Pobeda strasti nad razumom

Only Beer

Buduća legenda
Poruka
29.776
Evo, nakanio sam se da napisem pricicu. Bude li pozitivnih rezonansa, mozda usledi i nastavak. :lol:


Tog letnjeg dana mu je supruga prepricavala susret sa bivsom koleginicom, i najnovije traceve iz firme u kojoj je njegova zena do skoro radila. Slusao je manje-vise pazljivo, trudio se da deluje zainteresovano…sve do momenta kada je ona spomenula bivsu seficu. „Pricala mi je da sefica i dalje terorise radnice. Na godisnjem odmoru nije imala pametnija posla nego da sedne u kafic preko puta firme i spijunira ih. Mozes li zamisliti koje ona ima zaledje, kada je uspela da istera dve druge firme i preuzme njihov poslovni prostor…“ U tom trenutku on je osetio uzbudjenje i posmislio je „Ta opasnica ne zna za pardon, svidja mi se.“
Nastavila je: „ Ta zena je opsednuta poslom, to joj je sve u zivotu. Rekla je za svog muza i sina da su obojica debili, i da ce se razvesti…“ Ona je izrazom lica zelela da pokaze koliko se zgrozava na ovo zadnje i nastavila je da prica dalje, a on je (ne narocito potresen zbog te izjave bivse zenine sefice) u glavi imao lice zene iz price. Lice koje je zadnji put video na naslovnoj strani casopisa, koji izdaje zenina bivsa firma, i koji je bio zabacen negde u gomili ostalih casopisa i reklama u dnevnoj sobi. Ta naslovna strana casopisa starog mozda godinu dana je vec nagovestavala ko je buduca zvezda firme…bez sumnje. Imala je sigurno vec 40 godina, dugu plavu kosu, lice prosecne lepote i oci opasnice. Drzala se sasvim dobro.
Dok su razmatrali sta bi mogli da rade za vikend i pricali o nekim svakodnevnim stvarima, on je u svojoj glavi vec fantazirao i zamisljao susret sa „opasnicom“. Nista ga nije palilo vise nego kada bih zenama skidao maske. Maske i fasade, koje su im sluzile za samoodbranu. Nista mu nije pruzalo vece zadovoljstvo, nego kada bi na prvi pogled hladne i drske zene spustile masku i pokazale svoju neznu, strasnu, osecajnu stranu. Vodjen idejom tj. ubedjenjem da zna da svaka zena ima tu drugu stranu, uglavnom je uspevao da odledi takve zene. Zene bi to cesto nazivale „da nadje put do njihovog srca“.

Prvog radnog dana posle produzenog vikenda sedeo je jos sam u kancelariji, pregledao mejlove, gledao sta treba da obavi te nedelje itd. A ustvari je samo cekao da vreme prodje, da dodje neko „pristojnije“ doba dana kada bi uputio poziv „opasnici“. Znao je da tu ne sme biti greske…takva zena bi ga odbila u startu i ne bi posle toga ni minut svog vremena izgubila na razmisljanje o njemu. Drugu sansu ne bi dobio, jer ona nije bila od onih umiljatih zenica, koje su obozavale da neko trcka za njima i daje im komplimente. Nije bila od onih koje se bezveze smeskaju i keze. Za preterano romanticne, pasivne i stidljive muskarce nije bila zainteresovana.

Telefon je zvonio (on je pomislio: „vise od tri puta sigurno ne sme da zvoni, verovatno radnice moraju da slusaju njene price kako su neprofesionalne ukoliko se to nekad desi“)…na kratko se nasmejao dok mu je ta misao prolazila kroz glavu, ali vec u sledecem trenutku je opomenuo samog sebe kako mora da se uozbilji. Nakon treceg puta javila se ljubazna radnica, predstavivsi se svojim i imenom firme. Ljubaznim ali odlucnim tonom je zatrazio da prica sa seficom, navodeci njeno ime kao neko ko je poznaje i sa kim je veoma bliska, tako da se radnica nije ni usudila da pita za njegovo ime. „Samo momenat, molim Vas.“
„Poslusan mali kuca“, pomislio je dok se opet na krakto pojavio osmeh na njegovom licu, koji je opet ubrzo nestao. Morao je da se koncentrise, ostane hladne glave i spovede plan u delo. Pomalo zadihana i ocigledno u frci, totalno nespremna za tako nesto (bas kako se on nadao da ce biti) javila se sa „Da, izvolite?“. Sacekao je dve sekunde a onda rekao: „Danas kada zavrsite, dodjite u Hilton – soba 274.“
Nije joj dao priliku da reaguje i prekinuo je vezu. Ona je bila zatecena i zbunjena…no vec nakon kratkog vremena se prisetila da to ne sme niko da primeti.

