Toni Montano i Maja Nikolic

crni djordje

Primećen član
Poruka
846
Ne znam da li je iko gledao pre dva dana na ruzicastoj televiziji emisiju koju vodi ona crnokosa voditeljka ne znam kako se zove jer doticnu televiziju ne pratim.Ali slucajno,u trenucima dosade,bacih pogled i videh da su doticnoj gospodji gosti u sudiju Toni Montano i Maja Nikolic.Dao sam toj emisiji pet minuta svog zivota a odgledao sam je celu.
Tonija sam nekada slusao,a Maja mi je bila samo neko ko je pobedio nekada davno na Mesamu.Ali videh licno da ljudi imaju itekako pozitivan stav,i da prkosan,bintovnicki duh jedne grupe ljudi koji znaju da misle jos uvek nije prestao da postoji.Prvo Toni je na sebi imao majcu sa slikom B.Zivojinovica na kojoj je pisalo-Das is Walter-,to je ono prvo sto mi se svidelo,pa je onda doticni rekao da jeste bio rat ali da se JEDAN narod klao medjusobno.Kada ga je voditeljka pitala da joj to objasni,on joj je odgovorio prosto,kako Nemci broje,Italijani,Rusi do deset.I onda on nju pita sta ona misli kako se broji do deset u Srbiji,Hrvatskoj i Bosni.Jedan narod i zato smo se tako lepo klali.
Gospodin Toni je svo vreme dok je emisija trajala izbacivao neke stavove urbanog Beograda i toliko je bio ostar da ga je u vise navrata voditeljka prekidala.Tako sam i naucio nesto sto malo koja manekenka zna,znacenje reci maneken...A ona je verovali ili ne CIVILUK ili OFINGER.
U medjuvremenu mu se pridruzila i Maja koja je javno pred kamerama rekla da su joj Crnogorski organizatori Suncanih Skala prosle godine u lice rekli njoj i njenim kolegama iz Srbije da tamo nisu dobrodosli dok su hrvatske pevace tetosili i ugadjali im...
Dotakao se gosn Toni i Rimskog Carstva(pardon Amerike) pa je rekao da je gospodin Tomas Dzeferson pisuci prvi ustav umesto reci narod upotrebio rec sheeps(ovce).
Prvi put zadnjih 15 godina da cujem nesto pametno od javnih licnosti i nesto iskreno.Toni je poslednji BG Cegevara.
5+ za Tonija,5- za Maju
 
Toni je prs'o covek...skroz...
on je u SPSu, i jedan drugar odande mi prica kako ih non-stop nesto smara, prica gluposti, i slicno...
u svakom slucaju, niko ga tamo nesto ne gotivi, a on se tripuje da je vazan...
ume i meni to da bude simpaticno, i negde mogu i da se slozim sa njim...al' da je prs'o...prs'o je...
 
Nexus 6:
Toni je prs'o covek...skroz...
on je u SPSu, i jedan drugar odande mi prica kako ih non-stop nesto smara, prica gluposti, i slicno...
u svakom slucaju, niko ga tamo nesto ne gotivi, a on se tripuje da je vazan...
ume i meni to da bude simpaticno, i negde mogu i da se slozim sa njim...al' da je prs'o...prs'o je...
Jeste prso,ali nije iznosio nikakav stav,samo cinjenice.Mene je on nervirao i mislim da nije bio u SPS nego u JULU ali to nije ni bitno,svidelo mi se sta je rekao.A mozda i ne prica gluposti.Pazi original Americki ustav prvi i da nazoves svoj narod ovcama...
 
Truman:
Toni je dvolicnjak, los muzicar ( preradjivao strane hitove i na tome postao poznat ) i egzibicionista, a Maja je uobrazena kvaziumetnica.
Trumane nije bitno ko je,bitno je da ono sto je rekao nije i izmislio.A Maja jeste mozda uobrazena ali je imala hrabrosti da kaze na TV ono sto nijedan njen kolega ne sme javno reci.I jos emisija ide uzivo i preko satelita...
 
crni djordje:
Jeste prso,ali nije iznosio nikakav stav,samo cinjenice.Mene je on nervirao i mislim da nije bio u SPS nego u JULU ali to nije ni bitno,svidelo mi se sta je rekao.A mozda i ne prica gluposti.Pazi original Americki ustav prvi i da nazoves svoj narod ovcama...

cekaj, bre, Crni...pa nije valjda da verujes da je Dzeferson nazvao u Ustavu narod ovcama...i to jos rekao Toni Montano... :roll:

jeste...bio je u Julu, a sad je u SPSu...kazem ti, imam druga tamo...

a to stav ili cinjenice je "osetljivo tlo"
za jednog cinjenice, za drugog laz...
i ja isto mislim da je ratovao jedan narod, ali to nacice se doktori nauka koji ce da mi skoce za vrat...i srpski i hrvatski...
i ne znam dal' si ga dobro razumeo...on kad kaze jedan narod, misli na Jugoslovene...ne na Srbe...
 
