Sexualno sikaniranje

Ne radim sa njima...razmisljam samo zasto bi onda sve to ispricao svojoj zeni?

aoo izvini, pogrešno razumeo, mislio sam da radite zajedno...dobro, nebitno

zašto joj je rekao?
pa zato d jer mu je to na neki način alibi da je predstavi u takvom svetlu kod žene da je ta preterano navaletna,
možda čak je išao sa insinuacijama i da je malo 'udarena' a sve to za slučaj da supruga sazna od nekog drugog,
ili čak da ta cura stupi u kontakt sa njegovom ženom

u svakom slučaju je bolje da on igra na kartu prednosti tako što će joj reći za "problem" pre nego ona sazna
pa da ga pita:

-Jel bre, koja ti je ona što me zvala jutros na telefon ?

:D
 
iako ovo gledam apstraktno.
1525384_577163072354195_458763024_n.jpg

i sa stavom koji se vidi
 
aoo izvini, pogrešno razumeo, mislio sam da radite zajedno...dobro, nebitno

zašto joj je rekao?
pa zato d jer mu je to na neki način alibi da je predstavi u takvom svetlu kod žene da je ta preterano navaletna,
možda čak je išao sa insinuacijama i da je malo 'udarena' a sve to za slučaj da supruga sazna od nekog drugog,
ili čak da ta cura stupi u kontakt sa njegovom ženom



u svakom slučaju je bolje da on igra na kartu prednosti tako što će joj reći za "problem" pre nego ona sazna
pa da ga pita:

-Jel bre, koja ti je ona što me zvala jutros na telefon ?

:D

Nema potrebe izvinjenju, desava se :)....ne mogu da verujem da moze tako nesto izplanirati...ali nikad se ne zna...

- - - - - - - - - -

Your point?

- - - - - - - - - -



Koristite Viber i problem je resen.:kafa:
Gledajuci ovu sliku iznad koju je Tigrica postavila samokastracija uopste ne izgleda lose.

:ok:


Uhhhh..strano i nepotrebno:D
 
Ne..ne...nije o zenama vec o vama muskarcima.:)

Danas umalo nisam plakala od smeha ali i tuge, jel sam razumela cuveka u potpunosti. Naime moj dugogodisnji prijatelj kome je 45 godina, ozenjen ima troje dece, isprica mi kako ga jedna devojka od 26 godina proganja. Dobila je ta osoba posao kod njega u firmi i od prvog dana zabacila mamac da ga upeca :). Na srecu, iako rade u istoj firmi, ona radi u drugom gradu ali u tom istom gradu radi i on jednom nedeljno. Taj dan mu je uzas. Ona ga ne ispusta iz vida i stalno ima nesto da mu isprica. Uspela je jos da mu kaze, da joj nimalo ne smeta sto je ozenjen i sto ima decu i da zeli da sanjim provede ostatak Zivota.Salje mu i SMS u toku nedelje, zove ga telefonom a i primio je za prijatelja na FB. Moj prijatelj, razmislja da je prijavi za sexualno sikaniranje poslodavcu ali se dvoumi jer misli da ce ga posle toga kolege ismejavati. Njemu je stvarno vec dozlagrdilo to njeno napadno ponasanje i ne zna sta da radi.Sta vi mislite, sta je pametno uraditi u takvoj situaciji?

visprena udavaca pokusava da se udomi!!
 
Neka joj u strogom poverenju kaze da je gej,i da voli nekog sluzbenika sa drugog sprata.Jos je moze zamoliti da mu ona tu pomogne da se njih dvojica spoje.Upalice,proverenoPogledajte prilog 338484

Ok:think:..Kazes provereno:think:.... hmmm...taj sa drugog sprata treba biti neka fup licnost ili sta ?:lol:

- - - - - - - - - -

I sta bi na kraju ?
Je l onaj alfa muzjak iz price uspeo da sacuva svoju devojacku cast ili ...? :lol:
Jos uvek sa ponosom cuva svoju musku cast:cool:

- - - - - - - - - -

i ja se pitam al se pitam dal bi trebalo malo postavljacicu da sikaniramo :lol:

:zplez:

- - - - - - - - - -

Ма таквог лепотана јури свака ђевојка сигуран сам.:manikir:

I ja tako mislim:aha:
 

Back
Top