Krvna osveta

Ljuba82:
Говориш о крвној освети као о убиству ради задовољења правде (типично за Црну Гору у ранијим временима)...или само о тему да са напасником треба обрисати под.

Ако је у питању 2. онда ту нема компромиса...такав сценарио тј. повређивање моје рођене сестре је нешто што мене може највише да повреди. Ништа не може да се пореди са тим. Радије бих ишао са једном руком. То би била Божја милост у односу на оно.

Тако да сам сигуран да тај више не би био у стању да уради тако нешто било коме. И сигуран сам да бих то урадио тако да не може да се докаже да сам то ја средио. Мислите шта хоћете...мртав сам озбиљан...ту нема компромиса.
Ovde nema osvete, ja bih poludeo, ali bih prvo dobro preslišao sestru, da sam siguran da li je nečim to doprinela, a ako nije, onda bi ovog sredio dobro bez očevidaca i mogućih dokaza, i objasnio mu da mu je to zadnji put ako želi da se zabavlja sa mojom sestrom. Ako je ona toliko kriva, onda imao saradnika u meni.
 
dzordzV76:
Ovde nema osvete, ja bih poludeo, ali bih prvo dobro preslišao sestru, da sam siguran da li je nečim to doprinela, a ako nije, onda bi ovog sredio dobro bez očevidaca i mogućih dokaza, i objasnio mu da mu je to zadnji put ako želi da se zabavlja sa mojom sestrom. Ako je ona toliko kriva, onda imao saradnika u meni.

Како то она, твоја или моја сестра, може бити тако крива да би је овај физички повредио?
 
Ljuba82:
Како то она, твоја или моја сестра, може бити тако крива да би је овај физички повредио?


Sad da imam smajlija koji aplaudira....
Aha..evo ga
e016.gif
 
Ljuba82:
Како то она, твоја или моја сестра, може бити тако крива да би је овај физички повредио?

Poznato je da je kod žena razvijena ona leva hemisfera.
Pa zato pričaju mnogo.
One su veoma kreativne pa ako ne uspeju u svojim fiks idejama onda prave probleme...
Čovek slušao, slušao, slušao...
Ona mu ganglija, ganglija, ganglija...
Naravno stisla se dole dok se ne ispune zahtevi...
Čoveku onda pao mrak na oči...
Pozdravi sestru!

POD HITNO U ZAKON STAVITI DA JE TERORISANJE I NASILJE U PORODICI TO ŽENSKO ČANTRANJE!
Bre, može muško da poludi!
 
Ljuba82:
Како то она, твоја или моја сестра, може бити тако крива да би је овај физички повредио?
lJUBO, TI KO DA SI PAO SA DRVETA! pA DA LI ZANŠ KAKVIH IMA ŽENA, I KAKO UMEJU NAMERNO DA TE IZLUĐUJU, A PRI TOME SE PRAVE I MACE. MOŽDA NEMAŠ ISKUSTVA, ALI VERUJ, IMA TAKVIH KOJE BI SLAĐE IZMLATIO NEGO FRAJERA SVOJE SESTRE.
nA STRANU DA LI TREBA DA SE PRIMENJUJE SILA, ALI IMA ONIH KOJE TO BUKVALNO TRAŽE, SLIČNO KAO KADA KADA TI RIBA UTRPAVA BULJU PRKO KITE.
 
Dlakava_Strvina:

Poznato je da je kod žena razvijena ona leva hemisfera.
Pa zato pričaju mnogo.
One su veoma kreativne pa ako ne uspeju u svojim fiks idejama onda prave probleme...
Čovek slušao, slušao, slušao...
Ona mu ganglija, ganglija, ganglija...
Naravno stisla se dole dok se ne ispune zahtevi...
Čoveku onda pao mrak na oči...
Pozdravi sestru!

POD HITNO U ZAKON STAVITI DA JE TERORISANJE I NASILJE U PORODICI TO ŽENSKO ČANTRANJE!
Bre, može muško da poludi!
BRAVO MAJSTOOORE
kAZNA BI BILA SUNEĆENJE JEZIKA I LOBOTOMIJA
 
Fljassss samar sestri. A sto nisi trenirala karate kad sam te lepo zvao!!!?!?

