kozmetika

obozavam kad ovako dodjete i postavite pitanje...a jos vise kad ljudi pocnu da daju odgovore i dijagnoze(sto je cest slucaj samo ovde jos nisu stigli)
znaci prvo kazes valjda koliko imas godina,kakva ti je koza,kako je negujes,koji ti je budzet,da li imas omiljene marke(ok rekla si bar to),da li ti je osetljiva koza
ono sto je meni super tebi moze da napravi opekotine i obrnuto
allora mia bellezza?
 
"Drage" moje mnogo vam hvala, bas ste mi pomogle. Radicu na mentalnom zaustavljanju, nadam se da ce mi pomoci.... valjda je nekom to uspelo.
 
Ih, pa ne vređaj se odmah... hanibalka te malo isprepadala u startu, ali ne uzimaj sve to tako ozbiljno.

Što se Vichy kozmetike tiče, ako uzmeš 'Oligo 25' kremu, mislim da nećeš pogrešiti koje god da si godište i kakvu god kozu da imaš... nije antirid, ali je lagana, dnevna.
Nisam imala njihove antiride, ali ne sumnjam da su dobri.
 
evi:
"Drage" moje mnogo vam hvala, bas ste mi pomogle. Radicu na mentalnom zaustavljanju, nadam se da ce mi pomoci.... valjda je nekom to uspelo.
ajde ne kaki nisam ti nista lose rekla,glupo je sad da se ponasas kao uvredjeno dete.ajd odgovori mi na pitanje a ja cu da ti kazem sta je najbolje za tebe,imas priliku da te savetuje top savetnik za negu lica i tela ne zezaj sad :lol:
 
Ma nismo mali, sve je ok. Hvala u svakom slucaju, stvar je vec odradjena. Bila sam na njihovom sjtu, onako bez ikakve obaveze, ma bilo mi je dosadno, pa sam posle htela da se ukljucim u spiku sa vama.
 
drage moje, sve te kreme sve je to u redu, samo mnogo je vaznije cime se hranite i sta pijete. zatim genetika, uredan san i ostale navike.psiholoski efekat je takodje bitan, verovale ili ne. mozda deluje uvrnuto, ali nije.sve je vazno, sve se racuna. krema dodje samo kao dodatak na sve. blaga hidrantna krema, ili odgovarajuca za odredjen tip koze, iz apoteke, daje isti efekat kao i bilo koja druga, izvikana i reklamirana. verujte mi. uostalom moja koza je potvrda svega napisanog.
 
Struja:
drage moje, sve te kreme sve je to u redu, samo mnogo je vaznije cime se hranite i sta pijete. zatim genetika, uredan san i ostale navike.psiholoski efekat je takodje bitan, verovale ili ne. mozda deluje uvrnuto, ali nije.sve je vazno, sve se racuna. krema dodje samo kao dodatak na sve. blaga hidrantna krema, ili odgovarajuca za odredjen tip koze, iz apoteke, daje isti efekat kao i bilo koja druga, izvikana i reklamirana. verujte mi. uostalom moja koza je potvrda svega napisanog.
genetika-slazem se
higijena zivota-slazem se
bilo koja krema-nikako!!!
jednom pre dosta vremena ja resila da stedim pa kupim kremu u supermarketu jbt koji lisajevi su mi izasli!!!posle sam je koristila za cipele
svaka marka odredjuje koliko ce para i vremena potrositi na istrazivanja,na materijal,pa u skladu s tim i cena i rejting ;)
krema je 20% lepote ;) a kad je ne koristis onda mnogo vise
 
Da li je neko koristio Rivoli kozmetiku? Ja sam kupila na sajmu neke ampule, bile su duplo skuplje od Vichy kreme i nekako mi bas prijaju kozi, ali ne znam bas mnogo o toj kozmetici, vidjala sam je po stranim casopisima samo...
 
hanibal77:
i body shop ne testira na zivotinjama
i koristi samo prirodne sastojke
ali meni to nije nekako razlog za ili protiv kupovine to se radi pa se radi


ja sam malo egoista u dusi...pa onda bolje na zivotinjama nego na nama :twisted:

ja sam uzela bila vichy tecni puder ali mogu vam reci da nisam u opste bila zadovoljna,sto naravno ne mora da znaci da im anti rid krema nije dobra
 
Struja:
ne ne hani nisam rekla bilo koja u smislu kupovine u supermarketu ili na ulici! rekla sam apotekarska.
ok onda :lol: ne poznajem ih dovoljno pa necu nista da kazem.
a je l t ne dodje potreba za malo glamoura pa da svako jutro otvaras preluksuznu kremu guerlain?ili neku drugu? :lol:
ima malo i toga
 
pa da glamur! kupovala sam nekih davnih dana, bila sam luda za italijanskim parfimerijama.verovala ili ne, alergicna sam na vecinu svih tih markiranih krema! svelo se na to da sam morala da probam u ocaju i kremu napravljenu u apoteci, i ostala na tome, zadovoljna.mada kad vidim neku reklamu zamislim se da trknem da kupim i probam.
 

Back
Top