Bucan fotoaparat

Achileyes

Zainteresovan član
Poruka
272
Skoro sam dobio Sony Ericsson K700i

Vec imam problem.Kada se fotografise sa kamere mobilnog lupa kao lud
(mislim na skljocanje).Zvuk dize i mrtve iz grobova.

Ne samo da me iritira,nego nemogu nista da slikam a da nelupi.Mogu li to nekako da iskljucim?
 
to je jedan od novih standarda (naravno zakonski regulisanih), da svaki proizvodjac mora da napravi "bucnu" kameru (bas zbog ljudi kao ti, hehehe)
pocelo je jos prosle godine sa modelima samsunga
 
gusha:
to je jedan od novih standarda (naravno zakonski regulisanih), da svaki proizvodjac mora da napravi "bucnu" kameru (bas zbog ljudi kao ti, hehehe)
pocelo je jos prosle godine sa modelima samsunga
da,ali sam uspeo natji jednu specijalnu opciju kojom se moze smanjiti zvuk kada se koristi kamera,ali zato je i ostatak zvukova telefona smanjen...
 
valjalo bi mi znati koju verziju softvera ima,jer moze da se desi da se ne moze zvuk kamere iskljuchiti.
Jedan moj savet:Probaj da smanjish muziku skroz,ne da korsistish "mute" nego samo da smanjish,ako bude i zvuk kamere smanjen to je najblize sto mozesh pritji onome sto zelish.
 
pa vidi,ne bi uopshte bilo tesko,samo treba staviti prekidach na zicu koja ide iz zvuchnika,napravi se od malog relea koji tje da bude pokretan pomotju nekog bluetooth odasiljacha.:-?Ma malo da razmislim pa mozda i bude nesto od toga.:D
 
Ovako stoje stvari.
Ja sam svojevremno nasao uputstvo kako se to radi i ako hocete mogao bih malo da "pretresem" google i ponovo nadjem.
Preko samog telefona ne moze.
Fora je da mora da se ima veza sa PC-em i onda da se neki konfiguracion fajl prebaci u komp da bi se backup-ovao i da se on prepravi u kompjuteru i takav da se vrati u telefon.
Znaci direktno brljanje u software pa ko zeli mogu da potrazim.
 

Back
Top