jednostavno me zanima...

lostangel

Početnik
Poruka
43
hm...mozda je ovo pitanje vec i bilo.ali ja ne znam za to..
u svakom slucaju zanima me jedna stvar!
znam da se devojke(vecinom) vezuju za likove sa kojima su izgubile nevinost...
a kako je to iz muskog ugla?
da li se i oni vezuju za prve ribe?
i zanima me jos nesto..
ako vam devojka kaze da je nevina i da ste joj prvi,kako se osecate?
mozda glupo zvuci,ali shvatate na sta mislim...
:)
 
Heh, koliko li ti godina imas...
No elem... svako se vezuje za svakog svog partnera...ustvari bar oni koji poseduju sposobnost imanja emocija...
Naravno da su u mladjim godinama te emocije jace i da generalno gledano u proseku treba vise vremena prevazici ih (preboleti) nego li u kasnijem dobu.
Koliko ce se ko vezati za koga mahom ne zavisi od toga prvi ili ne vec od nekih drugih stvari, kvaliteta i duzine veze, kao i emocija dozivljenih u njoj...

Ako mi kaze da sam joj prvi osecam se pocastvovan, za mene posebno zadovoljstvo...ali u isto vreme i obavezan...da od nje stvorim ispravnu devojku...ispravnih sexualnih pogleda i na prvom mestu da stvorim coveka od nje...

Nije glupo...
 
lostangel:
hm...mozda je ovo pitanje vec i bilo.ali ja ne znam za to..
u svakom slucaju zanima me jedna stvar!
znam da se devojke(vecinom) vezuju za likove sa kojima su izgubile nevinost...
a kako je to iz muskog ugla?
da li se i oni vezuju za prve ribe?
i zanima me jos nesto..
ako vam devojka kaze da je nevina i da ste joj prvi,kako se osecate?
mozda glupo zvuci,ali shvatate na sta mislim...
:)
Znam da je pitanje upuceno muskarcima ali moram da prokomentarisem
Ja licni mislim da momci koji ne zele da se vezu za devojku uglavnom izbegavaju da budu "prvi"
Reci cu ti iz mog iskustva,moze?
Svakom kome sam rekla da sam nevina,pobegao mi je,ali stvarno!Ili sam ja nailazila na kukavice i slabice.Nemam pojma...
A nisam imala iskustva sa nevinim muskarcima,tako da ti na to ne mogu odgovoriti
 
Пера и даље мисли да може да ''СТВОРИ'' девојку, ''исправну'' или ''нимфоманку'' све једно....
а и не слути да су оне као такве ''створене'' још у раном детињству...
 
Usamljena mala:
Znam da je pitanje upuceno muskarcima ali moram da prokomentarisem
Ja licni mislim da momci koji ne zele da se vezu za devojku uglavnom izbegavaju da budu "prvi"
Reci cu ti iz mog iskustva,moze?
Svakom kome sam rekla da sam nevina,pobegao mi je,ali stvarno!Ili sam ja nailazila na kukavice i slabice.Nemam pojma...
A nisam imala iskustva sa nevinim muskarcima,tako da ti na to ne mogu odgovoriti
bas zato sam i pitala kako muskarci reaguju kad cuju da je devojka nevina,jer sam cula od mnogo drugarica/poznanica da vecina njih zbrise kad to cuje...pa mi to nije jasno,zasto ostaviti devojku ako je nevina bas suprotno ja sam mislila da je to za njih neka casti,ili sta vec...a ispade obrnuto...
:)
 
Pera_Zdera:
Ako mi kaze da sam joj prvi osecam se pocastvovan, za mene posebno zadovoljstvo...ali u isto vreme i obavezan...da od nje stvorim ispravnu devojku...ispravnih sexualnih pogleda i na prvom mestu da stvorim coveka od nje...
Da sam kojim sluchajem juche doshao prvi put na Forum dao bih glavu da se ovaj Pera zayebava. Ali NE... on je mrtav ozbiljan.
 
lostangel:
bas zato sam i pitala kako muskarci reaguju kad cuju da je devojka nevina,jer sam cula od mnogo drugarica/poznanica da vecina njih zbrise kad to cuje...pa mi to nije jasno,zasto ostaviti devojku ako je nevina bas suprotno ja sam mislila da je to za njih neka casti,ili sta vec...a ispade obrnuto...
:)
Danas je ,kao sto vidis.SRAMOTA reci da si nevina!To je stvarno grozno i zalosno.Ma..nemam komentara,majke mi!
 
Ne. Nisam se vezao za onu koja me je obescastila... Cak mi se cini, da je njoj bilo vise stalo do mene, a i to nije bilo nesto preterano...
Nije mi cast, a jos manje zadovoljstvo, da budem nekome prvi... Govorim o proslom vremenu. Sada bi bilo bolesno, da dodjem u tu situaciju.
 
Usamljena mala:
Danas je ,kao sto vidis.SRAMOTA reci da si nevina!To je stvarno grozno i zalosno.Ma..nemam komentara,majke mi!
Mislim da pogreshno tumachite. Mozhda su dotichni momci, znajuci koliko se, eto, devojke vezuju za onog ko im oduzme nevinost, reshili da se ipak zaustave tu (da li zbog svoje slobode ili zbog njenih osecanja...).
 