Nexus 6:
cekaj, bre, Crni...pa nije valjda da verujes da je Dzeferson nazvao u Ustavu narod ovcama...i to jos rekao Toni Montano... :roll:

jeste...bio je u Julu, a sad je u SPSu...kazem ti, imam druga tamo...

a to stav ili cinjenice je "osetljivo tlo"
za jednog cinjenice, za drugog laz...
i ja isto mislim da je ratovao jedan narod, ali to nacice se doktori nauka koji ce da mi skoce za vrat...i srpski i hrvatski...
i ne znam dal' si ga dobro razumeo...on kad kaze jedan narod, misli na Jugoslovene...ne na Srbe...
Pa dobro ako je i slagao imam tu groznu memoriju trebalo bi malo da guglam,ali m ise cini da sam ovu tvrdnju cuo u vise navrata,a on me je samo podsetio na nju.I ja sam mislio na Jugoslovene,meni je bar bilo lepo u nekoj drugoj zemlji,u zemlji koja je ne prestala da postoji,vec je UNISTENA.Pusti ti Istoricare,seti se samo kako smo ziveli nekad.
A ako i ne mozes,posto znam da slusas neke pozitivne melodije napravi jednu listu pesama pa je odslusaj,ubaci tu Azru,Lake Pingvine,Film,Idole,starog Bajagu,Riblju Corbu,Pilote,Zabranjeno Pusenje...I valjda ces osetiti kroz pesmu to raspolozenje i kulturu,duh nacije,duh mladih u drzavi koja je prestala da postoji.
I videces za cim zalim,ali zalim jos vise kada slusam ili citam postove ovih moralnih jadnika koji uopste ne znaju da nastavljaju razaranje koje je pocelo devedesetih godina...
 
znam za cim zalis...cak iako nisam dugo ziveo u toj zemlji, imam roditelje...
kazem ti, i ja mislim da je isti narod...
ali, sta je bilo bilo je...ne vredi zaliti, nego gledati napred...

a, najgore od svega je sto se pravi pametan komunista, koji je uzeo ime zagrizenog anti-komuniste, a bio je na ratistu sa Arkanom...i sad je on Jugosloven, bratstvo-jedinstvo i te fore...
upravo zbog takvih likova smo propali...
 
Nexus 6:
znam za cim zalis...cak iako nisam dugo ziveo u toj zemlji, imam roditelje...
kazem ti, i ja mislim da je isti narod...
ali, sta je bilo bilo je...ne vredi zaliti, nego gledati napred...

a, najgore od svega je sto se pravi pametan komunista, koji je uzeo ime zagrizenog anti-komuniste, a bio je na ratistu sa Arkanom...i sad je on Jugosloven, bratstvo-jedinstvo i te fore...
upravo zbog takvih likova smo propali...

Razni likovi su bili na ratištu sa raznim ličnim i/ili višim ciljevima...
 
crni djordje:
Trumane nije bitno ko je,bitno je da ono sto je rekao nije i izmislio.A Maja jeste mozda uobrazena ali je imala hrabrosti da kaze na TV ono sto nijedan njen kolega ne sme javno reci.I jos emisija ide uzivo i preko satelita...

Izvinjavam se sto nisam gledao emisiju, ovo je moje misljenje o njima inace. Da li bi mogao ukratko da mi kazes sta su pricali ( ono sto je na tebe ostavilo najveci utisak )?
 
fosilvaso:
Razni likovi su bili na ratištu sa raznim ličnim i/ili višim ciljevima...

Pa kaže: Neki su išli ratovati da bi sačuvali jugu-pljugu, a meni su draži oni koji su išli da bi rasturili tu žabokrečinu tako što će kamom i kalašnjikovim izbio iz glave ideje o zajedničkom životu onima koji 1000 godina hoće svoju državu, a nisu je u stanju ostvariti jer su obični nesposobnjakovići i mutikaše......
 
Пази што човек има ауторитете на лагеру, Бора панкер који се представља као Тони и Маја која тврди да није урадила силиконе него су јој груди порасле од специјалне дијете.
Па добро, левичарски укус је одувек био много једноставан.
 
PAC-PAC:
Пази што човек има ауторитете на лагеру, Бора панкер који се представља као Тони и Маја која тврди да није урадила силиконе него су јој груди порасле од специјалне дијете.
Па добро, левичарски укус је одувек био много једноставан.

eto vidite, još imate recidive iz prošlih vremena: I veličina grudi spada u Politiku....
 
Nexus 6:
pa da znas i da spada...
kad' se na TVu pojavi Markova supruga sa silikonima svuda, i prica kako, jadna, nema para 'leba da jede, kako je ugnjetavana i slicno...ja odma' pomislim na spregu silikona i politike...

Neksuse6, не знам из какве си породице, међутим, морам Ти рећи да ја спадам у оне Београђане који су стално на неким црним листама, који деценијама страдају само зато што је НЕКИ ЊИХОВ ОКАРАКТЕРИСАН ИЛИ ПРОЦЕЊЕН КАО ТАКАВ И ТАКАВ тј. КАО НЕПРИЈАТЕЉ КОМУНИСТИЧКОГ ПОРЕТКА...

