Help meee

Beograđanka

Početnik
Poruka
9
Morate mi pomoci!Imam jedan problemcic.
Prica pocinje ovako :) Bila sam u tzv. vezi sa jednim deckom,volela ga,bio mi je prvi.onda su pocele svadje,prepirke,ljubomora i RASKID-koji me je ubio.Nisam ni pomisljala na nekog drugog,zivela sam u nekom svom svetu.Da bi se nedavno pojavio neki klinja,meni ne interesantan.Zvao ,trudio se i ...na kraju se ja smuvam sa njim,cisto da zaboravim na proslost (koja ni malo nije bila lepa).
I,kao sto vec biva,radila sam mu sve ono sto nisam mogla "proslom" branila mu da izlazi bez mene,drugari?NEMAS IH VISE,shvatas li?-govorila sam mu.Prozvali su ga papucarom,mada i jeste bio :)) Ubijala sam ga u pojam.Bio mi je interesantno,igrala sam se sa njim.
On?Poklanjao mi je svu paznju ovog sveta,Bio je decko o kome sam sanjala ALI NISAM ZNALA TO DA CENIM!Nisam htela ni da spavam sa njim,jer sam dozivela neku traumu (o kojoj ne bih sada) I I TO JE RAZUMEO!Cekao me je!
Sta se dogodilo...njemu je pre par dana kvrcnulo nesto u glavi (nije ni cudo jel?) i ...rekao mi je da vise ne moze da me trpi,kako sam preterala i sl.Predlozi da malo iskuliramo,bar nedelju dana da se ne vidimo i ne cujemo i ja pristanem.
Medjutim,ja sam TEK TADA shvatila da ja ne mogu bez njega.Navikla sam se na njega,pozive,PAZNJU i nisam mogla da izdrzim i odmah sutra dan ga zvala da se vidimo.On mrtav hladan mi kaze da mora da razmisli,jako je povredjen i ponizavan i ne moze da predje preko svega!Zamislite?ON DA RAZMISLI????
Poceo je da mi se svidja TEK TADA!Zvala ga,plakala mu,izvinjavala mu se i molila da mi se vrati.Obecavala da cu se promeniti....NE ZELI!Juce me zove RAZMISLIO JE.
Hoce kres kombinaciju samnom,zamislite?A mi nismo spavali ni dok smo bili u vezi.
Rekla sam mu da o "takvoj kombinaciji" ne pomislja,radicu to sa njim ALI U VEZI!Za njega je veza samnom mucenje IAKO ME VOLI,ne moze da izdrzi samnom U VEZI.
Sta da radim?Mislim?POMOZITE MI!Zelim ga!VOLIM GA! I stalo mi je do njega!Ne zelim da ga izgubim a ne znam kako da mu dokazem da ONO nisam ja,nego da sam se izivljavala???Znam da cete reci da sam to zasluzila,ali ja nisam takva,shvatite me.
 
Ti imas pomalo i sadizma i mazohizma u sebi.
Prvo si mucila, a sada uzivas da on tebe muci.

Ako zelis da ti se vrati, nemoj da se ponasas agresivno i histericno, da ga molis i zoves... Probaj da se ponasas normalno. Osluskuj njegove misli i zelje, time ces dokazati da ti je stvarno stalo...
To sto te je neko drugi povredio, nedaje ti za pravo da se na pogresnima svetis!
Nadam se da si naucila lekciju.

Jednostavno se trudi oko njega, razgovaraj sa njim, pocni od prijateljstva... jer to ti pre svega nisi bila prema njemu, vec si se izivljavala.
Nisam ni sigurna da ga volis.
 
RaDoSnA:
Ti imas pomalo i sadizma i mazohizma u sebi.
Prvo si mucila, a sada uzivas da on tebe muci.

Ako zelis da ti se vrati, nemoj da se ponasas agresivno i histericno, da ga molis i zoves... Probaj da se ponasas normalno. Osluskuj njegove misli i zelje, time ces dokazati da ti je stvarno stalo...
To sto te je neko drugi povredio, nedaje ti za pravo da se na pogresnima svetis!
Nadam se da si naucila lekciju.