Ne stvarno. Takav bes ne moze da se kontrolise. Pucam po savovima ukoliko samo naslutim neki ispad protiv moje sestre. To je jace od mene.
Da se nesto tako desi.. ma vec vidim sebe kako tom nekom zubima kidam grkljan

A vi momci, jedno su druge zene a sestra je sestra.. Tu ne reagujes promisljeno, objektivno, vec krajnje samozivo, to je gore nego atak na samog mene bwe! Bila ona kriva ili ne, ko ruku digne na nju... Pa hm, pogadjate nastavak..
 
dzordzV76:
lJUBO, TI KO DA SI PAO SA DRVETA! pA DA LI ZANŠ KAKVIH IMA ŽENA, I KAKO UMEJU NAMERNO DA TE IZLUĐUJU, A PRI TOME SE PRAVE I MACE. MOŽDA NEMAŠ ISKUSTVA, ALI VERUJ, IMA TAKVIH KOJE BI SLAĐE IZMLATIO NEGO FRAJERA SVOJE SESTRE.
nA STRANU DA LI TREBA DA SE PRIMENJUJE SILA, ALI IMA ONIH KOJE TO BUKVALNO TRAŽE, SLIČNO KAO KADA KADA TI RIBA UTRPAVA BULJU PRKO KITE.

Ех Џорџе, Џорџе...у праву си да нисам имао посла са таквима...али зато што кад намиришем змију...бежим главом без обзира...није вештица вредна живаца...
Никад ми се није десило да морам да шаљем у пм...довољно је искулирати...што препоручујем и теби. Насиље над женама не оправдавам...а кад би неко учинио нешто нажао М...прво бих се побринуо да у животу не прохода више...а онда бих испитивао разлоге.

Има додуше неких ситних ствари...знаш оно џангрљање и лупање судовима...док губимо од Француза пар разлике у последњим минутима...кад нешто хоће да истера или је бесна због нечега...а неће ништа конктретно да каже...него тако. Али добро...свако има жуту минуту...

А и субјективан сам мало...сестра ми је стварно као анђео...у сваком погледу...шта дотакне то се позлати. Као да су ме заменили у породилишту.:? :wink:
 
Poštovane zveri (Vuk-Lav), razumem ja impulsivnost, ali priznajte je onda i drugima. Izlupati nekog a ne znati šta se stvarno desilo je instiktivno životinjski. Malo uključiti razum. Sestre mogu na jedan način da se ponašaju prema vama a na drugi način prema partneru. Uostalom, čuli ste kako braća i te kako biju sestre. Znam par koji se malo po malo pa pobiju, zamislite njenog brata koji malo malo pa lema zeta. A znajući ih dugo, potpuno su isti i samo na taj način mogu da izraze svoje emocije, prave životinje, jer su impulsivni i nemaju vremena da se normalno -verbalno-obračunaju. I kada ih pitaš kako su, ODLIČNO
Na stranu ovo, a šta kada je momak jak ko bik, i kada mu ne bi stao na crtu ni pijan. Da li bi i dalje bio nepromišljeno impulsivan, ili bi ga napao potpuno isto kao i da vidiš sebi ravnom ili slabijem.
 
Џорџе...већ сам ти рекао да она не може бити тако крива да би је овај физички напао. Може да јој каже шта хоће, да каже другима како се понела према њему, ако је то уопште истина наравно, може да поднесе пријаву против ње...ако је направила нешто...уопште не улазим у њихово пич*арање, али руку на њу да подигне не може. У ствари може...али да сноси последице. На силу се силом одговара.

P.S. Кад бих мало охладио главу , увидео бих да 2 лоша убише Милоша.:wink: ...мада ако бих се задесио на лицу места...мислим да не бих отрпео.

dzordzV76:
Poštovane zveri (Vuk-Lav), razumem ja impulsivnost, ali priznajte je onda i drugima. Sestre mogu na jedan način da se ponašaju prema vama a na drugi način prema partneru

Око основног постулата се слажем...али постоји велика разлика...импулсивност у односу на мушкарца и импулсивност у односу на жену...тј. неког ко је слабији од тебе. Питам се каква то пи*ка може бити човек да би ударио жену?
 
Slabost je veoma nezgodno oružje i postoje neke žene koje bi tome pribegle.

A '***** koje udaraju žene'? Pitanje je poput toga da li u ratu treba ubiti dete koje nosi bombu ili ga ostaviti u životu, samo zato što je dete? Previše dramatizovano, znam, ali pravo pitanje nije samo kakav čovek, već i pod kakvim okolnostima.
 
neverovatno..nisam ni ulazila u ovu temu..a tek sad vidim u kom pravcu je otisla...

