mnogo mi se svidja ovo sada

Luciferko:
Nije to moj uspeh zaboga miloga.
Pa vi zenske osobe same prave muske sovinisticke u svinje i stancuju sa sam samo vas proizvod i uspeh, vasa je zasluga za jos jednu sovinisticku svinju u nizu a ne moja ja sam samo produkt vaseg truda i rada.


Што се не упознаш са Пером Ждером?:lol: Он заступа исту теорију као ти, само што је он тај који од наивних и конзервативних девојака ''прави'' нимфоманке и *****. А ти си тај од којег неко ''прави'' мушку шовнистичку свињу. Можда можете да размените искуства?
Мислим, врло је интересантно становиште да нас други могу направити оваквима или онаквима!:?
 
Luciferko:
Mogu da kazem od kad sam se iz dobrice, malog dobrog luciferka, pristojnog i finog momka transformisao u smrada , skota i musku sovinisticku svinju

super mi je

odlicno se osecam

Hihihi...ma sta kazes?!
Kad ti ta transformacija vec toliko imponuje mislim da ne bi trebalo da ti predstavlja problem da te oslovljavamo sa smrade, skote ili sovinisticka svinjo? :lol:

Luciferko:
Pa vi zenske osobe same prave muske sovinisticke u svinje i stancuju sa sam samo vas proizvod i uspeh, vasa je zasluga za jos jednu sovinisticku svinju u nizu a ne moja ja sam samo produkt vaseg truda i rada.

E!?
Jos cu i krivicu poceti da osecam...pitam se pitam, koliko li sam ja sovinistickih svinja stvorila? :(
----------------------------------------------
Luciferko, covece, pogledaj se...
Kako niko koga ja ne poznajem nema takav stav?
Ti ocigledno imas neki problem sam sa sobom i sa okolinom...ja ne mogu da procenim sta je u pitanju, ali prestani da zavaravas sebe da je problem u tome sto si ti dobar a devojke se pale na skotove...
Mislim...alo...najlakse je druge skriviti za svoju falinku...bolje bi ti bilo da budes iskren i objektivan prema sebi i da se malo preispitas umesto sto trabunjas ovde o necemu sto nikoga ovde ne interesuje, verovatno zato sto ne mozes ni samog sebe da ubedis da je istina...
 

Back
Top