Koje su zene bolje u seksu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Devilishgirl:
nema to veze...nego vama ugodjaj ..lopate vam nisu zanimljive..ima iskomplexiranih zbog sisa i dupeta..ima i ovih sto im je super bez toga..pa s obzirom da se licno nezadovoljstvo prenosi na sve aspekte zivota, pa i taj sexualni..


Pa te lopataste nisu zanimljive zato sto su takve zbog viska muskih hormona.
Pogledaj samo koliko zena depilira noge, sta dalje reci. Otkud zeni na nogama dlake?
Ovo nije uvreda ni zayebancija.
 
sinnke:
Po nekim istrazivanjima su bolje one koje su guzatije i imaju vece sise od onih koje su manje guzate i imaju manje sise.
Ja se iz svog iskustva skoro potpuno slazem sa ovim istrazivanjem.
Sta vi mislite?
Ruzne, niske i debeljushkaste su najbolje, josh ako nekim sluchajem nagaze na nekog lepotana, uradicje mnogo vishe nego neka ultra looking princeza. Za razliku od neke super ribe, one nemaju bash mnogo kvaliteta kojima bi zadrzale svog muskarca pored sebe, pa se u krevetu trude maximalno, ne bi li mu priushtile takvo zadovoljstvo koje sa nekom drugo ribom ne bi mogao da ima.
Ne treba nishta generalizovati, ali to da su ultra ribe u krevetu lenje je postala opshte poznata stvar. To je isto kao muskarac sa malim... Ako ga je priroda "obdarila" misli da je to samo po sebi dovoljno i da nema potrebe vishe nishta da radi, dok neki sa malim.... puno bi se potrudio. Barem se tako pricha...
 
happy:
Ruzne, niske i debeljushkaste su najbolje, josh ako nekim sluchajem nagaze na nekog lepotana, uradicje mnogo vishe nego neka ultra looking princeza. Za razliku od neke super ribe, one nemaju bash mnogo kvaliteta kojima bi zadrzale svog muskarca pored sebe, pa se u krevetu trude maximalno, ne bi li mu priushtile takvo zadovoljstvo koje sa nekom drugo ribom ne bi mogao da ima.
Ne treba nishta generalizovati, ali to da su ultra ribe u krevetu lenje je postala opshte poznata stvar. To je isto kao muskarac sa malim... Ako ga je priroda "obdarila" misli da je to samo po sebi dovoljno i da nema potrebe vishe nishta da radi, dok neki sa malim.... puno bi se potrudio. Barem se tako pricha...



Ta ti je prica krenula zbog toga sto neki likovi nisu uspevali uhvatiti dobru bombu pa su se tesili s tim.
A zasto ne bi bilo ono ako sam ruzna, ruzno se i tamburam.
To je sve filozofiranje majku mu bozju imperjalisticku.
Nego stvar te moje price je u necem drugom. Zene koje imaju vece sise su vise zene od onih koje to nemaju i normalno je da muskarac ima veci filing da je sa zenom, nego s polu zenom. Polu zena je ona koja ima viska muskih hormona.
Ja sam ranije tako razmisljao sto govori da sam dosao do tog saznanja pre strucnjaka koji su to otkrili, ali su oni kompetentni za to pa su samo potvrdili moj zakljucak.
 
hanibal77:
auto kupih sama
frajera imam
i sacuvaj me boze mahera kao ti


Bas si mi simpaticna. A znas iz kog razloga samo zato sto si uverene do maksimuma da nisam nista posebno.
Nikad neznas u kom sanduku stoji blago, jer kad bi znao odavno se vise ne bi ni za cim tragalo.
Blago se stvara i trosi i uvek ga ima, a kad ga jednom dodirnes postaje jako lepljivo.
 
sinnke:
Bas si mi simpaticna. A znas iz kog razloga samo zato sto si uverene do maksimuma da nisam nista posebno.
Nikad neznas u kom sanduku stoji blago, jer kad bi znao odavno se vise ne bi ni za cim tragalo.
Blago se stvara i trosi i uvek ga ima, a kad ga jednom dodirnes postaje jako lepljivo.
ne da nisi nista posebno nego si neko od koga mogu samo da kupim grozdje na pijaci...
e nasla sam blago :p
 
lara#1:
I mali i mlitav! Verovali ili ne! A tip je takav, da su ga moje drugarice procenile kao neverovatno zgodnog i privlacnog, cak su mi pozavidele... A ja im to nisam rekla, bezveze i da ga olajavam tako, bolje preko foruma :???:


Strpljen spasen, nauka napreduje. Mozda je samo pitanje dana kad ce on sam birati svoju velicinu i debljinu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top