Koliko god se trudila nije mogla da otera prepodnevni poziv iz svojih misli. Prvo joj se cinilo smesno da nesto tako suludo uradi…a onda je u glavi opet imala taj skoro zapovedajuci glas. Stidela se jer je osecala uzbudjenje, koje je mislila da nije trebala da oseca.

Kao u transu isla je ka hotelu, koji se nalazi na svega par stotina metara udaljenosti od firme. Prisla je recepciji u momentu kada nijedan drugi gost nije bio u blizini. Trudila se da deluje kao uvek: samouvereno, sigurno, ponosno. Bila je iznenadjena kada joj je ljubazna devojka urucila karticu od sobe, rekla joj da se na nju ceka vec i pokazala joj elegantnim pokretom ruke gde se nalazi lift, bez da je postavljala pitanja. Laknulo joj je i uputila se ka liftu. Istovremeno je osecala veliko uzbudjenje i potrebu da se sabere. Pogledala se jos jednom u ogledalu lifta, namestila bluzu i frizuru…hodala je hodnikom, stala pred vrata 274, sada vise nema nazad.

Provukla je karticu i otvorila vrata. On je stojao tu, diretno pred njom. Izgovorio je njeno ime, zgrabivsi je za ruku. Nije se branila i u sledecem trenutku se nasla u sobi, dok je on drugom rukom zatvorio vrata. Prislonio je njeno telo uza zid, drzao joj je obe ruke cvrsto, ljubio joj je vrat. Nije imala ni vremena da se postavi drsko i bezobrazno…ali ona to vise nije ni zelela. U jednom momentu se prisetila scene iz romana koji je nedavno citala…svidela joj je ta misao. Podigla je glavu, zatvorila oci i disala sve brze. Uhvatio je grubo i oberucke njen kuk i privukao sebi. Prvi put ju je poljubio u usta, prilicno grubo. Ruke je lagano spustao ka njenim kolenima, dizuci joj jednu nogu koju je zatim cvrsto pritisnuo uz svoj bok. Htela je da ga pita da li ce je uzeti sad i ovde, ali je znala da je pitanje nepotrebno. Ljubio je njen vrat, grickao njene usi i usne dok joj je mazio grudi. Podigao je njenu elegantnu suknju na gore. Ona je otresla cipele sa nogu. Ljubili su se sve zesce i oboje nisu mogli da docekaju momenat kada bi on svoj penis u punoj erekciji stavio u njenu navlazenu macu. Pohlepno je svlacila majicu sa njega i otkopcavala svoju bluzu.
Otvorio je slic na farmerkama i samo ih spustio dole toliko koliko je bilo neophodno. Digao ju je i prislonio uza zid a ona je brzo zgrabila njegov k*rac i stavila ga u sebe. „Jebbi me, jebbi me jako…“, ponavljala je dok je cvrsto stezala njegova ledja i ostavljala i po koju ogrebotinu na njima. Pribijao ju je uz zid zestokim pokretima kuka dok je cvrsto drzao njene rasirene noge. „Jel ovako volis, je li?“ glasno je govorio dok joj je kaziprst i srednji prst gurnuo u usta. Sisala je njegove prste i nakon toga sa njima prelazila preko svojih grudi.
„Sad cu!!! Jebbi me, molim te!“, govorila je sirom otvorenih ociju i ukocenom facom. On je bio strasno uzbudjen…nekoliko jakih pokreta kukom, sa kojima se nabijao u nju, kasnije i on je svrsio. Nisu ispustali iz zagraljaja jedno drugo…samo se brzina njihovog daha smirivala dok su se spustali na pod predsoblja hotelske sobe.
 
Poslednja izmena:
Malopre sam dobio PP sa ovim sadrzajem. :worth: :hahaha:
Na nastavku se radi, sledi uskoro. Hvala svima na podrsci.

"Svaka ti cast.Toliko si dobro napisao pricu,sa toliko seksualnog naboja.
Veruj mi.Odmah posle procitanog posta,otisao sam u kupatilo i toliko sam
masturbirao kao nikada I to mi nije bilo dovoljno,pa sma malte ne,naterao
zenu da mi posisa,i ponovo sam svrsio,sto inace retko radim dva puta,za
redom.

