Vatanje u busu

I ja sam video par slucajeva,,,,,,,,,,zhenske cesto kuliraju.......sta tu ima da me pali...........?Cak sam video i jednog lika koji u podhodniku ide sa ribe na ribu i vata ih...............
 
Ne razumem zašto bi nekoj devojci prijalo da je vata neki manijak u autobusu .... možda se plaše da odreaguju (ima jako agresivnih tipova). Meni se desilo par puta ... u najboljem slučaju se sklonim, u najgorem napravim frku.
 
To ti je mac sa dve ostrice! Ako pohisterises i napadnes ga, on moze da se izgrbavi, kao , ma daj sta se tripujes, zar ja licim na manijaka?! Cutanje je obicno kad te je blam da nesto kazes, pa se trudis da pobegnas od njega, ako je moguce!

Pre su to radili stariji muskarci, a sad i mladi bolesnici!
 
Ortaku se desilo sledece:stojimo ja i on kod vrata....prilazi stariji mushkarac pocme da ga pipa za jaja....decko se skloni i sve bude ok.posle dva minuta eto matorog opet............mi se vratimo kod vrata i upozorimo ga...........al mu djavo nije dao mira...........kad je poceo opet ortak mu je odvalio samarcinu da se srusio niz vrata...onda je izasao na sledecoj stanici....jlubav zna da boli zar ne...
 
Ma obavezno scena! Cim tip uhvati, okrenes se prema njemu, i iz sveg glasa zavristis SILOVANJEEEEEE!!! Onako, da te ceo bus cuje, da se svi okrenu! Pa par krikova, jos ako moze i samar da mu se opali usput super! Ma najbolje je da navuces ceo bus na every go na lika...
Mrzim te kretene...
 
Meni se desilo pre 5-6 godina, jedna cura usla (izgledala mrak kao one sponzoruse sto idu po splavovima i cigane) u bus i kako sam se drzao za sipku tako ona spusti ruku na moju, ja spustim nize ona opet, opet spustim nize ona opet i onda vise nisam hteo da spustam ostavio sam neka se gustira.
 
Nikad nikog nisam vatao u prevozu.I uglavnom se drzim sa obe ruke za sipku,jer imam osecam da su mi ruke teske,pa ih uvek negde zakacim.Za dzepove,sa shipku...
Imam jednog ortaka koji se hvalio jednom da je izvatao jednu ribu u prepunom taramvaju,sto je meni bilo prilicno jadno,posebno sto se taj hvali da je yebao sve sto je video.
Jedini moj kontakt sa ostalima u prevozu,a posebno sa ribama je ako slucajno vozac ukoci naglo,pa nekoga dohvatim telom ili dupetom.I to je retko.Sve drugo mi je ispod nivoa.
 
Bila je tema ranije... Recimo, pre godinu dana... Nego... Zašto su se samo žene našle da prodiskutuju protiv vatača... A šta je sa pederima? Eto, ni muškarci nisu sigurni od 'vatača... Štaviše, ****** su napadniji od hetero 'vatača...

Dobro... Svi imamo ružne acocijacije pri pomisli na to 'vatanje... Ali mislim da stoji pitanje: "da li se neki/neka pali na to?"... Naravno da njih ima malo (onih koji vole da ih pipkaju), ali to ne znači da ne postoje... Ili, možda bi neko dopustio da ga dirka osoba koja mu/joj se sviđa.... Nije sve jednostrano... Zavisi od osobe do osobe i od situacije do situacije...

Ali generalno se slažem da je to bolesno. Osim u retkim slučajevima kad nije... Lično, volim da gledam devojke u busevima... Ali ne i da pipkam. :lol: Ja pipkam devojke samo uz pismeno odobrenje. :mrgreen: A, da... I na, za to predviđenim, mestima... :P


hahaha :lol: Šala mala. 8)
 
hanibal77:
sto se ti pravis lud!sramota te sto se skupio ovaj narod :lol:

hahaha :lol: Ma kakav narod.. To je baš popaljujuće što ih ima toliko. :rolleyes: Nego... Ima i mnogo boljih mesta za vatanje od busa... Ne znam... Tramvaj? :mrgreen:

Mada, znaš šta ja predlažem: vatanje u avionu. 8) Vatanje u helikopteru. ;) Vatanje na vrhu nebodera... :D Mnogo uzbuđujuće od običnog GSPa.

Ili recimo vatanje dok oboje skačemo potpuno goli iz aviona (naravno, sa padobranima). :mrgreen:
 

Back
Top