JK Fanlisting

Ja mislim da bi bilo bash zanimljivo uchlaniti se na jedan takav sajt :)
Chisto da vidim kako razmishljaju ljudi koji slushaju takvu vrstu muzike... Ako uopshte i razmishljaju...
 
ne razumem poentu vasih komentara......sta,zar ovde covek ne moze da otvori temu sa ovakvim naslovom,a da ga ne popljuju...ja licno ne podnosim karleusu,ali ako je covek voli,pa sta,njegov problem...koliko znam naslov je bio da su ljudi koji je vole uclane na njen fan site,a ne da sad se ovde svi uzasavaju zbog toga...morate te se pomiriti sa tim da ce nazalost ljude kao sto je karleusa dosta ljudi slusati..ali to ne znaci da su oni manje inteligentniji ili sposobniji od drugih
 
Lucky girl:
ne razumem poentu vasih komentara......sta,zar ovde covek ne moze da otvori temu sa ovakvim naslovom,a da ga ne popljuju...ja licno ne podnosim karleusu,ali ako je covek voli,pa sta,njegov problem...koliko znam naslov je bio da su ljudi koji je vole uclane na njen fan site,a ne da sad se ovde svi uzasavaju zbog toga...morate te se pomiriti sa tim da ce nazalost ljude kao sto je karleusa dosta ljudi slusati..ali to ne znaci da su oni manje inteligentniji ili sposobniji od drugih
bla bla bla
aj ne seri
mislim smaraju ti komentari tipa 'toleranicija, poshtujte tudji ukus, svako ima pravo da voli shta hocje... '
daj...
 
ooo bozhe , lucky girl, oladi malo.
i hocjesh recji da jelena karleusha "stvara" muziku
ja ne poshtujem njene fanove jer oni to zovu muzika, a ja zovem chisto iskazivanje drugih atributa ( a po meni ona nije lepa)
zato molim te, nemoj da prichash o tudjim ukusima, jer to nisu ukusi, to su neukusi ,i nemoj molim te da se pravish tako dobra i fina (nishta lichno, nemam nishta protiv tebe, nego je bez veze i smeshno tako se ponashati)
 
jer to nisu ukusi, to su neukusi
egzekli...

izvini cemu takvo obracanje?izvini,mislim ako se tebi takvi ljudi ne svidjaju idi pa ih premlati..licilo bi na tebe...
ma nemam ja nishta protiv tebe laki nego nervira me to... ipak postoji neka granica... a ona je daleeeeeko ispod granice i uopste nema smisla diskutovati...

licilo bi na mene? aj vazi.
a ti posle prichaj kako ne generalizujesh i kako nemash nishta protiv pankera/rokera/metalaca
 
Lucky girl:
ne razumem poentu vasih komentara......sta,zar ovde covek ne moze da otvori temu sa ovakvim naslovom,a da ga ne popljuju...ja licno ne podnosim karleusu,ali ako je covek voli,pa sta,njegov problem...koliko znam naslov je bio da su ljudi koji je vole uclane na njen fan site,a ne da sad se ovde svi uzasavaju zbog toga...morate te se pomiriti sa tim da ce nazalost ljude kao sto je karleusa dosta ljudi slusati..ali to ne znaci da su oni manje inteligentniji ili sposobniji od drugih
Do ovog tvog komentara stvarno nisam videla ni trunccicu pljuvotine. Veruj mi ljudi su se BASS, BASS suzdrzzali, bili fini. A ovim si samo izazvala lavinu onoga ssto (kao) nisi htela ...

I naravno da "ovde covek MOZZE da otvori temu sa ovakvim naslovom,a da ga ne popljuju", jer nazzalost nju (ne znam taccno iz kojih razloga) svrstavaju u "Muzika". I tom prilikom se taj isti ccovek izlazze komentarima svakog tipa ...
 
Moon Child:
jer to nisu ukusi, to su neukusi
egzekli...


ma nemam ja nishta protiv tebe laki nego nervira me to... ipak postoji neka granica... a ona je daleeeeeko ispod granice i uopste nema smisla diskutovati...

licilo bi na mene? aj vazi.
a ti posle prichaj kako ne generalizujesh i kako nemash nishta protiv pankera/rokera/metalaca

ne znam da li ces mi verovati ili ne,ali ja nemam pojma koju ti muziku slusas,tako da ti zakljucak nije na mestu...a kao drugo slusam rok,tako da ni ne bih cak i da hocu imala nesto protiv rokera..treca stvar,ja ne generalizujem ljude i bas iz tih razloga ne zelim da vredjam one koji slusaju karleusu,jer je to njihova stvar..i ne nemam nista protiv ni rokera,ni metalaca,ni bilo koga...a jedan od boljih ortaka slusa karelusu kao i najbolja ortakinja i eto makar na osnovu njih dvoje mogu da kazem da oni koji je slusaju nisu manje inteligentni...a to sto nju nazalost slusaju,to je ipak njihov izbor...ja karleusu ne podnosim,ali organski,ali sta tu iko moze da ucini.
 
Apach:
Do ovog tvog komentara stvarno nisam videla ni trunccicu pljuvotine. Veruj mi ljudi su se BASS, BASS suzdrzzali, bili fini. A ovim si samo izazvala lavinu onoga ssto (kao) nisi htela ...

