postoje li humani ljudi

vesna1356

Zainteresovan član
Poruka
143
Pisem u ime jednog mladog coveka cija je zelja veca od njegovih finansijskih mogucnosti.Preporukom prijatelja upoznala sam decka koji je zavrsio srednju muzicku skolu u beogradu i primljen je posle prijemnog ispita na "Richard Straus "Konzervatorijum Akademija za muziku odsek harmonika. Posto su njegove mogucnosti i njegovih roditelja jako lose ja i moja porodica smo ga primila da stanuje i da se hrani kod nas .Ali tek sada nastaje problem kad treba da uzme vizu traze mu 7000 eura da mora imati na kontuza svoje studije ili da neko sa dobrim primanjima garantuje za njega. E to je problem koji mu mi nemozemo pomoci pa ako na ovom svetu postoje ljudi koji znaju sta je muka i nevolja samo mu tako mogu pomoci.Dovoljno je da neko sa dobrim primanjem prilozi svoje tri liste i garantuje i problem ce biti resen on ce ostati i studirati a ako ne on ce morati da se vrati i sav ovaj trud do sad zaboravi.Postoji na ovom svetu ljudi koji vole Mozarta,Baha Betovena mozda je on jedan koji ce ih naslediti, zato ako neko zeli na bilo koji nacin pomoci pisite. Pozdrav svima vesna.ilic@arcor.de
 

Back
Top