Poslovne kontakte u Nemackoj

Niska Banja

Početnik
Poruka
6
Zivim 33 godine u Nemackoj, diplomirao sam ekonomiju i suvlasnik sam jedne trgovacke agencije u Nemackoj.Glavni nas zadatak je lansiranje i sto sira distribucija proizvoda preduzeca koja zastupamo.Uglavnom ali ne isklucivo su to proizvdi prehranbenog karaktera.
Nasi kontakti u Nemackoj su dugotrajni i veoma dobri.Ako trazite poslovne partnere za vas proizvod i zelite plasman vase robe na nemackom trzistu obratite mi se putem ovog foruma.Detalje cemo razmeniti tokom kontakta.

Sa postovanjem
Srdjan
 
Niska Banja:
Zivim 33 godine u Nemackoj, diplomirao sam ekonomiju i suvlasnik sam jedne trgovacke agencije u Nemackoj.Glavni nas zadatak je lansiranje i sto sira distribucija proizvoda preduzeca koja zastupamo.Uglavnom ali ne isklucivo su to proizvdi prehranbenog karaktera.
Nasi kontakti u Nemackoj su dugotrajni i veoma dobri.Ako trazite poslovne partnere za vas proizvod i zelite plasman vase robe na nemackom trzistu obratite mi se putem ovog foruma.Detalje cemo razmeniti tokom kontakta.

Sa postovanjem
Srdjan
Molim Vas nazovite me na mob:064-382-99-60.Srdacan pozdrav Saša.
 
Ne znam što me uvek iznerviraju ovakve stvari, ali... Uvek me iznerviraju ovakve stvari.

Aleksandre i Vesna - koliko je velika vaša glupost :?: Baš me zanima... Čovek vam je ponudio saradnju i predložio vam da ga kontaktirate. Da li je moguće da ste toliko glupi i nepristojni da očekujete da on vas pozove?

Dešavalo se i ranije. Reagovao sam i ranije. I dalje ne mogu da verujem.

I reagovaću opet :) Dok se boje ne rastope...
 
Aj možda sam bio malo preoštar, ali stvarno me ponekad slične stvari iznerviraju, jer se stalno ponavljaju.

Čovek je zainteresovanima ponudio da ga kontaktiraju putem foruma. Dakle, ako želiš da ga kontaktiraš, klikneš na njegov nick ('niska banja'), odabereš opciju 'pošaljite privatnu poruku' i u novom prozoru tu poruku otkucaš.
 
Zivim 33 godine u Nemackoj, diplomirao sam ekonomiju i suvlasnik sam jedne trgovacke agencije u Nemackoj.Glavni nas zadatak je lansiranje i sto sira distribucija proizvoda preduzeca koja zastupamo.Uglavnom ali ne isklucivo su to proizvdi prehranbenog karaktera.
Nasi kontakti u Nemackoj su dugotrajni i veoma dobri.Ako trazite poslovne partnere za vas proizvod i zelite plasman vase robe na nemackom trzistu obratite mi se putem ovog foruma.Detalje cemo razmeniti tokom kontakta.

Sa postovanjem
Srdjan

Da li je oglas još uvek važeći ?
 

Back
Top