Čekate li (i koliko) sa sexom?

girl in love

Obećava
Poruka
84
Kada počnete vezu, imate li neki minimum vremena koji mora da prodje da biste imali sex? Tri meseca, mesec dana, nedelju, 2-3 dana, pola sata???

Još nešto: Da li zaista ima muškaraca koji će imati loše mišljenje o devojci koja brzo ode u krevet sa njim? (Ne pričam o n/noć.) Tipa teško će je posle shvatiti kao osećajnu isl. i neće biti za njega "potencijal" za neku ozbiljniju vezu ako ne bude prvo malo "dostojanstvena" i sačeka neko vreme da se bolje upoznaju?
 
Sve zavisi,ali cekanje ne bi trebalo da potraje duze od 10ak dana.Ja ne volim da cekam,gubim volju i zelju. Tako da ako period bez sexa potraje duze od nedelju dana i nema naznaka da ce se desiti za 2-3 dana,ja vec razmisljam da u igru ubacim proverene rezervne varijante.He he he!
Inace,nemam lose misljenje o devojkama koje pristaju na sex u roku od odmah.Mislim cemu odugovlacenje.To je samo sex...to...je zdravo.Nema mesta drami.
 
girl in love:
Kada počnete vezu, imate li neki minimum vremena koji mora da prodje da biste imali sex? Tri meseca, mesec dana, nedelju, 2-3 dana, pola sata???

Još nešto: Da li zaista ima muškaraca koji će imati loše mišljenje o devojci koja brzo ode u krevet sa njim? (Ne pričam o n/noć.) Tipa teško će je posle shvatiti kao osećajnu isl. i neće biti za njega "potencijal" za neku ozbiljniju vezu ako ne bude prvo malo "dostojanstvena" i sačeka neko vreme da se bolje upoznaju?


1. ova tema je vec bila, a

2. ... :? mozda da se preorjentises na forum tinejdzeri...

Mislim bez uvrede, ali stvarno mi deluje da ces se tamo mnogo bolje uklopiti! :wink:
 
Nisam znala da je tema bila.

Ne pitam jer ne znam da li da spavam sa nekim, to bi bilo malo debilno zar ne? Uopste ta dilema, a i trazenje tudjeg misljenja.
Posvadjala sam se sa drugaricom, pa me interesuje koliko ljudi veruje u to da devojka treba da drzi tipa na ledu dok ga ne upozna ili je drolja.

P.S. Aleksej_BASO, ako kad pricas o tinejdzerima mislis na americko shvatanje tog pojma kao adolescenata izmedju 13 i 19 godina, onda ne bih mogla nikako da se uklopim u tu starosnu grupu.
 
girl in love:
Kada počnete vezu, imate li neki minimum vremena koji mora da prodje da biste imali sex? Tri meseca, mesec dana, nedelju, 2-3 dana, pola sata???

Još nešto: Da li zaista ima muškaraca koji će imati loše mišljenje o devojci koja brzo ode u krevet sa njim? (Ne pričam o n/noć.) Tipa teško će je posle shvatiti kao osećajnu isl. i neće biti za njega "potencijal" za neku ozbiljniju vezu ako ne bude prvo malo "dostojanstvena" i sačeka neko vreme da se bolje upoznaju?

Pa moram da kažem da nemam običaj da skačem odmah, jednostavno volim da se na neki način steknu uslovi i da to bude obostrana želja, zato se to nemože vremenski ograničiti tipa 5dana ili 2 meseca jednostavno desi se kad se nametne samo po sebi a moj lični problem je taj što moraju da postoje neke emocije u celoj priči i nikada ne radim to da bih eto radio.................
 
girl in love:
Kada počnete vezu, imate li neki minimum vremena koji mora da prodje da biste imali sex? Tri meseca, mesec dana, nedelju, 2-3 dana, pola sata???

Još nešto: Da li zaista ima muškaraca koji će imati loše mišljenje o devojci koja brzo ode u krevet sa njim? (Ne pričam o n/noć.) Tipa teško će je posle shvatiti kao osećajnu isl. i neće biti za njega "potencijal" za neku ozbiljniju vezu ako ne bude prvo malo "dostojanstvena" i sačeka neko vreme da se bolje upoznaju?


Nema tu pravila,sa nekom se to desi jos prvo vece,sa nekom deseto,sa nekom posle dve-tri nedelje,sve zavisi kad ti dodje do toga.A ne zasto bi manje cenio neku koja mi je odmah dala,dala ona meni dao ja njoj i svima lepo.
 
Koliko ti je potrebno da procenis da li zelis ili ne zelis? Duze od toga je gubljenje vremena. Da li ces proceniti za pola sata ili za 5 dana tvoja licna stvar...
Da li ti se fizicki svidja
Da li je nesto (za tebe) nenormalan ili teze bolestan
Da li ga (i on tebe) dovoljno cenis
Da li ima hemije

Cekanje je mac sa dve ostrice....Kao i prebrzo (u zavisnosti od partnerovih gledista i razmisljanja).
 
Ја лепо сачекам једно бар годину дана, да докаже да му је стало до мене и да неће само да ме искористи...Морам да будем ваљда мало достојанствена!
 

Back
Top