Najpozeljniji forumas!

Gost118

Elita
Poruka
22.445
Nego, zene, jesmo li mi birali najpozeljnijeg forumasa?
Tamo na SM-u, te izbor ovakve forumasice, te onakve, te ovo, te ono... :roll:
Ajd, podsjetite me ako smo imali ovakav izbor, da zakljucavam ovo... Ili ako necete da ih biramo, jope cu turim kljuc... :idea:
E, kad kazem najpozeljniji, mislim na ukupni (o)utisak...
Znaci, i miris i ukus... :mrgreen:
 
mogle bi da ih biramo da sad loma mi budemo stocari, a oni stoka.lol ubice me. evo meni je po mirisu i ukusu Avar, koji se pojavio sa cela tri posta izjavljujuci ljubav svojoj devojci tj. meni, pa su me napali da pricam sama sa sobom. e neka su me napali.(grohot)
 
Ako nije bila tema neka se otvori. :D
Ali da ima uvodni deo koji se zove predstavljanje kandidata.
Recimo, iskopiraš 5-6 postova forumaša koji ga dostojno reprezentuju.
Ili koji čine da je on tvoj favorit.
Kao neki Book Forumaša :wink:

To bi bilo simpa.

I, tek na kraju - glasanje :D
 
CaLiMeRo:
Ako nije bila tema neka se otvori. :D
Ali da ima uvodni deo koji se zove predstavljanje kandidata.
Recimo, iskopiraš 5-6 postova forumaša koji ga dostojno reprezentuju.
Ili koji čine da je on tvoj favorit.
Kao neki Book Forumaša :wink:

To bi bilo simpa.

I, tek na kraju - glasanje :D
Hm, onda bismo trebale imati i uvodni topic na kome bi zene isticale svoje kandidate, pa nakon toga, glasanje za 5-6 prvoplasiranih... :lol:
Bzvz je da ja biram kandidate, pa da vi glasate na osnovu mog ukusa... :?

Inace, mog kandidata ne zna niko, osim onih koji su svojevremeno vidjeli njegovu sliku u mom profilu... :-D
 
Gazdarica:
Miris i ukus, u prenesenom znacenju... Dakle, unutrasnjost i spoljasnost...

Eh da, upravo sam i rukovodjena onim sto si ti spomenula... Dosta smo mi bili stoka... :evil:
ja sam to spomenula. a bas smo rezimirale da nismo klon i eto ti gazdarica napravila pometnju sad i kod mene. da li sam ja stvarno teardrop? blink blink.oh, sizofrenijo -evo me!
 
baš je ružno kada tako pričate, a mi ostale nemamo pojma o čemu!
kao klinke u školi,koje žele da svi znaju da one nešto znaju..
a niko dhofy čqIUTVPYČ L
mislim ispljunite to, da i mi uživamo:p
ja ću codemakera.
smazala bi g ako krempitu.
mada bi ga malo podmladila,bar 15 godina.
a onda...morao bi bježat' sve šimikama u doope:p
 
Gazdarica:
Hm, onda bismo trebale imati i uvodni topic na kome bi zene isticale svoje kandidate, pa nakon toga, glasanje za 5-6 prvoplasiranih... :lol:
Bzvz je da ja biram kandidate, pa da vi glasate na osnovu mog ukusa... :?
Reklama, bato! 8-)
To - predstaviš svog kandidata... Ja već imam par ideja, ali hoću da konsultujem ljude. 8-)
 
OK, hajde da, makar delimično, odgovorim na temu.

Jedan lik sa foruma me intrigira. Intrigira? Fascinirana sam njim. Zaključujem da živimo u istom gradu, mada ga nikad nisam pitala. Godine sam dobro procenila (mmm, dobra berba ;) ) Rado bih sa njim popila kafu, razgovarala. Mislim da nikad neću uputiti taj poziv na kafu.

(upravo sam konstatovala da sam gladna, počinjem da ručkam slova)
 
queen u cemu je problem? nisu te naucili da nije pristojno upadati u tudji razgovor. cale, mojne da pucas u sebi, pucaj po drugima. lol da mozda da napravimo oglas kao ? za nekoga ko ce da se krije i gleda nas hahahahahah.
 
e gazda gazda ,,, dosadili ti ovi tvoji pa bi NAŠE AAA????? pa da se ne bi mnogo namučila da ti otkrijemo nicka koji ima savršenog dic.ka ,,,,,, aha ,,,oćeš damo sutra ,,,,mada

LJUDI ZNAM KOJI JE NAJ NAJ NAJ NAJ .... ODO DA GA PITAM KOJI MU NICK ----al polako sa njim zna šta radi al ko da gaziš po staklu da dodješ do penisa ,,,,hahaha šalim se saću ga pitam
 
Do skora mi se jako sviđao jedan forumaš.
Fizički je super,nisam baš sad šacnula sve,ali ovako na prvi pogled super.
Ali,........
Toliko me je razočarao da se ne može opisati.
Tako gord, ohol, samoljubiv, ma pravi narcis.
Šteta!
 
teardrop:
OK, hajde da, makar delimično, odgovorim na temu.

Jedan lik sa foruma me intrigira. Intrigira? Fascinirana sam njim. Zaključujem da živimo u istom gradu, mada ga nikad nisam pitala. Godine sam dobro procenila (mmm, dobra berba ;) ) Rado bih sa njim popila kafu, razgovarala. Mislim da nikad neću uputiti taj poziv na kafu.

(upravo sam konstatovala da sam gladna, počinjem da ručkam slova)


ALO ALO ,,,,zabranjeno svr.šavanje po forumu ,,,, GLE sve se cedi ,,,,,, bljak ,,,, ma meni nešto postala bljak i muška svrša ,,,,

sinoć ovaj moj nešto se zadrža u kupatilu ,,,no dobro kontaš stomačne tegobe ,,,, ulazim ja posle njega da proverim svoju intuiciju ---mislim da vidim dal se oseća .... ........,,,, ma kakvi stomačne tegobe ---- baja nije pogodio wc šolju pa mu kanulo na pločice ----- tedo da povraćam ,,,bljak --- odma sam odradila dezinfekciju kupatila --- mislim da je provalio da sam ga provalila
 

Back
Top