pa dobro, bre..jel vi stvarno tako mislite?prvo proveri da li je zasluzila?:shock:
ajde, neka mi neko kaze da nikad nije zasluzio batine..i muskarci ..da nije bio skot, da se nije poneo dripacki, bio tvrdoglav bez razloga, bahat, odvratan...
da li je dobio batine?
naravno da nije ..jer su zene slabije..fizicki...i moraju da probleme resavaju razgovorom..ili da odu...ajde, u vasim zamucenim glavama, zamislite situaciju, kako ti neka nabildana zenka kojoj si **** celo popodne jer ti nije bio dobar rucak, pa su deca previse vikala, pa si doveo drustvo, pa..bla, bla , bla...na kraju kaze..bajo, preterao si ..sad cu da ti malo vaspitno pokazem..ko kosi a ko vodu nosi...:wink:

ne postoje sasluzene batine..a o drugim vidovima povredjivanja da ne govorimo...pravi muskarac to zna, bez dileme
 
Nije pitanje da li je zaslužila, nego kako je do toga došlo! I postoje razni oblici maltretiranja, uglavnom daleko neprijatniji od fizičkog. I postoje neke žene koje će ih koristiti. I neke druge koje očekuju da budu maltretirane. I neke... Ma sve je to ništavno. Iako mi je neko blizak (sestra) ja ga ne mogu poznavati toliko da mogu da kažem kako je do nečega došlo. Ako je već izabrala nekoga da ga voli (ovo je već pomenuto), i dođe do fizičkog razračunjavanja među njima, tu nešto ne štima. Ali ne znači da ne može da se reši, ne znači da mora da se ponovi, kao ni da će neki sledeći put biti bolje. Ali otići i prebiti lika i ispuniti svoju bratsku dužnost, ne hvala. Jer će možda ona odlučiti da ipak sa tim čovekom podeli svoj život (neke oće, neke neće), i ja ne bih da se mislim kako ću im u kuću ući. To i Godfather part One.
 
Ej,
sad prelazimo na drugo polje...
T.j. na suštinu - Izbor partnera!
Gotovo je stereotipno da devojke biraju mladiće koji liče na njihove očeve ili braću.
Gotovo isto je sa muškarcima.
Ako je dakle ćale neki bokser, pandur, siledžija jednom rečju onda za nju ni jedan muškarac koji nije takav - nije muškarac.
A onda problem - taj siledžija nije siledžija kao njen tata...
U ništa boljoj poziciji nisu devojke čiji ćale svira klavir ili skuplja leptire, nadju nekog čudaka pa opet problemi...

:?
 
Ljuba82:
Џорџе...већ сам ти рекао да она не може бити тако крива да би је овај физички напао. Може да јој каже шта хоће, да каже другима како се понела према њему, ако је то уопште истина наравно, може да поднесе пријаву против ње...ако је направила нешто...уопште не улазим у њихово пич*арање, али руку на њу да подигне не може. У ствари може...али да сноси последице. На силу се силом одговара.

P.S. Кад бих мало охладио главу , увидео бих да 2 лоша убише Милоша.:wink: ...мада ако бих се задесио на лицу места...мислим да не бих отрпео.



Око основног постулата се слажем...али постоји велика разлика...импулсивност у односу на мушкарца и импулсивност у односу на жену...тј. неког ко је слабији од тебе. Питам се каква то пи*ка може бити човек да би ударио жену?
Ljubo, ja nisam da treba tući devojke ili žene, ali ima onih koji te jednostavno izazivaju da bi saznale gde ti je prag. Neke pametne shvate na vreme, a druge saznaju tek kad ih klepiš. Ni u jednom smislu ne mislim da biješ ženu tako što se baciš na nju pa je izboksuješ i išutiraš i promeniš lični opis.
Zapamti da reči mogu više da te zabole. Čuo sam od žena ma bolje da me udari nego da mi ceo dan drži predavanje. Psihička tortura je štetnija mnogo više. I krupne reči su zlo za sve odnose, nemojte ih se lako latiti jer će te dugo patiti dok vam ih neko zaboravi.
Ima žena koje hoće fizički da nasrnu, ako im vratite one su pobedile.
Naprotiv nisam nasilnik, ali posmatram, čujem i doživo sam.
Impulsivnost prema muškarcu je takođe diskutabilna. To je znak da ne možeš da se kontrolišeš i da nemaš s čim. Imao si prilike kako se neki iživljavaju na slabijim od sebe, a da ne pričamo o pičkama koje se sakupe pa izmlate jednog tipa. I onda se njih trojca hvale, čime bre, da su naj veće ribe, samo oni to ne vide tako. A svako normalan shvata.
 
