Imamo li buducnost

ZILOT IZ CACKA

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.421
Ovo danas nista ne valja.Nikad nismo bili posvadjanjiji,grabezljiviji i pomraceniji kao narod nego u ovi zadnjh 70-tak godina.Mozemo li mi da napravimo realan pravac,kao forum,da se Srbija i Crna Gora sloze u progamu koji ce oba naroda izvesti iz rita u koje nas je bacila Evropa i Vatikan i masonska armija.Koja bi to nas politika spasila od daljeg propadanja.I upste,verujete li Evropi da nas hoce,jake i duhovno i ekonomski.Ili smo mi samo sitna raja,koja za evre i majku rodjenu bi prodala.../Volio bih,da cujem koncepte,kako bi vi napravili strategiju ustajanja iz gliba u kojem smo sad ne samo nasom voljom nego i voljom svetskih mocnika,i domacih ne vladinih poturica.
38.gif
 
Još jedno 10-ak godina nam se crno piše, dok ne pomre većina tiletovih penzića-samoupravljača....onda još da se izvučemo iz dugova u koje će nas u međuvremenu baciti za svoje penzije, ima nade za mlade optimiste......
 
ZILOT IZ CACKA:
Ovo danas nista ne valja.Nikad nismo bili posvadjanjiji,grabezljiviji i pomraceniji kao narod nego u ovi zadnjh 70-tak godina.Mozemo li mi da napravimo realan pravac,kao forum,da se Srbija i Crna Gora sloze u progamu koji ce oba naroda izvesti iz rita u koje nas je bacila Evropa i Vatikan i masonska armija.Koja bi to nas politika spasila od daljeg propadanja.I upste,verujete li Evropi da nas hoce,jake i duhovno i ekonomski.Ili smo mi samo sitna raja,koja za evre i majku rodjenu bi prodala.../Volio bih,da cujem koncepte,kako bi vi napravili strategiju ustajanja iz gliba u kojem smo sad ne samo nasom voljom nego i voljom svetskih mocnika,i domacih ne vladinih poturica.
38.gif

Тешко, Зилоте... тешко да може ДА СЕ СРБИ СЛОЖЕ... сви показатељи до сада од узалудног покушаја увођења квази-демократске власти говоре о неопходности ЗАВОЂЕЊА ЧВРСТЕ РУКЕ (од чега се ја лично искрено гадим).

Европа нас НЕЋЕ, поготово не јаке и духовно и економски... њима мало треба да побољшају генетски материјал јер су исто стари народи који изумиру... а ова наша г*вна би свакако продала и рођену мајку за мало еврића... или ако су неке "добрице" мирно ће прати клозете или водити бригу о старима у геронтолошким центрима...

Али... не брини... ми смо ФЕНИКС.народ... таман када битанге помисле да је готово... дићи ћемо се из пепела... не бригај... 8) 8) 8)

Само ВЕРУЈ !
 
brrrrrrrrr,shvatate li jezu srpske duse.Mi utihnemo kad sagledamo stvari.Mislim da je to kao kad neko huska decu jedno na drugo i odjednom deca provale da su ustvari magarci i predmet sprdnje starijih.Da li cemo mi stati i okrenuti se reformi celog nacionalnog bica i nacionalnog interesa ma koliko da nas to kosta......i konacno jesti i piti iz srpske baste i vode.To je kao kad seljak ostavi hektare plodne zemlje i radi za minimalac u nekoj propaloj fabrici samo da bi ziveo kao gradjanin,stideci se porekla.Pa zar mi nemozemo da zivimo od majke Srbije i Crne Gore!!!
 
А шта Ти мислиш да треба да САДРЖИ РЕФОРМА ЦЕЛОГ НАЦИОНАЛНОГ БИЋА ???...

... и о којој српској башти причаш... где се она налази... па све продадоше... све је туђе !!!
 
Зилоте, запамти што Ти кажем... ЗА САДА И ДО САДА - Н А Р О Д Ћ У Т И !!!
Паметним људима је то доста... а за остало... видећемо... пусти Ти те беднике који себе зову "гласом народа" то су све бивше комуњарске јајаре... народ ћути...