Voleo bih,da nastavis,ovo pisanje.Sta je bilo dalje.Da li si nastavio da je *****.
Ti si je ukrotio penisom,kao zdrebac divlju kobilu.Puno te pozdravljam,i hvala ti
na napisanom postu."
 
suvise duga prica sa premalo seksa.mnogo bolje bi bilo da pises u prvom licu,nebitno da li je prica istinita ili izmisljena
u svakom slucaju,samo napred,imas dara za reci

Namerno ne pisem u prvom licu, jer zelim da obuhvatim obe perspektive...pokusacu zensku jos malo vise da unesem u buduce price. Glupo mi je da celu pricu svedem na radnju seksa. Kao uvodnu pricu sam morao malo duze da pisem o situaciji u kojoj se junaci nalaze.

Hvala uglavnom.
 
pa tacno,kod mene nema hoces neces... :lol:
i kad sam vec tu.imam jos jednu stvar da kazem.ako pises kao musko,onda nemoj da pises i sta zenska oseca,ili obratno

Ne mogu svima ugoditi. Neke su bas to kritikovale da previse pisem iz muskog ugla, ti bi da zenski ugao skroz preskocim.
Kao sto rekoh: ne pisem iz "ja"-perspektive, i gledam da (koliko toliko) obuhvatim obe strane. To sto ne znam kako je kada ti neko ugura tuki, to ne znaci da ne smem da (pokusam da) pisem malo i iz zenske perspektive.
 
a ne nisi me razumeo.ja sad sigurno davim,ali mislila sam da mogu da budem konstruktivna
za nekoga ko cita potpuno je zbunjujuce ako dajes i sta misli muskarac,a i sta misli i oseca zena.ne moze covek da se identifikuje ni sa jednim ni sa drugim
ja ne pricam samo o tvojoj prici,samo me je podstaklo da kazem sta mislim uopste o erotskim pricama
sto se neme tice,lepo je pisati i uvek ce prica naci nekoga i kome se svidja i koga ostavlja ravnodusnim
evo necu vise,majke mi :)
 
a ne nisi me razumeo.ja sad sigurno davim,ali mislila sam da mogu da budem konstruktivna
za nekoga ko cita potpuno je zbunjujuce ako dajes i sta misli muskarac,a i sta misli i oseca zena.ne moze covek da se identifikuje ni sa jednim ni sa drugim
ja ne pricam samo o tvojoj prici,samo me je podstaklo da kazem sta mislim uopste o erotskim pricama
sto se neme tice,lepo je pisati i uvek ce prica naci nekoga i kome se svidja i koga ostavlja ravnodusnim
evo necu vise,majke mi :)

Nije valjda toliko zbunjujuce samo jer ne pisem iz "ja"-perspektive?
Ne davis, slobodno pisi.

p.s.: meni je prilicno tesko napisati bilo sta na srpskom. Fale mi reci, ne mogu ja to tako da docaram... koliko mi je trebalo za ovu pricu, u tom istom vremenu bih napisao 5-6 puta duzu na nemackom. Ali dobro, trudim se.
 
mogu da ti kazem da mi se dopada
uvod je sasvim dobar, ali dobio bi na uverljivosti da si malo razradio njene dileme u trnutcima dok ona razmislja o pozivu, da nam docars tu borbu izmedju radoznalosti, napaljenosti i zdravorazumskih kocnica koje je odvracaju od posete hotelu
mislim da smokvine primedbe ne stoje i da pisanje u drugom licu moze bolje da docara razlicite aspekte dogadjaja, i da omoguce da se sa likovima identifikuju citaoci oba pola
preko opisa seksa sam preleteo, nije me uzbudio
ne mislim da je taj deo los, ali mislim da tu takodje nedostaje opisa unutrasnjih lomova i vulkana
citajuci opis mi dobijamo sliku, kao da vidimo, ali to manje uzbudjuje nego sto bi nas uzbudilo sazivljavanje sa unutrasnjom burom aktera, ili jednog od njih
naravno, ja nisam kopetentan da kritikujem i dajem savete, ovo je samo moje misljenje
predlazem, i nadam se, da ces pisati i dalje
 
Nije sva erotika u samom cinu i detaljnom opisu istog. Ali drugi Deo svakako sastoji vise detalja...toliko vec mogu da ti izdam. ;)

Naravno da nije, ali je onda moraš graditi kroz cijelu priču, da se osjeti erotska napetost; gradiš je polako, korak po korak, dok napetost raste iz sekunde u sekundu, a čitatelj u nijemom iščekivanju raduje se svakom novom detalju...;)
 
