muski striptiz

shiba

Zainteresovan član
Poruka
110
dame moje, nemojte da prozivite ovaj zivot a da ne odete da gledate muski striptiz. i muzevi, momci, ljubavnici...bice zadovoljni vasom zeljom za njima posle soua :D


ako sta najvise volim je da vidim gospodje, fine, kulturne, sa haljinama do kolena kako se prvo stide, neckaju a onda kad im zamesa meso i 'meso' ispred ociju, odlepe i posize nacisto :)
 
Mene su neke starije drugarice odvele kad sam imala 17 godina. Bilo je strava!!! Provela sam se fenomenalno, jos me lik izveo na stage, pa kao da djuskam s njim... Sad mi je smesno kad se setim, ali bilo je bas zabavno, a i oni su bili extra frajeri!
 
Larra:
Mene su neke starije drugarice odvele kad sam imala 17 godina. Bilo je strava!!! Provela sam se fenomenalno, jos me lik izveo na stage, pa kao da djuskam s njim... Sad mi je smesno kad se setim, ali bilo je bas zabavno, a i oni su bili extra frajeri!

Mene je jedna deblja devojka pre par godina pitala da izvodim striptiz za njen 18... :lol:
 
shiba:
dame moje, nemojte da prozivite ovaj zivot a da ne odete da gledate muski striptiz. i muzevi, momci, ljubavnici...bice zadovoljni vasom zeljom za njima posle soua :D


ako sta najvise volim je da vidim gospodje, fine, kulturne, sa haljinama do kolena kako se prvo stide, neckaju a onda kad im zamesa meso i 'meso' ispred ociju, odlepe i posize nacisto :)

mene iskljucivo pali privatni striptiz, moj decko i ja... jedno drugom..

Bila sam na muskom striptizu i ni malo me nije fasciniralo, niti uzbudilo.... To zavisi...
 
ja bih volela da vidim ali cisto iz radoznalosti.nema sanse da me mrdanje neke nebitne za mene gooze napali...mogu da se opustim i da mu stavljam susku u tangice ali to je vise uzbudjenje zbog provoda nego sexualno...sta znam,ja nesto ne verujem da se devojke previse pale na striptiz.ma kakvi
 
eee,hani! ja bih s tobom isla na muski striptiz!ala bi to bilo zezanye! :mrgreen:
ko bi mogo da nam ga izvede dostojno od ovih forumasha,sta mislish?

ma,mene striptiz ne pali :-(
mislim,muskarci me uopste ne pale...narocito ne goli :lol:
 
peach:
eee,hani! ja bih s tobom isla na muski striptiz!ala bi to bilo zezanye! :mrgreen:
ko bi mogo da nam ga izvede dostojno od ovih forumasha,sta mislish?

ma,mene striptiz ne pali :-(
mislim,muskarci me uopste ne pale...narocito ne goli :lol:
e i ja mislim;)
ma da kad ga vidis golog sa visuljkom bas su smesni :lol:
a od forumasa eh hoces da se smejemo ili podsmevamo?
 
1041.gif



moze ovo? :)
 
hihi naravno da nismo gnusne,ko bi tako nesto i pomislio?
pa koga imas u vidu?ja bih volela da vidim neke na koje i ne pomisljamo kad govorimo o strptizu...antun tun,bl,efendija,boza admin,...boze al nalupah :lol:
 
e,a antuna zamisljam u nekom kostimu od krljusti...rio mare...:lol:...i ondak zamahne loknicama (tip je kosijaner,ili ne ?) i radi to uz neku gej-princ muziku (moze "kiss"),a u pozadini krekecue gomila samo njemu obozavanih zaba...:mrgreen:
 
peach:
e,a antuna zamisljam u nekom kostimu od krljusti...rio mare...:lol:...i ondak zamahne loknicama (tip je kosijaner,ili ne ?) i radi to uz neku gej-princ muziku (moze "kiss"),a u pozadini krekecue gomila samo njemu obozavanih zaba...:mrgreen:
hahaha zamisljam vec :lol: on bi verovatno prdnuo dok striptizira
a pera zdera ima kostim tarzana i neke mrsave nogice al sve hoce da ispadne najveci baja pa su tu oni zavodnicki pogledi zamahvanje kosom
 

Back
Top