Šta bi ste uradili sa preljubnikom - preljubnicom?

Šta bi ste uradili?

  • Oprostio-la

  • Ne bih oprostio-la

  • Kaznio ih-la

  • Pevušio uz mandolinu ispijajući vinjak

  • Samo ispijao-la vinjak


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Pa ok, ali onda si na cisto da ces se pokajati za par godina....

i do kraja zivota ziveti s tim.

Zamisli da pukne 10 godina, nakon sto sam mu oprostila... Ne bi mogla sebe da pogledam u ogledalu :(

ljudi sebi najredje prastaju promisljena dela kad je ljubav u pitanju (odluke donesene glavom) a ono sto rade srcem ih cini zapravo onim sto zaista jesu i u ljubavi nema sramote i gledanja sebe u ogledalo ili ne

- - - - - - - - - -

ma pusti kreketalo od kad je poočela češat jaja samo nešto filozofira :cistinaocare:

i to sto kazes bolje da seidem cesati :lol:
 
Mislila sam na to da nekog volis i kada mu ne ide dobro, i kada mu treba pomoc.
ne samo starost, vec i bolest, gubici i porazi u zivotu.

Tesko bi imala srca da stojim tad uz njega..... To se moze samo uz coveka koga postujes.

U tom slučaju bolje ne raditi pakao od života, bolje napraviti rez u samom početku, nego pod velom oprosta vrebati svaku priliku da mu to predbaciš ili se osvetiš...
Djeca, financije, mogu biti samo izgovor...
 
Citala i ja...ispovest onog zigola...ali mi to nesto previse filmski deluje. Moguce da je zaista istina, ali na sta li je taj odnos kasnije izasao, ko zna...
I moze biti fora, samo teoretski, u praksi...tuga.
da,bas sam na njega mislila.
sto se mene licno tice ja nisam plakala kada sam saznala da me momak sa kojim sam se vidjala vara.plakala sam jer sam znala da nas odnos posle toga ne moze vise biti isti,a ja sam polagala nade u njega.videla sam u zivotu vise momaka nego devojaka kako placu preda mnom.
a sta ljudi rade kada saznaju da ih neko vara? 90% njih apsolutno nista!
znam da nisam opasna,ali to ni ne tvrdim :roll: ovde mnogi nemaju smisla za humor,a ja sam mislila da sam ja operisana od njega :roll: :roll:
 
da,bas sam na njega mislila.
sto se mene licno tice ja nisam plakala kada sam saznala da me momak sa kojim sam se vidjala vara.plakala sam jer sam znala da nas odnos posle toga ne moze vise biti isti,a ja sam polagala nade u njega.videla sam u zivotu vise momaka nego devojaka kako placu preda mnom.
a sta ljudi rade kada saznaju da ih neko vara? 90% njih apsolutno nista!
znam da nisam opasna,ali to ni ne tvrdim :roll: ovde mnogi nemaju smisla za humor,a ja sam mislila da sam ja operisana od njega :roll: :roll:
ma, daaaaaa....opasna si ti
 
da,bas sam na njega mislila.
sto se mene licno tice ja nisam plakala kada sam saznala da me momak sa kojim sam se vidjala vara.plakala sam jer sam znala da nas odnos posle toga ne moze vise biti isti,a ja sam polagala nade u njega.videla sam u zivotu vise momaka nego devojaka kako placu preda mnom.
a sta ljudi rade kada saznaju da ih neko vara? 90% njih apsolutno nista!
znam da nisam opasna,ali to ni ne tvrdim :roll: ovde mnogi nemaju smisla za humor,a ja sam mislila da sam ja operisana od njega :roll: :roll:

Meni zanimljiv intervju...cesce budu zenske ispovesti. A i ok lik, na mestu izgleda, cim sam za sebe jasno kaze-muska *****, a ne zigolo, prijatelj noci i ti finjak nazivi...
Ja sam bome plakala 15-ak dana svaki dan, kao dragstor 0-24h, kako nosim sociva, oci mi se preporodile, eto u svakom zlu neko dobro. :lol:
U pocetku places, sve ti se skupi, a da i ne znas jasan razlog...
Posle se slazu kockice...ja zakljucih da najvise placem zbog vremena (trud-uzalud), zbog njega kako je glup sto nas je prokockao, zbog vlastite lose procene...i jos slazem kockice...ali uporedo zidam nove. Uvek nesto izgubis, nesto dobijes...
Posle mesec dana vise ne placem, bravo ja. Ok, zaplakacu nekad, pesma, pms, stici ce me nesto, ali onako fino, opet dezinfekcije ociju radi... :)
U svakom zlu, neko dobro.
Pa i ta prevara i preljubnik...verujem da velike ljubavi opstanu i postanu jos vece, a gde ljubavi nije ni bilo-pukne kao balon od sapunice. Znaci, obrni, okreni, na dobitku si. Cemu zivot sa nekim ko nas ne voli?
Ovako nova sansa za srecu...nekom je cilj da bude svaler, nekom da bude opasan/opasnica...a nekom da prosto bude srecan.
 
Meni zanimljiv intervju...cesce budu zenske ispovesti. A i ok lik, na mestu izgleda, cim sam za sebe jasno kaze-muska *****, a ne zigolo, prijatelj noci i ti finjak nazivi...

to je i meni zapalo za oci.ako radis nesto tako prljavo,a on spava za novac i sa muskarcima,prvenstveno trebas biti iskren prema sebi samom.a on to jeste.najgore mi je kada se neko pravi fin a dno dna je :thumbdown:


setih se ovoga,vezano za temu-naterala bih ga da obuce tange i slikala u njima :super:
 
Poslednja izmena:

Back
Top