Black VS Mark

Black VS Mark

  • Black

  • Mark


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
meni mark....al samo zbog zhalosne sove...i njegovog odnosa sa flokom....a obojica su americhki fegeti....i blek i mark ....samo je blek uz to i plavushan....a zove se blek....nema ni logike....a i rodni je sav u fazonu britni spirs...mislim bio bi da je sada zhiv....
 
ne mogu da verujm da ljudi vishe vole bleka....eeeej on je plavushaaaaaan!!!!!.....a oqltis mu je kao logistichka podrshka....komichno osvezhenje......daaaaj nemojte to da radite.....dajte glas marq.....on ima dabra na glavi i sav je u fazonu da nosi sablju oko pasa.....a zhalosna sova?...idnijanac ej!....i ima kriv nos....mislim super lik....i blaf....bradat i pije pivo...mislim pravi undergound....haos....nemojte glasati za bleka jer je on plavokosi feg sa reputacijom tabadzije....sisa u dushi....a rodni je pegavi i sav shenskast kad pogleda ga chovek
 
AntunTun:
ne mogu da verujm da ljudi vishe vole bleka....eeeej on je plavushaaaaaan!!!!!.....a oqltis mu je kao logistichka podrshka....komichno osvezhenje......daaaaj nemojte to da radite.....dajte glas marq.....on ima dabra na glavi i sav je u fazonu da nosi sablju oko pasa.....a zhalosna sova?...idnijanac ej!....i ima kriv nos....mislim super lik....i blaf....bradat i pije pivo...mislim pravi undergound....haos....nemojte glasati za bleka jer je on plavokosi feg sa reputacijom tabadzije....sisa u dushi....a rodni je pegavi i sav shenskast kad pogleda ga chovek

Kako ljudi da ne glasaju za Bleka... On je tako... Seksi ; ))))

BTW, čini mi se da u jednoj epizodi kažu da se Blek zako zove zato što to na indijanskom znači ''Žuta Kosa''. Što verovatno nema veze sa životom, pazi da nisu Bonelijevi autori istraživali jezik američkih indijanaca... Al' ajde.
 
ako tjemo o sexipilu....kapetan miki je neprevazidjen...mislim mlad...zhut...a tako sposoban i odluchan mladitj....da sam zhensko definitivno bi pala na njega i njegovu ekipu....mislim reci...smuk i salaso su dva najbola sajdkika koji su ikada izashli...shto mi dade temu
 

Back
Top