... е сада да Ти кажем, према нашој православној хришћанској религији ДЕЦА ПЛАЋАЈУ ГРЕХЕ СВОЈИХ РОДИТТЕЉА, (наравно ово је речено у фигуративном смислу а не у буквалном)... међутим, мени је више него одвратно да због Милошевића БИЛО КО ПРОГОНИ ЧЛАНОВЕ ЊЕГОВЕ ПОРОДИЦЕ (па чак и снају)то је ужас, то нигде на свету не постоји... само код примитивних и нецивилизованих народа католичке провинијенције (у фазону 'ајде да их каменујемо). За мене је то врхунски примитивизам и вандализам.

Ако је крив ПЕРА ухапси га, осуди га - убиј га... али какве везе ИМАЈУ ДЕЦА ИЛИ ЧЛАНОВИ ПОРОДИЦЕ - а то су радили комунисти и то је веома одвратно...
 
Slažem se s ovim što je rekao eremita, krajnje je
neljudski i nehumano proganjati i prozivati nečiju
porodicu!
Imaš ti mnogo drugih primera, onih koji su kao na primer
Čeda, došli kao studenti, bez kinte, a sad imaju telohranitelje
i voze se džipovima, a moleri im po deset puta kreče, jer se
njegovoj supruzi nikako ne dopada nijansa zidova u gajbi.
 
То је друго, фосилвасо, када је у питању имовина - ако је нелегално стечена она треба да се КОНФИСКУЈЕ - али не можеш Ти само у једном случају да изиграваш правду - ако неко жели да постави питање имовине - е, онда лепо изволите ДА КРЕНЕМО ОД ПЉАЧКЕ ИМОВИНЕ ОД 45. ДО ДАНАС - 'ајде лепо на сунце да видимо свачије ПОРЕКЛО ИМОВИНЕ, а не као хорда се људи напале на појединца - морају постојати нека правила, неки закон... па 90% личне имовине у својини грађана је потпуно нелегално стечено.
 
pa i ja se slazem...fazon je sto ja mislim da je ona progonjena, kao ovo drvo ispred moje kuce...

ona ce, u svakom slucaju, do kraja svog zivota, biti okarakterisana kod nekih, ja bih rekao vecine, ljudi, kao supruga diktatorovog sina, koji je nosio gajbice, pa zaradio milionce, i zatvarao autoput, kada mu je doslo da se provoza, i pretio ljudima motornom testerom...
i svaki put kada udje u prodavnicu, ljudi ce da je gledaju ispod oka...i to je sasvim opravdano...
kao kada vidim Cecu, ja pomislim da je to supruga kriminalca...sta, kao, nije znala cime se bavi?
molim vas...
 
Извини, Нексусе6, немој да се љутиш, али с обзиром да си сам изјавио да студираш Правни факултет - по мом мишљењу ТВОЈ СМИСАО ЗА ПРАВДУ А ПОГОТОВО ПРАВО ЈЕ СКАНДАЛОЗНО ЛОШ...
 
to nema veze sa pravom...nego sa emocijama...moje je pravo da kazem sta mislim o njoj i njenoj porodici...
ima veze sa pravom ako je ona diskriminisana na bilo koji nacin, ili je vredjaju na ulici...gadjaju paradajzom...
a, posto to niko ne radi, nego ona i dalje uziva ilegalno stecene privilegije, onda tu nema ni govora o pravu i pravdi...
ona verovatno hoce da nama bude zao nje, da placemo nad njenom sudbinom sto cela Srbija ne moze da smisli njenu porodicu...e, pa...nece da moze...
 
crni djordje:
Gospodin Toni je svo vreme dok je emisija trajala izbacivao neke stavove urbanog Beograda i toliko je bio ostar da ga je u vise navrata voditeljka prekidala.Tako sam i naucio nesto sto malo koja manekenka zna,znacenje reci maneken...A ona je verovali ili ne CIVILUK ili OFINGER.

Da l' ima neka emisija u kojoj je Toni bio a da nije ovo objašnjavao?!? Imam utisak da je neke stvari naučio napamet, pa kad se ukaže prilika prosipa ''midrosti'' da bi nam pokazao koliko je dobro informisan. Ima tu još par citata, koje redovno pominje u intervjuima, ne mogu sad da se setim šta sve beše...Gotivan mi je kao lik ali je malo smorio sa tim promenama mišljenja u vezi politike, narodne muzike itd. Malo sam ovde, pa sam malo tamo, pa ću posle opet malo ovde...mislim stvarno. A Maja je tek priča za sebe...
 
eremita, sve je to lepo u teoriji, a šta ako pravda i država ne rade svoj posao kako treba i nanose štetu pojedincima : Ima li oštećeni pojedinac pravo nanositi štetu onome kojega toleriše ta država? Pogotovo ako država ne radi svoj posao jer štiti grupu građana na štetu ostalih.....ili: ako te gazi država, to je OK, ali ako to radi pojedinac, to je zločin!!??Btw: Na Divljem Zapadu su vladali 'zakoni' Divljeg Zapada....
 

Back
Top