Da li je normalno

13

Početnik
Poruka
16
Pre neki dan ja izasla s deckom u grad.Bilo nam je super,i negde oko pola 2 krenusmo mi kuci.Kad njemu poruka:,,Evo me lezim u krevet,nema te,ne javljas se,....strudlice,...bebo''.Ja sokirana potpuno,mislim on mene ubedjuje kako nema veze sa tim.I na kraju je zovne i pita je sta joj je i stvarno vidim da nema veze sa njom.Sa d vas pitam da li je normalno da ''druga'' zovete strudlicom i bebom i to u pola dva ujutro,jmislim,on i dalje ne vjeruje da joj se svidja,nego kaze ma nema sanse to ona bezveze poslala.I ona mu slozila tu pricu kako joj je bilo dosadno pa mu je bezveze poslala.Ja nijednog druga ne zovem strudlo,bebo,i ne javljam mu kad lezim...Interesuje me dal sam ja u pravu ili tripujem
 
ja ortake nazivam pile,sreco,sunce i ostalo ali im ne saljem poruke tipa yakvih,uostalom to ne mora nista da znaci!
mozda je devojka jednostavno u tom fazon,mozda se ona samo salila,ali onda je pitanje kako se on sali sa njom...
:)
ne znam sta da ti kazem,zao mi je...nego jel on tebi procitao poruku ili si ti sama videla?
 
13:
Pre neki dan ja izasla s deckom u grad.Bilo nam je super,i negde oko pola 2 krenusmo mi kuci.Kad njemu poruka:,,Evo me lezim u krevet,nema te,ne javljas se,....strudlice,...bebo''.Ja sokirana potpuno,mislim on mene ubedjuje kako nema veze sa tim.I na kraju je zovne i pita je sta joj je i stvarno vidim da nema veze sa njom.Sa d vas pitam da li je normalno da ''druga'' zovete strudlicom i bebom i to u pola dva ujutro,jmislim,on i dalje ne vjeruje da joj se svidja,nego kaze ma nema sanse to ona bezveze poslala.I ona mu slozila tu pricu kako joj je bilo dosadno pa mu je bezveze poslala.Ja nijednog druga ne zovem strudlo,bebo,i ne javljam mu kad lezim...Interesuje me dal sam ja u pravu ili tripujem


Meni se cini da se on njoj svidja, pa ona njemu salje poruke da bi ga ti pedalirala, sta mozes cura si osigurava ubod.
 
E ne brini ti nista, evo ja sam ti ziv primer takvog dopisivanja sa drugovima. Jednostavno volim da se zezam tako! :)

Ali nisu mi jasne 2 stvari:
1. kako si videla poruku, i sta je rekao devojci kad je zvao da dokaze da nema veze sa tim????? to je jako vazno

2. ne razumem jel znas ti tu drugaricu?
 
Rogove nisam jos dobila:)!
1.Njegov tel. uzimam kad hocu i on mi to dopusta!
2.Drugaricu ne znam,ali ona zna za mene,jer on kaze da joj stalno pricao o meni kad su zajedno
3.Sto se razgovora njihovog tice:
on:ooo,sto si mi ovo poslala
ona:e cao
ona:sto je bilo
on:aa sto mi saljes bebo i strudlo u ovo oba
ona:ne znam dosadno mi je pa eto saljem
on:evo me sa djevojkom,ona je procitala p. i sad normalno svasta misli
ona:aa,daj mi je
i naravno ja necu snjom da pricam
ona:ajde jadan nije nista strasno,pa zezala sam se,
i tako u tom stilu,uglavnom njemu je bilo bas krivo,mislim da se nije folirao,sifgurna sam u to,i bio je jako grub prema njoj.Nego me nervira,ja sam ubijedjena da se on njoj svidja,a on kaze da umisljam.Ja vas smorih :)
 
To sto on zna da ti uzimas njegov telefon kad god hoces, daje mu mesta da napravi plan...
Nije to lepo. Nemoj da radis to vise.
PS, daj meni telefon, a ja cu ti poslati poruku slicne sadrzine, pa ti proveri kako on reaguje. Lopov se najvise plasi drugog lopova...
 

Back
Top