... ја дубоко и искрено верујем у ген и генијалност српскога народа... стрпљења молим...
свима је доста било каквих сукоба, рата, крви, жртава... има одговор зашто народ ћути...
 
ZILOT IZ CACKA:
ovaj narod cuti jer je isterao Boga i klanja se Evropi i novcu.On je porobljen celim svojim bicem,ali Bog je svemoguc,mozda se i otreznimo

Не, не, Зилоте, не греши душу, НИЈЕ НАРОД ИСТЕРАО БОГА... у питању је бедна мањина среброљубаца које ја зовем МАШИНЕ ЗА ГО*ВНА јер само грабе, једу и се*ру... народ је наш диван, правдољубив, па једна од највећих крсних слава је Св.Архангел Михаил - онај архистратиг који је сатро Сатану у Ад - где му је и место... народ се само ућутао... примирио... као риба у реци када је велико невреме... сви су се завукли дубоко у муљ и ЧЕКАЈУ ДА ПРОЂЕ...
 
Peruzzi:
@fosilvaso

ma dzabe da pomru kad ih ima jos...majke im ga
i to ne samo ovi matorci, nego i moja generacija puna grebatora

Da, ali bez matoraca koji drže uzde u rukama, tvoja generacija grebatora nema nikakve šanse protiv tvoje generacije poštenjaka.....sistem treba potrajati dok ne pocrka dovoljan broj tih penzića, a onda može nova ploča bez mnogo žrtava.....
 
Pa tu je problem.Imamo komleks nize vrednosti,ubijeni od strane bezboznih roditelja i ostalih razbozenih srba.Ja smatam da obnovom nase duhovne i nacionalne svesti mi mozemo necemu se nadati.Ako cekamo da ajkule pojedu ajkule,od nas nema nista.treba nam more bez ajkula.Mirna luka.Srbija obozena.Prvo skinuti ekumensku oligarhiju u crkvi,zatim Evropske pacove,i uvlakace.Pa usvojene srbe od strane masona.Puno posla kad se dom zapusti............
 
eremita:
Не, не, Зилоте, не греши душу, НИЈЕ НАРОД ИСТЕРАО БОГА... у питању је бедна мањина среброљубаца које ја зовем МАШИНЕ ЗА ГО*ВНА јер само грабе, једу и се*ру... народ је наш диван, правдољубив, па једна од највећих крсних слава је Св.Архангел Михаил - онај архистратиг који је сатро Сатану у Ад - где му је и место... народ се само ућутао... примирио... као риба у реци када је велико невреме... сви су се завукли дубоко у муљ и ЧЕКАЈУ ДА ПРОЂЕ...

Није сав народ само демократе и њима лични који желе папу да доведу, а то је 20 % у најгорем случају
 
PARE........to je za potosacko drustvo..tvoj nik odaje nase razlicitosti,tu se nemoze nista ,jer ti si napustio kolevku i ides na tudje jale,a to je ona prica o bludnom sinu iz jevandjelja.....i na kraju sve ce ti se zgaditi i opet ces potraziti sebe unutar svoga srca a ne dokazivanjem pred drugima.........i pare ce ti biti samo sredstvo a ne cilj....a Evropa Sodom u koji Srbija ne treba da zuri....ali jednom ce ipak biti deo evrope,to je zalosna neminovnost...vidis koliko smo razliciti.....tvoj nik i moj .....tvoj pogled i moj..a zasto....pa jer smo duhovno pokoreni Evropi,latinizaciji,jevrejima i ostalim sluzbama koje spremaju dolazak anti hrista.......tuzno....veoma tuzno kako polako svet umire.....i sve po prorocanstvima iz svetog pisma.......ali ne vredi,,,,,,nema statike
 
A ja odgovorno tvrdim da ste Ti i Bl/Kim manje Srbi od mene kao i mnogih drugih ovde na forumu, jer ne poznajete dovoljno srpski jezik. Ne zaboravi da je jezik isto glavni faktor u determinisanju jedne nacije kao i vera. ;)

Usput, Gospodine Zilote iz Cacka od kad to Cacani s vremena na vreme m(j)esaju ekavicu i ijekavicu ? ;)
 

Back
Top