lokomotiva

avesic

Domaćin
Poruka
3.004
dakle PUŠENJE ,,,, ma ništa strašno ,,,samo sam baš u haosu ŠTA pušiti ,,, dakle još uvek se nisam našla medj onim pušačima koji se kunu u svoju marku cigareta ,,, dakle lutam ,,,,, jel može neko da mi preporuči ,,, volim da pušim ali tako mi se s vremena na vreme smuči ta kutija i boja i ,,,,,pa bi da promenim ,,, sada sam na tankom kimu ,,,,,
 
avesic:
dakle PUŠENJE ,,,, ma ništa strašno ,,,samo sam baš u haosu ŠTA pušiti ,,, dakle još uvek se nisam našla medj onim pušačima koji se kunu u svoju marku cigareta ,,, dakle lutam ,,,,, jel može neko da mi preporuči ,,, volim da pušim ali tako mi se s vremena na vreme smuči ta kutija i boja i ,,,,,pa bi da promenim ,,, sada sam na tankom kimu ,,,,,
Volis da pusis.... :? A da batalis onako cisto radi fore kad ti se smuce qtija i boja???;-) Ja kad bi mi se tako smucilo,davno bih batalila.... ali ja i ne volim da pusim.... to je frkaaa...:x
 
prestani da pušiš:p


inače, ja sam najbolje obožavala camel bez filtera, onako za desert.
a pušila sam marlboro medijum:p
i cartier santos.
ali pušenje je loše po zdravlje!!!
 
neverna bebo nije nikakva matematika da znamo da si pušila i batalila ,,,, inače fala prijateljima na savetu ,,,,,,ŠTO MI NISTE POMOGLI ,,,koj moj onda ovaj forum ,,,,inače sprijateljila sam se sa brkatom trafikantkinjom koja stalno čurnja ,,,pa će svako jutro da mi predloži specijalitet kuće
 
avesic:
dakle PUŠENJE ,,,, ma ništa strašno ,,,samo sam baš u haosu ŠTA pušiti ,,, dakle još uvek se nisam našla medj onim pušačima koji se kunu u svoju marku cigareta ,,, dakle lutam ,,,,, jel može neko da mi preporuči ,,, volim da pušim ali tako mi se s vremena na vreme smuči ta kutija i boja i ,,,,,pa bi da promenim ,,, sada sam na tankom kimu ,,,,,
Pa ako ti se smuchi po neki put...to znaci da ne uzivas:P samo se tripujes da uzivas..moj ti je savet,kupi moravu:) pushi i javi se posle da li i dalje pushis!!!!
Pusenje njie zdravo bwe...P.S.Ostalo mi jos 2 cigarete:(
 
Stvarno bolj' da ne pušiš. Ja sam pušila godinama Pjer Karden, plavi:cry: Joj, plače mi se kad zamislim tu lepu kutijicu i lepi beli filter na kome ostaju tragovi ruža:razz:
No, bez obzira na isplakane suze:cry: , batalila sam ih ima jedno dve nedelje8-)
 
mackica ns:
Stvarno bolj' da ne pušiš. Ja sam pušila godinama Pjer Karden, plavi:cry: Joj, plače mi se kad zamislim tu lepu kutijicu i lepi beli filter na kome ostaju tragovi ruža:razz:
No, bez obzira na isplakane suze:cry: , batalila sam ih ima jedno dve nedelje8-)


rekoh jednom reći ću opet ,,, ĆOVEK KOJI OSTAVI CIGARETE JE IZDAJICA ,,TAJ BI IZDAO I SVOJU PORODICU I DRŽAVU ,,,NIKAKAV KARAKTER ,,,,,
 
Dobro jutro svima...

vesićka je u pravu, uvaljuju nam tako loš duvan da je to strava jedna. Ja sam nedavno počela da uzimam ''Davidoff Slims'' pošto ''Karelia'' nije mogla da se nađe.... U međuvremenu se i sama pakla davidova promenila a kamoli sadrža a ovo drugo se odjednom pojaviloj...

