Ponasanje savremenog muskarca

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lord of Chaos

Aktivan član
Poruka
1.598
Milojko Vasic:
Primećeno je Vaše neprihvatljivo ponašanje na podforumu "Savremen Muškarac". Ovim putem Vas obaveštavam da poruke koje šaljete moraju biti u skladu sa Pravilnikom.

Kompletan pravilnik možete pročitati na adresi :
http://stari-forum.krstarica.com/faq.php?sid=bf2e050b1669133d630781faa8335253#4

Ukoliko nastavite sa neprihvatljivim ponašanjem na forumu, poruke će Vam biti obrisane, a kasnije možete biti udaljeni sa foruma (ban).

Moderator


??????? :lol:
 
Lord of Chaos:
Ne's verovat', i ja sam 'teo da postavim topic sa istom tematikom, al' onda pomislih da je dovoljno sto sam ovde pa da budem savremen.... :lol:

Ne's ni ti verovati ali ja ne vidim vezu izmedju savremene tehnologije i "savremenog muskarca" tako da tvoje pojavljivanje tu gde se pojavljujes ne vezujem za savremenost nego za nacin popunjavanja slobodnog vremena.
Ako smatras da je to ipak dovoljno i da si samim tim dovoljno kvalifikovan da budes "savremen" onda jos lakse mozes definisati savremenog muskarca.
 
Draguljče:
Ne's ni ti verovati ali ja ne vidim vezu izmedju savremene tehnologije i "savremenog muskarca" tako da tvoje pojavljivanje tu gde se pojavljujes ne vezujem za savremenost nego za nacin popunjavanja slobodnog vremena.
Ako smatras da je to ipak dovoljno i da si samim tim dovoljno kvalifikovan da budes "savremen" onda jos lakse mozes definisati savremenog muskarca.


Ne's verovat', al' poenta mog posta je u smajliju na kraju.... :lol:
 
@Lord of Chaos

Sa žaljenjem mogu konstatovati da niste ni letimično pogledali pravilnik Foruma Krstarice na koji sam Vas uputio, jer da jeste, znali bi ste da je otvaranje ovakvih tema nedopustivo. Ipak, izbor je Vaš. Još jednom Vas pozivam da se aktivno uključite u diskusije na forumu poštujući navedni pravilnik i opšte prihvaćene, civilizacijske norme pristojnog ponašanja. Takođe žalim što ste me javnim objavljivanjem moje prethodne privatne poruke (!) praktično primorali da Vam se obratim na ovaj način.
Podsećam Vas da je moja dužnost kao urednika foruma da nastojim i da pazim da teme foruma, kao i diskusija po temema, bude aktuelna, zanimljiva i interesantna najvećem broju posetioca foruma.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top