I naravno da "ovde covek MOZZE da otvori temu sa ovakvim naslovom,a da ga ne popljuju", jer nazzalost nju (ne znam taccno iz kojih razloga) svrstavaju u "Muzika". I tom prilikom se taj isti ccovek izlazze komentarima svakog tipa ...


ja nisam htela nista da izazovem,samo sam dala moj komentar...ali dobro,ocigledno da ljudi drugacije shvataju neke komentare i zakljucke...
 
Vi sto je bljujete po JK ste totalni sputani idioti koji nemaju pametnija posla nego da bljuju po drugima!!! Ako je ne volite idite pa slusajte one gubave rokere i metalce, ili sta vec slusate, a JK ostavite na miru!!! Nemam nista protiv da izrazite svoje misljenje, ali se spustate zaista na jedan SELjACKI nivo!
 
d3amon:
Vi sto je bljujete po JK ste totalni sputani idioti koji nemaju pametnija posla nego da bljuju po drugima!!! Ako je ne volite idite pa slusajte one gubave rokere i metalce, ili sta vec slusate a JK ostavite na miru!!! Nemam nista protiv da izrazite svoje misljenje, ali se spustate zaista na jedan SELjACKI nivo!


Hm...
Zar ovo nije kontradiktorno?!
Moje mishljenje je da "JK" ne poseduje ni jedan kvalitet, ni jedan, koji bi mene privukao da joj posvetim bar 3 sekunde svoje dragocene paznje.
Za par godina ce se ionako istopiti...
 
d3amon:
Vi sto je bljujete po JK ste totalni sputani idioti koji nemaju pametnija posla nego da bljuju po drugima!!! Ako je ne volite idite pa slusajte one gubave rokere i metalce, ili sta vec slusate, a JK ostavite na miru!!! Nemam nista protiv da izrazite svoje misljenje, ali se spustate zaista na jedan SELjACKI nivo!


mislim da ipak nije bilo potrebno sad da vredjas....koliko god bio ili ne u pravu...
 
NaraYan:
Moje mishljenje je da "JK" ne poseduje ni jedan kvalitet, ni jedan, koji bi mene privukao da joj posvetim bar 3 sekunde svoje dragocene paznje.
Za par godina ce se ionako istopiti...
Pogledaj koliko tema ima postova pa procijeni da li privlaci dovoljno "dragocjene" paznje...
Hm, ni 3 sec?, ne bih rekao....
 
Khm...

Pesma se zove gili-gili....dabome.....i idemo:

e hej, sta ti mislis ko si ti.
da mozes svaku za hiljadarku sve do zore gledati.
e hej, ljubav se ne kupuje,
muskarac pravi ima u glavi, nikad se ne prodaje

Znam da sam lepa nisam slepa takvu me majka rodila,
Mogu da biram kog cu da diram i skim bih ljubav vodila

Refren:
dolari, marke, biraj ti biraj ko se jos tako udara
gili, gili, gili, gili ako me volis, voli me do zednjeh dinara
Dolari marke, biraj ti biraj ko se jos tako udara
Gili gili gili gili ako me volis , voli me do zadnjeh dinara.


e hej, sta ti mislis ko sam ja,
slatka mala, zdravo i hvala, lutka iz izloga
e hej, ljubav se ne kupuje
devojka svaka, na srcu laka nikad se ne prodaje

kupi mi sunce, kupi me mesec kupi na nebu zvezde sve
reci ce svako, skupo je jako, ali ja nisam svakom za dve.

Refren:
dolari, marke, biraj ti biraj ko se jos tako udara
gili, gili, gili, gili ako me volis, voli me do zednjeh dinara
Dolari marke, biraj ti biraj ko se jos tako udara
Gili gili gili gili ako me volis , voli me do zadnjeh dinara.


Woohooo....rock me baby one more time....yeah....
 
father:
Khm...

Pesma se zove gili-gili....dabome.....i idemo:

e hej, sta ti mislis ko si ti.
da mozes svaku za hiljadarku sve do zore gledati.
e hej, ljubav se ne kupuje,
muskarac pravi ima u glavi, nikad se ne prodaje

Znam da sam lepa nisam slepa takvu me majka rodila,
Mogu da biram kog cu da diram i skim bih ljubav vodila

Refren:
dolari, marke, biraj ti biraj ko se jos tako udara
gili, gili, gili, gili ako me volis, voli me do zednjeh dinara
Dolari marke, biraj ti biraj ko se jos tako udara
Gili gili gili gili ako me volis , voli me do zadnjeh dinara.


e hej, sta ti mislis ko sam ja,
slatka mala, zdravo i hvala, lutka iz izloga
e hej, ljubav se ne kupuje
devojka svaka, na srcu laka nikad se ne prodaje

kupi mi sunce, kupi me mesec kupi na nebu zvezde sve
reci ce svako, skupo je jako, ali ja nisam svakom za dve.

Refren:
dolari, marke, biraj ti biraj ko se jos tako udara
gili, gili, gili, gili ako me volis, voli me do zednjeh dinara
Dolari marke, biraj ti biraj ko se jos tako udara
Gili gili gili gili ako me volis , voli me do zadnjeh dinara.


Woohooo....rock me baby one more time....yeah....
Vidim da ti je privukla paznju...:)
 

Back
Top