imena patuljaka

lupetalo bese jos jedan ...

a strumpfovi - gruber, veliki, strumpfeta...pu majku mu zaboravio sam.....


a znate ono kad zatrudni strumpfeta pa okupi veliki strumpf celo strupmf selo i kaze:
ste vi normalni! sam rekao da obavezno koristite strumpf-gumicu
a neko iz mase - mrzim strumpf gumicu...
 
snorkijevci .....zvezdan...katica...tuta....divljo - nih se setjam

shtrumfovi.....kuckalo....mazalo....gruber....veliki....shtrumfeta....licko....mrgud....ne znam vishe
provali kolko shtrumfova a samo jedno zhensko????!!!!??!?!?!.......kakaaaaav trip....koja diskriminacija....josh plavusha....**** te....kad su nastali dal neko zna?....eto ga....napravish shtrumfove sa jednom plavushom koja svima ugadja....i kroz 15godina imash 30% zhenske populacije plavushe koje svima ugadjaju....uzhas....koje ispiranje mozga neverovatno

e a bonbonchitji?
evoksi?
mali letetji medveditji?
 
AntunTun:
snorkijevci .....zvezdan...katica...tuta....divljo - nih se setjam

shtrumfovi.....kuckalo....mazalo....gruber....veliki....shtrumfeta....licko....mrgud....ne znam vishe
provali kolko shtrumfova a samo jedno zhensko????!!!!??!?!?!.......kakaaaaav trip....koja diskriminacija....josh plavusha....**** te....kad su nastali dal neko zna?....eto ga....napravish shtrumfove sa jednom plavushom koja svima ugadja....i kroz 15godina imash 30% zhenske populacije plavushe koje svima ugadjaju....uzhas....koje ispiranje mozga neverovatno

e a bonbonchitji?
evoksi?
mali letetji medveditji?

E da ih je samo 30% :???:
Ma kako se secas svih tih imena :) Iz Evoksa se secam samo Tiba, a iz Bomboncica ni jednog imena!
 
AntunTun:
...napravish shtrumfove sa jednom plavushom koja svima ugadja....i kroz 15godina imash 30% zhenske populacije plavushe koje svima ugadjaju....uzhas....koje ispiranje mozga neverovatno
...
Crtaći su stvarno poučni. :lol: To su u stvari bili pravi začeci 'reklamoždera'! ;) I knjiga 'Reklamokratija'... isto kao i štrumpfovi, 1974,5.god čini mi se, u svakom slučaju sedamdesetih. :D
 

Back
Top