Vesićka, verovala ili ne ja pred sobom imam obe pakle :lol:
 
avesic:
dakle PUŠENJE ,,,, ma ništa strašno ,,,samo sam baš u haosu ŠTA pušiti ,,, dakle još uvek se nisam našla medj onim pušačima koji se kunu u svoju marku cigareta ,,, dakle lutam ,,,,, jel može neko da mi preporuči ,,, volim da pušim ali tako mi se s vremena na vreme smuči ta kutija i boja i ,,,,,pa bi da promenim ,,, sada sam na tankom kimu ,,,,,
Pa, ja bih mogao da ti preporučim, mis' zadovoljiće većinu tvojih standarda : nije u kutiji, nije ni obojen, nećeš imati volju da ubrzo menjaš, i što je najvažnije : nije TANAK !!! :lol:
 
u ******............sad razumem...................................................................................................................................................................................
 
ak pluca, rak grlica maternice, kardiovaskularne bolesti, bolesti usne supljine i neplodnost, neke su od najcescih tegoba koje se javljaju kod pusacica i mnogo su cesce nego kod zena koje ne puse, izvjescuju istrazivaci. Uz to, pusacicama prijeti veca opasnost od nekih bolesti nego pusacima.

- Kod pusacica je rak grlica maternice cetiri puta cesci nego kod zena koje ne puse - kaze dr. Sandra Brooks iz medicinskog centra Sveucilista Maryland. A zenama, kako se cini, prijeti veca opasnost od raka pluca nego muskarcima, dodao je dr. L. Austin Doyle s istog sveucilista.

Osim toga, kod zena su cesci neki estetski, funkcijski i zivotno opasni poremecaji u usnoj supljini, primijetila je Jacquelyn Fried, profesorica na stomatoloskom fakuletetu Sveucilista Maryland.

Kod zena koje puse cesce su bore, upale desni te rak usana i usne supljine. Osim toga, stetne posljedice pusenja prijete i njihovoj djeci. - Teskoce u ucenju, poremecaj paznje uz hiperaktivnost, fetalna i perinatalna smrt te iznenadna smrt u kolijevci: svi se ti poremecaji mogu javiti ako je majka pusila - upozorio je na konferenciji dr. Theodore Slotkin sa sveucilista "Duke" u Durhamu (Sjeverna Carolina). Slotkin je rekao kako je stopa tih poremecaja izmedju 50 i 500 posto povecana kod trudnica koje puse nego kod onih koje ne puse.

Unatoc svim upozorenjima o negativnim posljedicama pusenja u trudnoci, cetvrtina trudnica ipak pusi. Uz to, "pusenje moze uzrokovati i neplodnost", primijetio je dr. Howard D. McClamrock, koji sudjeluje u programu lijecenja neplodnosti pri medicinskom centru u Marylandu. - Studije su pokazale da koristenje duhana moze stetno djelovati na razvoj jajasaca u jajnicima, cak i kod mladih zena - rekao je dr. McClamrock.
 
mackica ns:
Ne lupaj:roll:
Kakva izdaja porodice, pa i ostavila sam ih zbog porodice, odnosno zbog bebirona u mom stomaku:p :D 8)

Ej, pa čestitam !
tulum.gif
cheer.gif
trio.gif

http://www.forum.hr/images/smilies/cheer.gif



To je najlepši i najbolji način da se ostave cigarete!
Ja sam pre trudnoće pušila Davidof lajt, uglavnom one slims
 
avesic:
rekoh jednom reći ću opet ,,, ĆOVEK KOJI OSTAVI CIGARETE JE IZDAJICA ,,TAJ BI IZDAO I SVOJU PORODICU I DRŽAVU ,,,NIKAKAV KARAKTER ,,,,,


U jeeeeeeee,ma sta mi naprica..................ja sam ostavila cigarete pre par godina i super se osecam. :D Sad sam veliki smarac ljudi koji puse, :twisted:
Posto si postavila temu koje cigarete Winston 100s. ;)
 
Queen_:
Ej, pa čestitam !
tulum.gif
cheer.gif
trio.gif

http://www.forum.hr/images/smilies/cheer.gif



To je najlepši i najbolji način da se ostave cigarete!
Ja sam pre trudnoće pušila Davidof lajt, uglavnom one slims
Hvala:-D
I jeste najlakši i najbolji način. Pokušavala sam da ostavim pre koju godinu, ali sam kao tako krizirala i nervozirala i bilo je tako odvratno, da sam ipak odlučila da pušim.
Sad sam ih samo bacila, kao da nikada nisam pušila:smile:
Za sve je najvažniji motiv:wink:
 

Back
Top