SINDI:
neverovatno..nisam ni ulazila u ovu temu..a tek sad vidim u kom pravcu je otisla...

pa dobro, bre..jel vi stvarno tako mislite?prvo proveri da li je zasluzila?:shock:
ajde, neka mi neko kaze da nikad nije zasluzio batine..i muskarci ..da nije bio skot, da se nije poneo dripacki, bio tvrdoglav bez razloga, bahat, odvratan...
da li je dobio batine?
naravno da nije ..jer su zene slabije..fizicki...i moraju da probleme resavaju razgovorom..ili da odu...ajde, u vasim zamucenim glavama, zamislite situaciju, kako ti neka nabildana zenka kojoj si **** celo popodne jer ti nije bio dobar rucak, pa su deca previse vikala, pa si doveo drustvo, pa..bla, bla , bla...na kraju kaze..bajo, preterao si ..sad cu da ti malo vaspitno pokazem..ko kosi a ko vodu nosi...:wink:

ne postoje sasluzene batine..a o drugim vidovima povredjivanja da ne govorimo...pravi muskarac to zna, bez dileme
U pravu si da pravi muškarac neće to nikada uraditi pored prave žene.
 
DisMisaL:
Nije pitanje da li je zaslužila, nego kako je do toga došlo! I postoje razni oblici maltretiranja, uglavnom daleko neprijatniji od fizičkog. I postoje neke žene koje će ih koristiti. I neke druge koje očekuju da budu maltretirane. I neke... Ma sve je to ništavno. Iako mi je neko blizak (sestra) ja ga ne mogu poznavati toliko da mogu da kažem kako je do nečega došlo. Ako je već izabrala nekoga da ga voli (ovo je već pomenuto), i dođe do fizičkog razračunjavanja među njima, tu nešto ne štima. Ali ne znači da ne može da se reši, ne znači da mora da se ponovi, kao ni da će neki sledeći put biti bolje. Ali otići i prebiti lika i ispuniti svoju bratsku dužnost, ne hvala. Jer će možda ona odlučiti da ipak sa tim čovekom podeli svoj život (neke oće, neke neće), i ja ne bih da se mislim kako ću im u kuću ući. To i Godfather part One.

Ima ovde istine, ali ima stvarno kretena koji neznaju za razgovor, već sav svoj "intelekt" ispoljavaju tučom. Znači ima onih sa malo mozga kojima je to način da govore ili da primoraju ženu da bude po njihovom. E OD TAKVIH BUDALA TREBA BEŽATI I BRANITI, ZATO ŠTO TAJ RAZUME JEDINO BATINE I TAJ NAČIN KOMUNKACIJE I TO POŠTUJE..
 
dzordzV76:
Ima ovde istine, ali ima stvarno kretena koji neznaju za razgovor, već sav svoj "intelekt" ispoljavaju tučom. Znači ima onih sa malo mozga kojima je to način da govore ili da primoraju ženu da bude po njihovom. E OD TAKVIH BUDALA TREBA BEŽATI I BRANITI, ZATO ŠTO TAJ RAZUME JEDINO BATINE I TAJ NAČIN KOMUNKACIJE I TO POŠTUJE..


A koke čudne ptice,
uvek im srce kuca,
za nekim grubijanom,
koji dobro kljuca...
 
dzordzV76:
Ovde nema osvete, ja bih poludeo, ali bih prvo dobro preslišao sestru, da sam siguran da li je nečim to doprinela, a ako nije, onda bi ovog sredio dobro bez očevidaca i mogućih dokaza, i objasnio mu da mu je to zadnji put ako želi da se zabavlja sa mojom sestrom. Ako je ona toliko kriva, onda imao saradnika u meni.
A ako svedoci protiv tebe mislim kako bez mogucih dokaza kad ce on da dokaze
 
SINDI:
neverovatno..nisam ni ulazila u ovu temu..a tek sad vidim u kom pravcu je otisla...

pa dobro, bre..jel vi stvarno tako mislite?prvo proveri da li je zasluzila?:shock:
ajde, neka mi neko kaze da nikad nije zasluzio batine..i muskarci ..da nije bio skot, da se nije poneo dripacki, bio tvrdoglav bez razloga, bahat, odvratan...
da li je dobio batine?
naravno da nije ..jer su zene slabije..fizicki...i moraju da probleme resavaju razgovorom..ili da odu...ajde, u vasim zamucenim glavama, zamislite situaciju, kako ti neka nabildana zenka kojoj si **** celo popodne jer ti nije bio dobar rucak, pa su deca previse vikala, pa si doveo drustvo, pa..bla, bla , bla...na kraju kaze..bajo, preterao si ..sad cu da ti malo vaspitno pokazem..ko kosi a ko vodu nosi...:wink:

ne postoje sasluzene batine..a o drugim vidovima povredjivanja da ne govorimo...pravi muskarac to zna, bez dileme
Potpuno se slazem stobom!
 

Back
Top