Part II

Lezali su jos neko vreme zagrljeni na podu, bez reci. Nisu se gledali u oci, njena glava je bila na njegovim grudima. Onda je ona iznenadno podigla glavu i pitala ga: „Neces mi reci tvoje ime?“. Nasmesio se, bez tona i ne otvarajuci usta. Otrgla se drsko njegovom zagrljaju i brzo digla na noge. „Da, to je ona…onakva kakvom je svi poznaju“, pomislio je on u tom trenutku, opet nasmejavajuci se lagano. Zatim se i on digao, nije nameravao da se oblaci. Samo se sa podlakticom lezerno naslonio na zid, na kojem su se do pre pola sata strasno j*bali, i posmatrao nju kako sa opet spustenom suknjom skuplja ostale stvari u nameri da se sto pre obuce i ode. Progundjala je nesto sto on nije najbolje razumeo, ali mu se ucinilo da je rekla „Dodjavola, sta mi je ovo trebalo?“.
Zatim je glasno i smirenim glasom rekao njeno ime, zeleci da se ona okrene ka njemu. Kao da ju je presekla ostrica ostrog maca, prestaje da skuplja stvari sa poda, okrece se i gleda nemo u njega. Odjednom opet nije ona drska i ponosna zena, vec njegova robinja. „Dodji ovamo!“, govori joj, opet onim skoro zapovedajucim tonom. „Zovem se (ime).„

Gleda je duboko u oci, obuhvata svojim dlanom njeno lice…ovaj put nezno, kao da zeli da joj ulije poverenje… ljube se strasno. Njene cipele joj iz ruku padaju na pod, dok je on odvlaci ka krevetu u sobi, koja je bila velika i lepo uredjena. Svo to vreme ne prestaju da se ljube. „Poludecu!“, sapce mu i izgovara njegovo ime, dok je on polaze na veliki krevet dizajuci joj obe ruke iznad njene glave. Oseti metal oko svojih ruku, a zatim se cuje zvuk lisica. Naglo otvara oci i gleda ga. „Ne plasi se“, govori joj i spusta svoje usne na njene. Ona opet zatvara oci, prepusta mu se dok se njen dah naglo ubrzava. Prelazi joj jezikom preko vrata i skida bluzu, koja nije bila zakopcana. Skida joj grudnjak i prstima nezno pipa nabubrele bradavice boje jagoda. Cuje njene uzdahe i kako na slatkim mukama ponavlja njegovo ime. Nezno joj ljubi sise. Gricka joj bradavice, ali i to cini na lagan i nezan nacin. Prelazi jezikom po njenom boku i stomaku, na cijoj zategnutosti bi joj zavidele mnoge devojke duplo mladje od nje. Siri joj noge i ljubi unutrasnju stranu njenih butina, ne prilazeci njenoj maci ni u jednom momentu.
Kao zena, koja je navikla da uvek drzi konce u svojim rukama, u ovoj situaciji ona se oseca cudno. Uzbudjena je, ali istovremeno i zbunjena.
„Oslobodi me“, govori mu tihim glasom, uvijajuci svoje telo, koje je u tom trenutku apsolutno pripadalo njemu. Iz tih reci nije izlazio strah – ne, nije bila uplasena. Vise su zvucale kao da ga moli da je oslobodi tog tereta, koji je nosila sa sobom. On je osecao da se ona ne boji, i da nije tim recima htela da mu kaze da otvori lisice. Znao je da i dalje on kontrolise situaciju. Dohvatio je kljuc i oslobodio njene ruke…klececi na kolenima iznad nje iscekivao je njenu reakciju. Digla se na kolena brzinom munje i pocela strasno da ga ljubi, pritiskajuci snazno svoje telo uz njegovo. „Zelim te…jako te zelim!“, ponavljala je spustajuci glavu niz njegove grudi, preko stomaka sve do dignutog k*rca. Kada ga je stavila u usta, udahnuo je duboko i zatvorenih ociju digao glavu, a nakon toga posmatrajuci nju i drzeci je oberucke za glavu uzivao u tome sta radi. Spustio se u lezeci polozaj i stavio svoju glavu medju njene noge. Prvo je jezikom presao preko cele mace, sasvim lagano i nezno. U tom momentu ona na kratko prestaje sa pusenjem, zadovoljno i uzbudjeno stenje, a onda se oboje prepustaju oralnom zadovoljstvu. Njegov jezik opipava celu teritoriju, sad vec ubrzanim ritmom, dok joj istovremeno rukama steze cvrste guzove. Ona ga oblizuje sa svih strana, povremeno nabijajuci ga toliko duboko koliko je to moguce.
On se dize na kolena i svoj tvrdi, mokri k*rac lagano stavlja u nju. Samo do pola i samo na kratko…ponavlja to vise puta, dok nju ludilo opseda i neizdrziva zelja tera da ponavlja njegovo ime i govori „Stavi mi lisice opet i jebbi me, molim te!“. Grabi je kao svoje vlasnistvo, sto je u tom trenutku i bila, stavlja i steze lisice oko njenih clanaka. Ne preteruje, ali ipak steze toliko da ona na kratko oseca lagan bol. Sada ulazi u nju grublje. Povlaci je za kosu i priblizava njenu glavu ka svojoj koja je lagano spustena napred. Ljubi joj vrat, lice, usne. Drugom rukom joj steze grudi, varirajuci intenzitet. Ona se nabija na njega, ali samo onda kada joj on to dopusti. Nakon par puta ona shvata kada to moze da radi, razume signale njegovog tela, i prilagodjava se njemu. Uspeva da svrsi bez mnogo truda, u medjuvremenu je otpustila sve kocnice koje je imala.
Pusta joj kosu i laganim pritiskom ruke njenu glavu potiskuje na jastuk. Steze je za kukove i brzo je j*be. Njeno stenjanje postaje vristanje, sto njega jos vise pali i dovodi do ludila. Dize opet njenu glavu sa jastuka i privlaci svojoj. Hvata je za vrat i tako drzi u trenucima zadnjih trzaja i svrsavanja, tako da ona cuje njegove uzdahe na svom uvetu. Zele oboje da ovaj trenutak potraje vecno i dugo ostaju u toj poziciji jedno uz drugo. Otvara lisice, oslabadja njene ruke i ljubi ih nezno. Lezu na jastuk i gledaju se u oci dugo. Ona mu mazi lice i kosu, dok on njenu nogu prebacuje preko sebe i mazi njena ledja. Ona bi htela mnogo stvari da ga pita. I njemu je svasta na umu, i kao veoma radoznala osoba zeleo bi svasta da sazna o njoj sto do sad nije znao. Ali oboje znaju da sad nije momenat za pitanja. Stezu jedno drugo, telo uz telo, i lagano padaju u san…
 
