VIKTOR SAVIC

MvS

Primećen član
Poruka
704
E on je stvarno presladak...Pa mene zanima sta vi mislite o njemu, da li je i vama sladak, ako imate njegove slikice da malo ukrase ovu temu, da razmenjujemo podatke itd..Dakle, da vas vidim...!
 
E on je stvarno presladak...Pa mene zanima sta vi mislite o njemu, da li je i vama sladak, ako imate njegove slikice da malo ukrase ovu temu, da razmenjujemo podatke itd..Dakle, da vas vidim...!

Nije mi ni sladak.. nije ni dobar glumac, po mom
nekom, neprofesionalnom mishljenju. Mislim da mora josh
dosta da radi na sebi kako bi postigao vetju popularnost.. :?

Ne mogu da ga zamislim u nekoj velikoj pozorishnoj ulozi, ali
mi je zato, jako simpatichan u Forama i Fazonima. :D
 
Widim da je owo starija tema....al ewo josh 1 slika :)) inace mislim da je presladak i OK glumac....
xneqdv.jpg
 
:lol:



ma ovaj je smarač , ne zaslužuje temu definitivno :D
veze nema , bolji je de niro :lol:

Pa to je decku i omiljeni glumac ;) Tako izjavio, gledala ja...

Momci, razumite devojke- decko je lep i to je nepobitna cinjenica.
Kao sto bi vi pisali za neke glumice da su dobre ribe, kacili njihove provokativne slike i raspisali se zesce, tako devojcice imaju temu o njemu.

Evo, ja ih podrzavam :D Sve je to prirodno... Jeste da mi se cini da nema pojma da glumi, al' tacno je da je lep!
 
Pa to je decku i omiljeni glumac ;) Tako izjavio, gledala ja...

Momci, razumite devojke- decko je lep i to je nepobitna cinjenica.
Kao sto bi vi pisali za neke glumice da su dobre ribe, kacili njihove provokativne slike i raspisali se zesce, tako devojcice imaju temu o njemu.

Evo, ja ih podrzavam :D Sve je to prirodno... Jeste da mi se cini da nema pojma da glumi, al' tacno je da je lep!

A jesi ti videla nas da kacimo slike nekih "plasticnih" glumica i da raspravljamo ko je bolja riba...
To nije tema za ovaj forum
 

Back
Top