Slike i opisi automobila posetilaca foruma

meni su bicikl (koji inace jako volem i mazim pazim i zovem djole)
digli sa fakulteta kobnog oktobarskog dana 2007 godine...
ja dosao u 8h na fakultet, parkirao ga u onaj cesalj za biciklove ispred ulaza sve po PSu,
izlazim u 12 nema bajsa....
eh...
eh sto bih voleo da sretnem svoj bajs na ulici... sto bih voleo... zao mi je onoga pod kime ga vidim...
nisam kasnije kupovao bicikl vise, ne znam bas nemam viska para za to. a na fakultet sigurno vise necu ici biciklom (bez obzira sto grade sad tamo nesto za cuvanje bicikala sta ja znam) ne verujem da bi mi se isplatilo da dajem 150-200 za novi.
vic koji sam cuo od jedne poznate licnosti iz sveta muzike:
sta srbin uradi kada ostane bez para?
ode i promeni 100€ :lol:
 
Imao sam sliku celog auta, ali ne znam sta sam uradio s njom :confused: Do tada:

211s3o8.jpg
 
evo i ja da postavim jedno kad svi stavljaju
Photo297-1.jpg

ostale krseve mozda kasnije

Теча има седмицу која је парњак овом, колико је то неудобно па то је страшно - ко да сам на клупу сео! Пре ње је имао 5-ицу из 1989. и била је 10 пута удобнија. А тек што има мајушни гепек!:thumbdown:

Tako mlad a vec 2 Mercedesa... :lol:

Само немој да се зезнеш па ко ја бациш 100 евра на кршеве на којима само стакла нису трула.
 
Теча има седмицу која је парњак овом, колико је то неудобно па то је страшно - ко да сам на клупу сео! Пре ње је имао 5-ицу из 1989. и била је 10 пута удобнија. А тек што има мајушни гепек!:thumbdown:



Само немој да се зезнеш па ко ја бациш 100 евра на кршеве на којима само стакла нису трула.

Cimose, MOLIM TE prestani...
 

Back
Top