Hellen:
Пера и даље мисли да може да ''СТВОРИ'' девојку, ''исправну'' или ''нимфоманку'' све једно....
а и не слути да су оне као такве ''створене'' још у раном детињству...
Otvori temu "U kom dobu se definisu neciji afiniteti u sexu i pogled na sex uopste"...
Pa cemo to onda tamo prodiskutovati da sad ne kvarimo temu devojci....
 
lostangel:
bas zato sam i pitala kako muskarci reaguju kad cuju da je devojka nevina,jer sam cula od mnogo drugarica/poznanica da vecina njih zbrise kad to cuje...pa mi to nije jasno,zasto ostaviti devojku ako je nevina bas suprotno ja sam mislila da je to za njih neka casti,ili sta vec...a ispade obrnuto...
:)
Bilo je vec x tema o tome...ali aj opet.
Biti sa nevinom ima i svojih prednosti i mana...Na nekoj temi sam to pojedinacno navodio pluseve i minuseve...i sad me mrzi ponovo... :lol:
Ma spava mi se...
 
lostangel:
bas zato sam i pitala kako muskarci reaguju kad cuju da je devojka nevina,jer sam cula od mnogo drugarica/poznanica da vecina njih zbrise kad to cuje...pa mi to nije jasno,zasto ostaviti devojku ako je nevina bas suprotno ja sam mislila da je to za njih neka casti,ili sta vec...a ispade obrnuto...
:)
Glavni razlog sto se bezi od nevine devojke je to sto moras mnoooogo da se smaras i pricas sa njom u vezi toga a sve ima svoje granice(neko pobegne odma-budala,neko izdrzi mesecdva pa pobegne-budala a neko izdrzi do kraja).Ali mozes da pricas i da je ubedjujes 100 godina i da ne vredi jer je ona nesto zacrtala u svojoj glavi a sto je najgore ne zna ni ona sama sta.
Poenta price je da devojci treba nesto da kvrcne u glavi!!!
Dok se to ne desi mozes da dubis na glavi,pizdis ....
Danas je tesko naci nevinu devojku ali ima da se nadje.A kad se nadje mmmm.
Reci mog drugara koji je imao srecu ili nesrecu da naleti ( u ovim godinam je to stvarno retko) na nevinu devojku:
Joj,brate,novo,neotpakovano.Sve mirise.Ma milina.
 
lostangel:
hm...mozda je ovo pitanje vec i bilo.ali ja ne znam za to..
u svakom slucaju zanima me jedna stvar!
znam da se devojke(vecinom) vezuju za likove sa kojima su izgubile nevinost...
a kako je to iz muskog ugla?
da li se i oni vezuju za prve ribe?
i zanima me jos nesto..
ako vam devojka kaze da je nevina i da ste joj prvi,kako se osecate?
mozda glupo zvuci,ali shvatate na sta mislim...
:)


Ja nisam vezan za svoju prvu, zato sto sam nevinost izgubio na kozi.
A nevina devojka, sve zavisi kakav je tip, ako je kul i smirena onda je svakako privlacna, (taman da ima i 30 godina) a ako je u onom cudnom tripu kao da bi sve dala za kitu onda je jos privlacnija.
 
to za vezivanje i nema puno veze....jedan drugar je prvi put bio sa nekom em starijom em lakog morala....naravno da see nije vezao....znachi to nema veze

a ako mi kazhe....osetjam se....ko da sam posran....device su samo za zhrtvovanje (:{
 
Usamljena mala:
Znam da je pitanje upuceno muskarcima ali moram da prokomentarisem
Ja licni mislim da momci koji ne zele da se vezu za devojku uglavnom izbegavaju da budu "prvi"
Reci cu ti iz mog iskustva,moze?
Svakom kome sam rekla da sam nevina,pobegao mi je,ali stvarno!Ili sam ja nailazila na kukavice i slabice.Nemam pojma...
A nisam imala iskustva sa nevinim muskarcima,tako da ti na to ne mogu odgovoriti

Па сама си одговорила на питање. Не верујем да су кукавице...већ довољно морални да те оставе на миру, кад већ не желе да се вежу...а исто тако не желе да те повреде, тако што би се ти везала за њих.

...или неће да се смарају док...
 
lostangel:
hm...mozda je ovo pitanje vec i bilo.ali ja ne znam za to..
u svakom slucaju zanima me jedna stvar!
znam da se devojke(vecinom) vezuju za likove sa kojima su izgubile nevinost...
a kako je to iz muskog ugla?
da li se i oni vezuju za prve ribe?
i zanima me jos nesto..
ako vam devojka kaze da je nevina i da ste joj prvi,kako se osecate?
mozda glupo zvuci,ali shvatate na sta mislim...
:)

Osecam se lepo jer je meni dodelila tu cast:razz: .
 
lostangel:
hm...mozda je ovo pitanje vec i bilo.ali ja ne znam za to..
u svakom slucaju zanima me jedna stvar!
znam da se devojke(vecinom) vezuju za likove sa kojima su izgubile nevinost...
a kako je to iz muskog ugla?
da li se i oni vezuju za prve ribe?
i zanima me jos nesto..
ako vam devojka kaze da je nevina i da ste joj prvi,kako se osecate?
mozda glupo zvuci,ali shvatate na sta mislim...
:)
Lepo je to kad si nekoj ribi prvi. Dobar osećaj, skidaš joj mrak. Ja lično to ne pamtim kao neka posebna iskustva.
 

Back
Top