Jednostavno se trudi oko njega, razgovaraj sa njim, pocni od prijateljstva... jer to ti pre svega nisi bila prema njemu, vec si se izivljavala.
Nisam ni sigurna da ga volis.
Ja ga zovem,i on mene zove...pricamo sasvim normalno,ali o vezi nece da cuje.Izvinjavala sam mu se sto puta i stvarno sam spremna da ga POSTUJEM pre svega i ne bih mu radila one gluposti,svesna sam da sam preterala ali KAKO MU TO DOKAZATI SADA
 
posto si stvaaarno preterala u mucenju moj savet ti je da iskuliras i da ga ne zoves jer decko se sa razlogom ponasa tako.I najbitnije je da mu kazes ovo sto si napisala ovde tj. razlog za takvo tvoje ponasanje,normalno bez suza i pacenickog stava.Pusti ga da iskulira malo i da se smiri,mozda ti se i vrati mada i neznam koliko je to dobro jer ti si ga stvarno povredila i tu vise nema poverenja a prijateljstva nikada nije ni bilo.
Mozda je najbolje da pustis da prodje vreme ko zna mozda ni ti vise ne budes zaljubljena u njega i jednostavno krenes dalje...
Stvarno si ispala kucka a sada trebas da mu pokazes i das pravu sebe.

TI ODLUCI
 
Koliko ste bili zajedno?
Koliko dugo niste zajedno?
I nije resenje u reci IZVINI i sama si svesna da si ga gazila , izvredjala, svetila se na njemu zbog drugog..
Sta ocekuje na tvoje sto puta izvini da ti kaze u redu je i nastavite dalje...
Nije rec u delima vec u dokazima...
Cim se cuje s tobom stalo mu je... a ti sad budi strpljiva... I trudi se i dokazuj...
 
iskalila si bes na pogresnom decku, koji se zatekao na pogresnom mestu, za koji je kriv onaj prvi.
Posto je prvi proslos, a ovaj drugi njegov nastavak, onda je sve to proslost, zato sve to zaboravi i kreni sve ispocetka, samo sada budi kakva jesi i pazi sta radis, a ne....
 
Beograđanka:
Morate mi pomoci!Imam jedan problemcic.
Prica pocinje ovako :) Bila sam u tzv. vezi sa jednim deckom,volela ga,bio mi je prvi.onda su pocele svadje,prepirke,ljubomora i RASKID-koji me je ubio.Nisam ni pomisljala na nekog drugog,zivela sam u nekom svom svetu.Da bi se nedavno pojavio neki klinja,meni ne interesantan.Zvao ,trudio se i ...na kraju se ja smuvam sa njim,cisto da zaboravim na proslost (koja ni malo nije bila lepa).
I,kao sto vec biva,radila sam mu sve ono sto nisam mogla "proslom" branila mu da izlazi bez mene,drugari?NEMAS IH VISE,shvatas li?-govorila sam mu.Prozvali su ga papucarom,mada i jeste bio :)) Ubijala sam ga u pojam.Bio mi je interesantno,igrala sam se sa njim.
On?Poklanjao mi je svu paznju ovog sveta,Bio je decko o kome sam sanjala ALI NISAM ZNALA TO DA CENIM!Nisam htela ni da spavam sa njim,jer sam dozivela neku traumu (o kojoj ne bih sada) I I TO JE RAZUMEO!Cekao me je!
Sta se dogodilo...njemu je pre par dana kvrcnulo nesto u glavi (nije ni cudo jel?) i ...rekao mi je da vise ne moze da me trpi,kako sam preterala i sl.Predlozi da malo iskuliramo,bar nedelju dana da se ne vidimo i ne cujemo i ja pristanem.
Medjutim,ja sam TEK TADA shvatila da ja ne mogu bez njega.Navikla sam se na njega,pozive,PAZNJU i nisam mogla da izdrzim i odmah sutra dan ga zvala da se vidimo.On mrtav hladan mi kaze da mora da razmisli,jako je povredjen i ponizavan i ne moze da predje preko svega!Zamislite?ON DA RAZMISLI????
Poceo je da mi se svidja TEK TADA!Zvala ga,plakala mu,izvinjavala mu se i molila da mi se vrati.Obecavala da cu se promeniti....NE ZELI!Juce me zove RAZMISLIO JE.
Hoce kres kombinaciju samnom,zamislite?A mi nismo spavali ni dok smo bili u vezi.
Rekla sam mu da o "takvoj kombinaciji" ne pomislja,radicu to sa njim ALI U VEZI!Za njega je veza samnom mucenje IAKO ME VOLI,ne moze da izdrzi samnom U VEZI.
Sta da radim?Mislim?POMOZITE MI!Zelim ga!VOLIM GA! I stalo mi je do njega!Ne zelim da ga izgubim a ne znam kako da mu dokazem da ONO nisam ja,nego da sam se izivljavala???Znam da cete reci da sam to zasluzila,ali ja nisam takva,shvatite me.

