Salsa i na Gradilistu subotom

Niña morenita

Početnik
Poruka
30
E, ja se vratila posle duzeg vremena i nastavljam da vas smaram sa salsom, za osvetu, posto su mene neki probali da smore politikom prosli put... Ma da ne znam kakve to ima veze sa salsom... Mislim politika.
Pocela je skola salse u Safarikovoj 7, u dvoristu je ulazu plesnu skolu, utorkom od 20 00 i subotom od 18 00 su pocetnici, pa ko zeli neka dodje. Zurke su cetvrtkom u Sport cafeu na bulevaru i subotom na Gradilistu, poceli smo prosle subote.
Hvala svima na privatnim porukama i izvinjavam se ako nekom nisam odgovorila posto dugo nisam bila tu.
Aj pa vidimo se u cetvrtak ili subotu, a mozda i u plesnoj skoli!
 
DOKONI UM:
Ovo je odlična vest.:!:
Nikad ne znaš kada salsa može da ti zatreba...
Čas posla čoveku zatreba salsa...:lol:

Nego da vidimo mi to oko politike...:arrow:


Au! Toliko prezira u jedno-dve recenice.... cccccc... Um ti je definitivno dokon.
Ali da, ima ljudi koji zive od pokusaja da omalovaze druge ljude i njihova interesovanja.
Znas, ples je nesto na sta mozes sam da utices ako hoces - ili ga ucis, ili ne ucis. Ili ga volis ili ga ne volis. A o politici mozes samo da drvis i drvis, a nikako ne mozes na nju da utices.No, ako se osecas bolje tako, samo ti radi svoje, ja nemam nista protiv i necu ti nikada kvariti teme ironicnim komentarima. Mislim da je to fair enough, sta ti mislis?
 
Nekima ipak vise odgovara turbo-folk,i da prostite na izrazu,i njihove sisate predstavnice,mada moram priznati da su majstori za snimanje dokumentarnih filmova kucne proizvodnje koje kasnije plasiraju na net,da bi povecali svoju popularnost,jer je to jedini nacin.Mislim da Dokoni nije u toj bransi,mada licno ga ne poznajem.

Nazalost izgubile su se stare dobre vrednosti,muzika 80-ih,tj.stari dobri domaci i strani pop i rock.Prevladjuju "pinkovice" sto se da i primetiti na ulici.
 
Vidi, morenita, poshto se zhalish na sarkazam i tako to... I sama kazhesh da si doshla da nas smarash salsom. Znam... kao, shalila si se... Ali kad je neko chlan foruma mesec dana a NI O CHEMU DRUGOM nije do sada prodiskutovao osim o SALSI onda mora da ochekuje bar malo cinizma.
 
LePiaf:
Vidi, morenita, poshto se zhalish na sarkazam i tako to... I sama kazhesh da si doshla da nas smarash salsom. Znam... kao, shalila si se... Ali kad je neko chlan foruma mesec dana a NI O CHEMU DRUGOM nije do sada prodiskutovao osim o SALSI onda mora da ochekuje bar malo cinizma.
A zašto ?!? :shock: Pa debeli Nenos je skoro pola godine pričao samo o HRANI i ko mu je šta mogao ?!? :shock: Da se nije SLUČAJNO informisao da žene mogu da posluže i za nešto drugo, sem da serviraju pljeskavice, on bi još i danas o tome !!!
Dakle, Muerta, samo ti SALSIRAJ do Božića, dogodine TANGO, a posle će da vidimo, važi ??? :lol:
 
nesons:
Do sad sam mislio da je SALSA neko predjelo !:lol:
Ali posto nije - onda me ne zanima :|
( Mislim, Krvavi da si ti taj koji stalno prica o hrani - da li si NEUHRANJEN ):?: :roll:

Sta vise reci o toj salsi ? Nema sta vise , jel ?
Zapravo salsa i jeste neka vrsta predjela u Meksickoj kuhinji, mozda je i u nekim drugim kuhinjama ali za to ne znam. Cesto, u 90% merksickih restorana u kojima sam do sad bio, kao apetajzer dobijas salsu i cips od kukuruza.
 
Niña morenita:
Au! Toliko prezira u jedno-dve recenice.... cccccc... Um ti je definitivno dokon.
Ali da, ima ljudi koji zive od pokusaja da omalovaze druge ljude i njihova interesovanja.
Znas, ples je nesto na sta mozes sam da utices ako hoces - ili ga ucis, ili ne ucis. Ili ga volis ili ga ne volis. A o politici mozes samo da drvis i drvis, a nikako ne mozes na nju da utices.No, ako se osecas bolje tako, samo ti radi svoje, ja nemam nista protiv i necu ti nikada kvariti teme ironicnim komentarima. Mislim da je to fair enough, sta ti mislis?

