Compañeros - na TV Stankom!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jovcica

Zainteresovan član
Poruka
309
Ponovo se daju Kompanjerosi!!! :-D
Dakle, u pitanju je prava, ne latinoamericka, vec spanska serija...
U 8 uvece i 1 popodne...tek juce sam videla na TV-u tako da mislim da je ova u 1 repriza od prethodnog dana...I izgleda da su u pitanju prve epizode posto su svi jos klinci... :)

Dobro je da Stankom ne preteruje sa reklamama posto me je upravo na taj nacin b92 oterao od Un passo adelante........


EDIT:
ZA MODERATORE I SVE OSTALE: Pretrazila sam forum i nisam nasla topic o Kompanjerosima... (kljucne reci: kompanjeros, kompanjerosi,companeros,compañeros... mislim da je to bilo dovoljno...) ;)
 
Ja snm pratila kompanjerose od prve epizode kad su ih prvi put pustali na , nisam propustal ni jednu, trcim sa rodjendana da stigla da odgledam... boze koja sam budala bila :) ali stvarno je lepa serija. Ali ono sto su uradili, sto su prekinuli serijal na pola to im nikad necu oprostiti(smrde jedne) i zato necu da gledam reprizu... bas u inat...
 
Jovcica:
Ponovo se daju Kompanjerosi!!! :-D
Dakle, u pitanju je prava, ne latinoamericka, vec spanska serija...
U 8 uvece i 1 popodne...tek juce sam videla na TV-u tako da mislim da je ova u 1 repriza od prethodnog dana...I izgleda da su u pitanju prve epizode posto su svi jos klinci... :)

Dobro je da Stankom ne preteruje sa reklamama posto me je upravo na taj nacin b92 oterao od Un passo adelante........


EDIT:
ZA MODERATORE I SVE OSTALE: Pretrazila sam forum i nisam nasla topic o Kompanjerosima... (kljucne reci: kompanjeros, kompanjerosi,companeros,compañeros... mislim da je to bilo dovoljno...) ;)


bas si sad pokazala moderatorima,sa tolikim silnim pretrazivanjima ;)
nisam nikad gledala,ali pocecu,kazu da je super serija....koliko je proslo?
 
Ja sam je gledala dva puta, davno na Stankomu pa ponovo na B92. Gledacu da se ukljucim ponovo jer je zaista dobra i pre svega edukativna i zanimljiva. Lici na UPA samo su ovde klinci u pitanju (osnovna i srednja skola) ali mnogo vise se desava u njihovim kucama nego u UPA.
Inace serija nije prekinuta na pola vec nam samo nisu pustili poslednji ciklus. U pretposlednjem koji smo gledali su potpuno promenili likove u seriji (stigla je nova generacija) pa izgleda da nije bas bila gledana...
Plasim se jedino da se opet nesto ne prekine posto nisam bas sigurna da je Stankom prosao na dodeli lokalnih frekvencija. Mozda i jeste???!!! Ako gresim neka me neko ispravi i molim sve da mi oproste na dezinformaciji ali tako nesto mi je na pameti trenutno...

Gledacu ponovo u svakom slucaju - koliko traje nek traje....
 
u pravu si za sve osim za to da nije bila gledana serija sa novim likovima.naprotiv bila je gledanija od prvih ciklusa.nema veze u svakom slucaju ovde govorimo o celokupnoj seriji i ne bih da je delimo na cikluse.zelim da vas obavestim sve da ce do kraja sledece nedelje biti osposobljen fan klub companeros,ali otom potom.sto se tice frekvencije za tv stankom,ako nema nista od njih cimacemo b92.ja mislim da je upa pred kraj emitovanja pa ce moci da uleti kombinacija za companerose.
do sledeceg kucanja p0zzz
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top