Prva polovina price je ok sve su zene takve, ali ova druga je ipak cudna. Vidim da ga ucenjujes da pre veze nema gemblanja.A sta ti nudis da bi on tebe cekao?
Jeste on naivan ali sigurno nije retard, ili si mu prva pa da vidi kako izgleda gemblati?
Sve u svemu vrlo cudna prica.
 
TA?MUSKARCI TO NE RADE?PRVA IH ZAJEBE PA POSLE ZAJEBAVAJU I IZIVLJAVAJU SE NA DRUGIM DEVOJKAMA!OVAJ PRETHODNI JE MENI TO RADIO,JER SU NJEGA IDVE ZAJEBALE PA SAM JA ISPASTALA DVE NJEGOVE ISPALE.
bILI SMO 3 MESECA U VEZI.TO STO NISAM SPAVALA SA NJIM,IMAM SVOJIH RAZLOGA.DOZIVELA SAM NEKU VRSTU SILOVANJA (ako vec hocete da znate) TAKO DA MI NIJE DO SEXA!ISTRAUMIRANA SAM!
 
bolesna od ljubavi:
posto si stvaaarno preterala u mucenju moj savet ti je da iskuliras i da ga ne zoves jer decko se sa razlogom ponasa tako.I najbitnije je da mu kazes ovo sto si napisala ovde tj. razlog za takvo tvoje ponasanje,normalno bez suza i pacenickog stava.Pusti ga da iskulira malo i da se smiri,mozda ti se i vrati mada i neznam koliko je to dobro jer ti si ga stvarno povredila i tu vise nema poverenja a prijateljstva nikada nije ni bilo.
Mozda je najbolje da pustis da prodje vreme ko zna mozda ni ti vise ne budes zaljubljena u njega i jednostavno krenes dalje...
Stvarno si ispala kucka a sada trebas da mu pokazes i das pravu sebe.

TI ODLUCI
VEC 10 DANA NISMO U VEZI ALI SE SVAKODNVNO CUJEMO I PRICAMO SASVIM NORMALNO.NAJGORE OD SVEGA JE TO STO I ON MENE ZOVE I ZNAM DA MU JE STALO DO MENE,ALI ON NE VERUJE DA MI ON TOOOLIKO ZNACI.NIJE MU JASNO KAKO SAM TEK SADA TO SHVATILA?DOK SMO BILI U VEZI NIKADA MI NIJE REKAO DA MU SVE TO SMETA,OTKUD SAM JA ZNALA
 
Beograđanka:
TA?MUSKARCI TO NE RADE?PRVA IH ZAJEBE PA POSLE ZAJEBAVAJU I IZIVLJAVAJU SE NA DRUGIM DEVOJKAMA!OVAJ PRETHODNI JE MENI TO RADIO,JER SU NJEGA IDVE ZAJEBALE PA SAM JA ISPASTALA DVE NJEGOVE ISPALE.
bILI SMO 3 MESECA U VEZI.TO STO NISAM SPAVALA SA NJIM,IMAM SVOJIH RAZLOGA.DOZIVELA SAM NEKU VRSTU SILOVANJA (ako vec hocete da znate) TAKO DA MI NIJE DO SEXA!ISTRAUMIRANA SAM!

