Slike i opisi automobila posetilaca foruma

PredatorBG11:
I ovo su slikali u San francisku,planiraju proboj na USA trziste?Smejurija.
Otisao ja do vulkanizera,neka riba dovezla isti takav Fiat,samo crveni,bilo je pi..e od smeha kada su joj letnje gume ubacivali na zadnje sediste,dosla da kupi i da joj postave zimske.Nema gepek.

E, mojne da mi prozivaš ljubimče! :-x

Mada, što jes', jes', nema gepek. Tj. ima minijaturni - može da stane jedan onaj mašala kofer i eventualno da se zgužva manja sportska torba i to je to! :-?
Ali, kad ti baš treba nešto da prevezeš, zadnje sedište se sklapa, a onda ga tovariš kao Reno 4 - ja se dvaput selila Pandom, i još par puta selila prijatelje.
E, sad, što ta riba nije skontala čemu služe ručice na zadnjim sedištima... :roll:

Šta znam, meni je super - što ga duže vozim, to ga više volim! Po pitanju komfora i izgleda (pogotovo enterijer), sviđa mi se mnogo više od svih ovih ostalih malih automobila. Super je za grad, a meni odgovara i na dužim putovanjima (nisam u fazonu 250/h pa da patim za nekom jačom mašinom). Obožavam to što je visok i što je sedište visoko - npr. iz Pežoa 206 izlazim kao da ustajem sa noše...Al, hajde sad, sve je to subjektivno...
 
medved_bg:
E, mojne da mi prozivaš ljubimče! :-x

Mada, što jes', jes', nema gepek. Tj. ima minijaturni - može da stane jedan onaj mašala kofer i eventualno da se zgužva manja sportska torba i to je to! :-?
Ali, kad ti baš treba nešto da prevezeš, zadnje sedište se sklapa, a onda ga tovariš kao Reno 4 - ja se dvaput selila Pandom, i još par puta selila prijatelje.
E, sad, što ta riba nije skontala čemu služe ručice na zadnjim sedištima... :roll:

Šta znam, meni je super - što ga duže vozim, to ga više volim! Po pitanju komfora i izgleda (pogotovo enterijer), sviđa mi se mnogo više od svih ovih ostalih malih automobila. Super je za grad, a meni odgovara i na dužim putovanjima (nisam u fazonu 250/h pa da patim za nekom jačom mašinom). Obožavam to što je visok i što je sedište visoko - npr. iz Pežoa 206 izlazim kao da ustajem sa noše...Al, hajde sad, sve je to subjektivno...
Pa za obaranje..iste.
 
Ovo je audi 100 ista boja kao moj ali nije motor
 

Prilozi

  • audi100-front-1184x860.jpg
    audi100-front-1184x860.jpg
    66,8 KB · Pregleda: 8
Мислим да сам поменуо негде да је то била фора коју су смислили мој отац и стриц (два брата) да ми врате за нешто што сам их ја исцимао... у сс вратили су ми га, али му је пре тога стриц душу ишчупао... сад сваки точак иде на своју страну исто тако и коче... волан је неухватљив... :?:?:?
 

Back
Top