Ma evo pehara, za fer plej :lol:
"Na politiku nemožeš da utičeš" ? Misliš ? Evo ja sam jutros iscepao jedan primerak POLITIKE što znači da može da se utiče i na nju. A i na ovu na koju si ti mislila može da se utiče samo zavisi od .... "ko na brdu stoji više vidi od onog u dolini"

Nego, samo vi plešite i ne vidim razlog da ne pozovete FIRE MUNGOS-a i ICE PROKU pa da vi lepo igrate salsu u slobodnom padu...i jedni i drugi smarate samo sa svojim hobijem ili profesijom. :lol:

Zamisli kada bi ja počeo da smaram ovde sa novim predlozima zakona...:roll: :lol:
 
DOKONI UM:
Ma evo pehara, za fer plej :lol:
"Na politiku nemožeš da utičeš" ? Misliš ? Evo ja sam jutros iscepao jedan primerak POLITIKE što znači da može da se utiče i na nju. A i na ovu na koju si ti mislila može da se utiče samo zavisi od .... "ko na brdu stoji više vidi od onog u dolini"

Nego, samo vi plešite i ne vidim razlog da ne pozovete FIRE MUNGOS-a i ICE PROKU pa da vi lepo igrate salsu u slobodnom padu...i jedni i drugi smarate samo sa svojim hobijem ili profesijom. :lol:

Zamisli kada bi ja počeo da smaram ovde sa novim predlozima zakona...:roll: :lol:

predlozi su jos zanimljivi...ali ako hoces da budes smarach nad smarachima smaraj NACRTIMA zakona ;)
 
nesons:
Znaci imam nos ?:D

U kojim si to tolikim mexikanskim restoranima bio ?
Sinoc sam se setio da i indijanci u svojoj kuhinji imaju neku vrstu salse :lol:
U kojima sam bio. . .
Urbana: Dos Reales <- dobar meksikanac za 10$ se najedes i jos ti ostane za poneti
Los Alamos-Santa Fe: Gabrijels <- moj prvi meksicki restoran, a i vatreno krstenje
Albukerki: neki ne znam tacno kako se zove ali nalazio se u old town-u, neki na aerodromu i La Hacijenda <- Najbolji meksikanac u kojem sam ikad jeo, sam restoran je takav da nikad ne udjes u njega, escajg ko na gradilistu, gvozdeni tanjiri. . . Hrana. . . Ubije te u pojam! I na kraju dobijes i sopapilju.
Houston: Markus (kod relajant parka) <- fenomenalna hrana; Los Alamidas (ili tako nesto) <- hrana nije losa, malo je fensi a i ceo restoran je takav meksikanski fensi; neki ne znam tacno ime ali u imenu je imao i rec "mama" <-lanac + los
San Antonio: ne mogu mu se setiti imena, nije bio los
New Orleans: Banditos <- hrana je OK ali ne dobijes cips i salsu, moras da narucis.
Zadovoljan?
 
. . .:
Sinoc sam se setio da i indijanci u svojoj kuhinji imaju neku vrstu salse :lol:
U kojima sam bio. . .
Urbana: Dos Reales <- dobar meksikanac za 10$ se najedes i jos ti ostane za poneti
Los Alamos-Santa Fe: Gabrijels <- moj prvi meksicki restoran, a i vatreno krstenje
Albukerki: neki ne znam tacno kako se zove ali nalazio se u old town-u, neki na aerodromu i La Hacijenda <- Najbolji meksikanac u kojem sam ikad jeo, sam restoran je takav da nikad ne udjes u njega, escajg ko na gradilistu, gvozdeni tanjiri. . . Hrana. . . Ubije te u pojam! I na kraju dobijes i sopapilju.
Houston: Markus (kod relajant parka) <- fenomenalna hrana; Los Alamidas (ili tako nesto) <- hrana nije losa, malo je fensi a i ceo restoran je takav meksikanski fensi; neki ne znam tacno ime ali u imenu je imao i rec "mama" <-lanac + los
San Antonio: ne mogu mu se setiti imena, nije bio los
New Orleans: Banditos <- hrana je OK ali ne dobijes cips i salsu, moras da narucis.
Zadovoljan?

Onda bolje da te ne pitam , u koliko si ostalih restorana bio , ili da zakljucim da volis ljuto !:D
MADA SI SUMNJIV !? DA NISI SA L I M A N A ?
Jer preterano
 

Back
Top