kada i gde

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
pazi vako....da mozhesh da birash kada i gde si trebao zhiveti.....shta bi izabrao?.....ja bi pre 1000god negde u severnoj americi il juzhnoj...ipak severnoj.......vi?
 
oko 400.g p.n.e.
Anticka Grcka...To trenutno, mozda kasnije promjenim...
I Antun, izvini za ono chudak, mislila sam pozitivno..(sigurno se pitas koje, ako ne znas, onda i nije vazno)
 
Voleo bih da sam rodjen godine 3000 u Trecem dobu Srednje zemlje.
Znaci da bih sa 19 godina ucestvovao u bitci na Pelenorskim poljima(nadam se kao jedan od Rohirima)i bio prisutan na krunisanju Aragorna za kralja gondora.
 
father:
Voleo bih da sam rodjen godine 3000 u Trecem dobu Srednje zemlje.
Znaci da bih sa 19 godina ucestvovao u bitci na Pelenorskim poljima(nadam se kao jedan od Rohirima)i bio prisutan na krunisanju Aragorna za kralja gondora.
skoro da pozeleh isto kad prochitah ali sam ipak za varijantu da se borim rame uz rame s' Master Chiefom...
 
ovo sam sto jesam kao rezultat svih okolnosti u kojima sam izrasla
ne mogu sebe da izmestim

isto kao sto ne mogu da zamislim sebe kao muskarca, tako ni ovo ne ide

ovakve teme postavljaju samo neprilagodjeni i nezadovoljni koji traze nacin da se povuku iz stanja koje im ne odgovara... umesto da se bore

nerviras me sa tim tripovima tunjevino... qq tebi!
 
Ja bi se vratio 28. juna 1389. na Kosovo rano ujutru sa modernim naoružanjem. Poubijao bi sve Turke i vi bi svi učili o Maretu moćnom oslobodiocu Srbije i cele Evrope!
 
ja bih se mozda vratila u stari rim ili egipat,onda volela bih da vidim spartu na vrhuncu svoje moci,i naravno u renesansnu italiju :D
ali u svakom slucaju da budem neko plemstvo a ne neki rob ili kmet pa da moram samo da radim za druge....
 
ludice ma ok ....zaboravi

etotako.....ovo je tema o mashti....al shta ja tebi to pricham ti si to zasigurno znala.....to shto ti sebe ne mozhesh da zamislish kao ovo il kao ono....to je tvoj hendikep.....ja mogu sebe da zamislim i kao kamen al i kao mrmota....e sad mi ti prichaj o nesigurnosti....pih
 
AntunTun:
ludice ma ok ....zaboravi

etotako.....ovo je tema o mashti....al shta ja tebi to pricham ti si to zasigurno znala.....to shto ti sebe ne mozhesh da zamislish kao ovo il kao ono....to je tvoj hendikep.....ja mogu sebe da zamislim i kao kamen al i kao mrmota....e sad mi ti prichaj o nesigurnosti....pih

nemoj da me nerviras, gadjacutesa necim tvrdim
a dobro ciljam

mogu ja da zamislim, ali necu da menjam ovo za ono
jer sam izrasla u ovo po sopstvenom izboru, nista od ovog ne bi bilo moguce u drugim uslovima... al ste bre ograniceno mastoviti, moja masta je toliko mocna da mogu da zamislim i svoj prosecn dan u tim drugim vremenima i mestima

ti si jedan slon od mozga
 

Back
Top