Dilema...

Gost118

Elita
Poruka
22.445
Prihvatila sam sugestiju da ovo postavim kao posebnu temu... Dakle, prica slijedi...

Dobih juce ovakav mail:

Situacija:
Vracate se sa koncerta na kojem ste uzivali, ulazite u stan, ti odlazis u kupatilo da skines sminku, a on u sobu da ugreje krevet i ceka te...Ulazis u sobu koja je tamna, ne vidis nista i samo osecas kako ti partner prilazi s ledja, nezno te ljubi u vrat i stavlja ti povez na oci, a onda te uzima za ruku i vodi do kreveta. U pozadini cujes muziku, prepustas se njenom ritmu i dodirima partnera koji polako pocinje da te svlaci, obasipa poljupcima i plese najlepsi ples svojim prstima i telom po tvom telu. Osecas kapljicu vina koja ti klizi preko donje usne i sleva se preko vrata ka pupku i njegov jezik koji je prati...zelis da ga dodirnes, ali on te uzima za globove i nezno ih veze za krevet, zeli da uzivas...Posle toga mu se samo prepustas, od zelje da budes aktivna ostala je jos samo zelja da uzivas pod njim..da mu se predas...Sta posle toga sledi je beskrajno uzivanje, grcenje tela, dozivljavanje jednog orgazma za drugim...prepustena svom muzjaku, osecas se jos sretnije nego par sati pre toga, dok ste na koncertu uzivali, upijajuci tela jedno u drugo u ritmu muzike...Posle par sati igra se zavrsava...sretno iscrpljeni lezite jedno pored drugog...Skidas povez sa ociju i zelis jos samo da se priljubis uz svog muskarca i da mu kazes da ga beskrajno volis, a zatim zaspes u njegovom zagrljaju....Dok ti se oci polako navikavaju na svetlost, kroz maglu primecujes da i tvoj partner skida povez sa svojih ociju...Vidis njegov zadovoljni izraz lica i usne namestene taman da izgovore, volim te...Gledate se zbunjeno, a u sledecem trenutku vidite senke jednog zenskog i jednog muskog tela kako zalaze za vrata i izlaze iz vaseg stana...shvatate da ste vodili telesnu ljubav sa dva razlicita partnera!

Klap. Klap, klap.....razbudi se sada, vracamo se u realnost!
Dosla si sebi? ok. Slede konkretna pitanja:

a)U tebi se budi posesivnost i ljubomora, pitas se pod kojom je to zenom uzivao tvoj muskarac i da li te uopste voli, kako je uopste moguce da nije prepoznao da to nisi ti.....?
b)Prisecas se da si svo vreme u stvari uzivala sa svojim partnerom, dok si telesno bila prepustena nekom drugom muskarcu, shvatas da srce dobro zna kome pripada i da su i ti telesni orgazmi bili deo vase apsolutne ljubavi, ljubis ga i kazes mu da ga beskrajno volis?
 
Bas i ne verujem da je moguce da ne skontas da ti to nije tvoj partner....malo mi to previse cudno...toliko ima toga sto bi oznacavalo njega nju...miris, dodir, koza, stil, pokreti, kosa, brada, osecaj....nema sanse da se ne prepoznaju....ali neznam nisam bio u takvim situacijama...

Pazi neko bi to morao isplanirati...a neko bi bio zrtva...Ma bolesno je da osobu koju volis, pustas drugima...
 
Heh, nisam odgovorila na sopstvenu temu, iliti dilemu...
Pretpostavljam da bih u prvi mah bila, ne samo zbunjena, nego i postidjena...
Mislim da bi mi bilo potrebno da on pruzi ruku i privuce me u zagrljaj...
U sigurnosti njegovog zagrljaja, prevladala bi varijanta b... I tako bi i ostalo...
 
Uh, šta reći...........mislim da bih pre ušao u kombinaciju tipa četvorke na viđeno.....ali kad bi me zapao svršen čin ovog tipa nisam siguran da bi posle toga sve bilo isto, naročito zbog gomile pitanja koja bi me dovodila u nedoumicu.............mada telesno uzivanje nemora da ima veze s ljubavlju........bilo kako bilo ako mi se desi pričaću vam..............
 
Nema teorije da ne bih skontala da je u pitanju drugi muskarac pa i sa dvadeset poveza preko ociju. Osim ako nije sveza veza u pitanju.
Drugo, kako je moguce da se vodi ljubav u parovima u istoj sobi a da se ne cuju svi ti silni uzdisaji, vec bi se tu primetilo da nesto nije u redu.
Suvise sam ja realna za ovakva pitanja, partybreaker i tako to.
Ali svejedno, moradoh da napisem svoja zapazanja, sorry Gazdarice ;)
 
Jbt, Nina, ti si bas s tehnicke strane posmatrala u situaciju... :lol:
Ovo je prica iz maste, a u masti se mnogo sta moze desiti, a sto u realnosti nema (potpun) uporiste...
Naravno, pitanja su ti na mjestu, ali ovdje su nebitna...
Znas i sama da je poenta u seksualnom cinu sa drugom osobom... O njegovom odnosu s ljubavlju koja veze dvoje ljudi...
 
Dobra prica. Ja bih doduse morao da budem ogovedan od alkohola da ne prepoznam njegove ruke i k..., ali slatko je zamisliti situaciju. Mada, kad si u cetvorci to tako i izgleda. Fackinguje ko koga stigne. Unakrst.
 
Cek malo... nije mi jasno nesto... njih dvoje se na kraju gledaju zbunjeno kao da nisu ni znali sta se desava... ok nije ona znala, ali kako nije on znao... ko je te likove onda pustio u stan?

Jedno telo je jedno tele, coveka koga volim i sa kojim vodim ljubav... nema sanse da ne bih provalila da je neko drugi u pitanju...
 
Da da ... nema šanse da ne bih provalila da to nije moj partner ... mirisi, koža, telo .... ali, da se desi verovatno bih se osećala bedno: prvo zato što nisam provalila da je on, drugo što on nije provalio da sam ja, a treće - što se to dvoje nekih ovajdiše na pravdi Boga.
Ne znam ni da li bih posle takvog saznanja mogla da ostanem sa njim. Ako se toliko ne prepoznajemo, sve pada u vodu.
 
hmm...pa bio bi dovoljan jedan dodir da znam da li je on...
ali ruke su vezane....a i pitanje nije to...
hmmm
ma....meni su ljubav i sex povezane stavke....i ne verujem da bi moj baja dao nekom drugom da me.....jer...to nije nasa vizija ljubavi..
znaci ne bi mi se to desilo..a i kada bi....bilo bi -idi i je8i koju hoces...ako ti vec nije bitno gde ga turas i ko u mene....
bye, bye..;-)
to je inace super....i jeste mi fantazija...ali neka ostane tamo...gde joj je mesto...;-)
 

Back
Top