Poslednja izmena:
Mašte imaš.
Mogao si upotrijebiti imena, bio bi snažniji dojam, kad joj se on predstavi imenom, kad je zazove imenom....
Ako se upustiš u treći dio, bilo bi zanimljivo malo razraditi psihologiju žene, koja je istovremeno autoritet, ledena santa i vulkan koji traži da bude pokoren, ugašen....
 
Mašte imaš.
Mogao si upotrijebiti imena, bio bi snažniji dojam, kad joj se on predstavi imenom, kad je zazove imenom....
Ako se upustiš u treći dio, bilo bi zanimljivo malo razraditi psihologiju žene, koja je istovremeno autoritet, ledena santa i vulkan koji traži da bude pokoren, ugašen....

Necu da odajem identitete ucesnika, a izmisljena imena mi nekako bezveze. Mozda u nekoj drugoj prici budem radio sa imenima.
To je planirano, nastavak tj. nastavci. Videcemo kada ce me opet "udariti" inspiracija...ali bice uglavnom.
 
Only Beer- Mislim da si sa ova dva tvoja erotska posta,stekao sve uslove,da napises jedan kraci seksualni prirucnik.TaJ prirucnik bi trebalo da koriste
zaposleni muskarci i zene.Zasto kazem zaposleni ? Pa zaposleni (pogotovu u bracnom statusu),nemaju mnogo vremena,za ovakve brze seksualne :izlete".
Ti si na veoma dobar nacin,dao pravo uputstvo,kako kada covek ima ograniceno vreme,moze izvuci maksimum, iz seksi sastanka.Vidi se,neznam kakvo je tvoje
bracno ( ili van bracno stanje),da imas sasvim dovoljno prakticnog iskustva iz "seksualnih igrarija".Vidi se ,da si procitao i dobro shvatio pouke iz knjige
"Kamasutra".Ocigledno je,da si talentovan lik,te zato nastavi da pises o "slatkim gresima".Sto se tice primedbe,da nisi naveo imena,u tvojoj erotskoj prici,to
nema nikakve veze.Imena tu nisu bitna.Bitna je radnja,a ona je nabijena erotikom,i tu nema nikakve zamerke.
 

Back
Top