Prijatelj

Malo nezgodno pitanje... Ipak su ovo samo reci na monitoru... Tekst je jedna bezlicna stvar u odnosu na kontakt izmedju dvoje ljudi... bilo to prijateljstvo ili ljubav...

A koga bi ti Maxy voleo za prijatelja... ?! :)
 
Pikosso:
Malo nezgodno pitanje... Ipak su ovo samo reci na monitoru... Tekst je jedna bezlicna stvar u odnosu na kontakt izmedju dvoje ljudi... bilo to prijateljstvo ili ljubav...

A koga bi ti Maxy voleo za prijatelja... ?! :)

To je fora samo na osnovu reci ,da odredis sa kime bi mozda mogla da budes u nekoj prijateljskoj vezi.Neko ko ima slicne poglede na svet kao i ti.............:wink:

Tebe:oops: .A imam jos jednog prijatelja sa foruma,ali ne smem da kazem:-| .
 
Maxy:
Koga bi sa foruma voleli da imate kao prijatelja?.(i ovo spada u ljubav):p

Pravo da ti kažem... Koga sam želeo kao prijatelja, u većem broju slučajeva i jesam prijatelj sa njima... Ali ima i izuzetaka... S nekima se kol'ko tol'ko kapiram, ali nikad nismo otišli dalje od toga...
 
iluzionista:
Pravo da ti kažem... Koga sam želeo kao prijatelja, u većem broju slučajeva i jesam prijatelj sa njima... Ali ima i izuzetaka... S nekima se kol'ko tol'ko kapiram, ali nikad nismo otišli dalje od toga...

To je bitno,ja recimo na prvu rec,pogled mogu da ocenim da li mogu sa nekim ili ne:-P
 
iluzionista:
Pravo da ti kažem... Koga sam želeo kao prijatelja, u većem broju slučajeva i jesam prijatelj sa njima... Ali ima i izuzetaka... S nekima se kol'ko tol'ko kapiram, ali nikad nismo otišli dalje od toga...

tacno tako..da ne ponavljam:wink:
 
rastaman....da se svadjam sa njim.....ma serem ....da mi je prijatelj ne bi mi bio prijatelj....tako da je besmislen odgovor....aj ga obrishemo zauzima prostor....blah
 
eto ako moram da se izjasnim ja bih voleo za prijatelja divlju...
e sad
voleo bih i sa gazdom,nesi,znakom pitanja....
ah da i afibijica,pod uslivim da malo skrati jezik..haha
 
Sa svim devojkama sa ovog foruma koje nisu lezbejke i previse u nekom "hoki" fazonu....a takvih je jako malo izgleda.

A da i sa Hanibalkom bi voleo da sam bar ravnodusan, posto me nesto zamrzela a skroz bezveze...
 
raindog:
chu bre jel veruje :lol: pa on je 'stvorio' lez lobi :lol:

sve je hteo sex da nas oslobodi i pogle sad stvorio je chudovishni forum :lol:

Pa ako je hteo da vas sex. oslobodi, šta se onda buni? :roll: :lol: Očigledno je uspeo u nameri. :mrgreen: Mislim... Čim vas je oslobodio, odmah ste pobegle od njega. :lol: :lol: :lol:

A, ne... Stvarno, Pero... Što toliko pljuješ po NS-girls? Jel' baš tako teško daju? :mrgreen:
 

Back
Top