Magija Dejvida Koperfilda

Fanatic_Kv

Primećen član
Poruka
860
E ljudi malopre sam gledao onaj sou Dejvida koperfilda na RTS1 i hteo sam da vas pitam.

-Verujete li u onakvu vrstu magije???
-Ako ste gledali emisiju koju ste kartu izabrali (verovali ili ne ja sam izabrao "dinning" kartu!)
-Gde nestde onoliki vagon?


Ja ne verujem u ovakve stvari zato mi treba neko ko ce mi reci kako izvodi one trikove? Cuo sam da u oktobru dolazi u Boegrad....Pa pisite!
 
sofffy:
pa on je ucinio "da bermudski trougao nestane na momenat" aha...malo morgen.....
i da pola sale u nekom gradu nestane....
a bio je 1. u sarajevu.... blaaaaaaaah!


Bermudski trougao??cini mi se da je u pitanju kip slobode,a mozda i gresim...o koperfildu nemam nikakvo misljenje...pitanje je koliko je u magiju Dejvida Koperfilda umesana magija televizije
 
pa bila je jedna serija pre na hrt gde neki tip otkrio sve najvece trikove kako nestaju tenkovi,kako se izvuci kad te zivog zakopaju kad te stave u kutiju i jos krsa i bace u more...inace onaj fazon kako nestaje tenk se moze primeniti i na voz kip slobode pa cak i na celo ostrvo samo je malo drugacije nego na onom sajtu...nekada se platforma na kojoj ti stojis pomeri te za 180 stopeni a ono sve je iza tebe zaklonjeno...sve je stvar u odvlacenju paznje i efektima(naravno taj cika sto je obeledanio sve te trikove bio u opasnosti jel su se mnogi iluzionisti nadrdndali....)
 
To sto Koperfild radi je preslo u Showbiznis a gledanje toga cista zanimacija, sto i jeste bio cilj po meni. Ja u slobodno vreme zezam se sa kartama cisto da bih ponekad zabavio drustvo kad nam je dosadno. Ali ne znam da li ste culi za David Blaine, po meni ima mnogo mnogo bolje fore od Koperfilda :)
 
kaze neko gore, on je "obican prevarant"... a ja mislio on carobnjak, pa sve to radi pucketanjem prstiju....
naravno da je prevarant, i to najbolji, to mu je posao....

inace, za onaj vagon... i ja sam stavio prst na "onaj pravi".... pretpostavljam da je to neki matematicki problem... je l zna neko tu foru..
 

Back
Top