Hvala...

to mogu i zene da odgovaraju jel????? ,,,,,, ja ustvari ne znam lose raspolozene muskarce ,,, tako da ne znam odakle niče ovo pitanje ,,,,, mada ima i muskaraca i zena koji su hronicno nadrndani ,,,mada postoji lek i za takve ,,, niko ne odoleva lepim recima i osmehu (naravno da ne pokusavaju oni sa trulim zubima)))))))
 
ak mene pitash....da ne diraju ne....chak mi i chaj sqvaju

el si mislila opravdanje u smislu da slazhem....il opravdanje kao prava strav.....jer ako govorimo o pravoj stvari nishta mushko ne mozhe da parira pms-u....pms rulz....blago vama....jes malo neugodno al je super fora

nego da kad se zadubim....uvidjam kap na avataru i tvoj nik....pa onda kontam ovde rechi o pms-u....pa mi neshto padaju uloshci na pamet....znash one reklame sa kapljicama....e al tebi je suza...mozhda imash neke bolne uspomene na pms....pa te sad podsvest gushi...a mozhda je sve ovo moja uobrazilja....bitje da je to
 
fora je shto ima mnoooogooo kombinacija za slagati.....glupo je da navodim primere.....to smislim u hodu....to je sitna lazh koja ne zahteva vremena da se smisli....ako pak koristish chesto iste....mozhe dotj do sumnjichavosti....tako da samo novo novo novo....punish glavu suparniq nepotrebnim informacijama tako da on sam na kraju digne ruke
 
Nemam opravdanja za svoje nadrndanosti.

Ne mislim ni da bih trebao da ih imam. Takav sam po prirodi (loše volje). Kome se ne sviđa, nek produži dalje. Čuš, još i da se pravdam. Ili da krivim svoje sretno detinjstvo i...
 

Back
Top