincije. :-(
da,mesec utice i na mene....sdrndana sam,ali se smejem na svaku nebulozu :mrgreen:
 
a garant je derpe...mislim,sminker,jte...koji normalan tip radi kao sminker! :mrgreen:
pa jos da ga neki baya vidi s tobom,idi,breeee!

joj,hani,sto si ti neka spontana k'o pobacaj :lol:
 
peach:
a garant je derpe...mislim,sminker,jte...koji normalan tip radi kao sminker! :mrgreen:
pa jos da ga neki baya vidi s tobom,idi,breeee!

joj,hani,sto si ti neka spontana k'o pobacaj :lol:


"I sta ti kao nemas stila ... i sta ... onda odes kod stiliste i primis stil. ...
Ma da ti kazem ja sta su ti stilisti !!
To su ti ****** sa poslom !!! ...."
 
hanibal77:
ma nisam pljackala nego smo imali challenge da napravimo vise nego sto je predvidjeno para.to za parfeme
a za sminku sam ja postavila challenge(da bismo malo vise prodali zbog nekih animacija,da ne duzim) i eto osvojila
moze evi da udje u temu

Aha... Do te lekcije nisam još stigao. :lol: Evo upravo učim HRM (Human Resources Management)... ;)
 
hanibal77:
e imamo srecu da imamo brdo testera i poklona od marki(tako nas potkupljuju da prodajemo bas njih) i kad npr imamo minus u siframa postavimo neki challenge npr danas je trebalo da napravimo 4500€ (mala smo parfimerija) a ona je stavila da na transu od 200 eura viska po jedan parfem imamo.napravile smo 900 viska ali rekla sam joj da ne razmazi devojke i da je i tri dovoljno(ona je tek 2 dana kod nas)
to se zove dinamizacija i motivacija ekipe(kad ima neki challenge da vidis kako su svi indikatori super)
inace moze da se stavi i challenge na druge stvari:
tt-transformacija posetioca u klijenta(imamo brojac na vratima koliko njih udje)
nac- broj proizvoda po korpi
pm-srednja potrosacka korpa

jao super na svojoj temi se pravim pametna bez blama :D

Ha, pa to je evropa, a mi nikad ama nikad, sest fakulteta mozemo da zavrsimio, dzabe...
svi su menadzeri, ekonomisti, pravnici... strasno... a niko nezna da napravi pare.. a kamoli da radi posao za koji je zavrsio skolu. Soory malo sam besna... ceo zivot hocu da odem odavde, ali ne ja sam idalje ovde rintam ko crnac... soory ....... pretera ga ja .....
 
Au zauzecu ti celu stranu, OVAKO: punih deset godina radim u privatnoj firmi koja se bavi izdavastvom ( VHS, DVD, CD, MC), produkcijom ( filmova i pozorisnih predstava). Kultur se stro KULTURA! Zamenik sam svom gazdi. Radim sve od racunovotsva, komercijale, marketinga, naplate. U vreme slobe.. secam se te papiri na crno te papiri na belo, pa imas razne poslovne partnere za koje pravis fals papire... Pa dodje vreme djikijevo, pa pdv, pa menjanje zakona iz meseca u mesec a na sve to te glumci (i to nasi veliki glumci poznati samo onima koji gledaju pink) zaje... hoce vece honorare, malo im je love... Ja sam do skoro bila zadovoljna... ali vise nisam. A nisam zacrsila fax....Pa onda ugovaras predstave, pa putujes sa njima na razne festivale, pa i u tome imas papirologiju i zakone koji se svaka 3 meseca menjaju..................... Vrlo sam priznata u svojoj bransi, i ponosna na svoj posao.
 
Uzasni su. Ne volim kad sa ljudima ne mozes da diskutujes i razmenis misljenje... ono kao saslusam ja njega, saslusa on mene... skapiramo sta hocemo da kazemo... a ne ubedjivanje, ko je upravo i cije misljenje mora da se prihvati. A ustvari vrlo su male razlike, i svi imamo priblizno isto misljenje.
 
Jeste totalno je kul. Kao isvaki posao ima dosta trzavica i problema... ipak mi zivimo u srbiji... Ja sam ti covek (kako kazu u mojoj bransi) ..iza kulisa. Sto znaci covek iz pozadine, onaj sto drzi sve konce u svojim rukama a niko ga nevidi, Ne covek iz senke, nego covek iza scene (pozorisne). Ma ludilo je.. a tek kad se ode na put, to je stavrno zezanje,... pa kad krenu da menjaju tekst i prave "slagorte" e tu trebas da prisustvujes...
 
hanibal77:
ponovo cu na dijetu,da skinem ono sto mi je preostalo
zato danas preterujem,sa kinder delice,sa smokijem,sa hleb-puter-medom,aaaaaaaaa dosta luda zeno aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ccc... :D Mada i ja danas malo "grešim"... Pizza i palačinka sa eurokremom... :rolleyes:
 
evi:
Jeste totalno je kul. Kao isvaki posao ima dosta trzavica i problema... ipak mi zivimo u srbiji... Ja sam ti covek (kako kazu u mojoj bransi) ..iza kulisa. Sto znaci covek iz pozadine, onaj sto drzi sve konce u svojim rukama a niko ga nevidi, Ne covek iz senke, nego covek iza scene (pozorisne). Ma ludilo je.. a tek kad se ode na put, to je stavrno zezanje,... pa kad krenu da menjaju tekst i prave "slagorte" e tu trebas da prisustvujes...

Svaki posao ima svoje loše i dobre strane... Ali bar se možeš pohvaliti da ti je posao zanimljiv. ;) Jedan moj drugar se skoro zaposlio u jednoj stranoj revizorskoj firmi. Postoji velika verovatnoća da će već za par meseci dobiti više nego solidnu platu (u ovoj zemlji u svakom slučaju)... Ali ja lično ne bih radio taj posao... Po meni je to najdosadniji posao na svetu... Grrr... Mrzim računovodstvo, finansije i prateće aktivnosti. :?
 
hanibal77:
mmmmmhhhmmm a sta ces sa ostatkom euro krema? :mrgreen:

hehe A znao sam da sam u nečemu pogrešio. :lol: Nisam ja pravio palačinke. Stigle uz pizzu. ;) Tako da nema preostalog evrokrema... No... Imaš li neku ideju? :mrgreen: Lako se može nabaviti nova teglica. :lol:
 

Back
Top