Pisi malim slovima koji ti je? Nemoj biti zivcana. I ja sam bio silovan pa sam normalan.
Tebi treba muskarac specijalista, a ne ti supci s kojima se vidjas. Ipak nisi lose krenula s ovom idejom da druge zayebavas, kad zayebes trojicu ili cetvoricu bice kao da nisi bila silovana.
Mene je magarac silovao, sta mislis kako je to zayebano od toga oci ispadaju (to mi se osvetio zato sto sam ja maznuo njegovu magaricu).
 
Beograđanka:
TA?MUSKARCI TO NE RADE?PRVA IH ZAJEBE PA POSLE ZAJEBAVAJU I IZIVLJAVAJU SE NA DRUGIM DEVOJKAMA!OVAJ PRETHODNI JE MENI TO RADIO,JER SU NJEGA IDVE ZAJEBALE PA SAM JA ISPASTALA DVE NJEGOVE ISPALE.
bILI SMO 3 MESECA U VEZI.TO STO NISAM SPAVALA SA NJIM,IMAM SVOJIH RAZLOGA.DOZIVELA SAM NEKU VRSTU SILOVANJA (ako vec hocete da znate) TAKO DA MI NIJE DO SEXA!ISTRAUMIRANA SAM!



Ako si silovana i istraumirana treba da posetis psihologa i popricas o tome... A ne da potiskujes traumu...
Vodjenje ljubavi je divna stvar... Steta bi bilo da to propustas i ne uzivas u tome...
 
...ма Qool...опусти се...нађи следећу жртву да се смириш...дрндај га мало...па кад не будеш могла и без њега да живиш...јави се...па да видимо...8-)


акхм...кхм
 
Nisam uspela da ukapiram koliko godina podrazumeva izraz''klinja'' u datom primeru, pa ne mogu da budem bezobrazna i pomislim,ono sto mi uvek padne na pamet, kad se u svom zivotu, sretnem sa takvom razlikom u godinama..hm klinche trazi malo uchiteljicu zivota...hehe
Nisam uspela da ukapiram ,zasto si ti tako sigurna da je klinja u celoj prichi tako dobar i iskren,ako ti je ispunjavao zelje s obzirom da svi mi imamo modele ponashanja i savetnike kad trebamo skuvati zrtvu...pa sad on odjednom smislio ''kres kombinaciju'', koja i nije tako losha ideja, kad se vishe ne zna ko koga, s kim, ''ozbiljne i ne ozbiljne veze'', brakovi koja ti je garancija da te neko voli za ceo zivot? Da se potpishe na dokument s naslovom''veza'', pa te shutne kad istekne garantni rok?
Majke ti po chemu ti znash da njega volish, kad ga toliko dobro poznajesh, da se od princa tolerancije i paznje pretvorio u ''kres kombinara''? A po chemu si onoga retardinja volela kad je bio takav gad?
Da li je''problem kachenja'' tj. nagonska potreba da se mora sada i odmah ,uvek imati dechko tj. NEKO KOME CEMO SE OBESITI O VRAT, A PRODATI POD ETIKETOM LJUUUUBAVVV, chak i u onim momentima kad nismo sami sa sobom rashchistili ni proslost, ni sadashnjost, ni buducnost i sa sopstvenim mozgom nemamo direktnu vezu ,vec komuniciramo preko posrednika. Jel ti birash ljubav samo kad te ON pretvori u jadnu zrtvu, koja voli pa joj nije uzvraceno...na ''pravi nachin''.
Hm, mozda ces imati srece da je klinja forumash pa ce prochitati ljudavni jad i vratiti se, a ti se neces pretvoriti u sebe ,vec biti neko drugi da ne pitash,ne trazish, ne zvocash i ne kontrolishesh i imacete veeeeeeeeezuuuuuuuuu.
Mozda je ovo pregrubo, ali mi nije bila namera... Svako,on nas smrtnika, ko se hrabro pustio niz vodopad ''traganja za pravom ljubavi'' mora da prodje skupe,vrlo skupe lekcije i opet kad padne, da skupi svoje skromno iskustvo,pogleda u svoje ruke ,koje posle toliko borbe i truda ostanu prazne i da krene opet iznova, drugachiji, bez tereta proshlosti...tek kad je spreman da prihvati ljubav i da je pruzi..
Niko ti ne moze pomoci,ako sama sebe ne preispitash...odrastesh...Sretno...
 

Back
Top