IZLASCI U SOMBORU, DA ILI NE

Ostajete kuci vikendom?

  • da

  • ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
a mozda da izadjete malo iz ustajale, malogradjanske (pomalo salasharske) atmosfere koju taj grad trenutno ima, i da probate malo, za promenu, da neshto zanimljivo i korisno za vas i taj bedni (nekada vrlo zhiv) grad ponovo dignete na noge umesto sto postavljate pitanja tipa da li da ostanem kuci ili da se promuvam po centru?

... u somboru je, chini mi se, i gore nego sto su neki ljudi probali da mi predstave...
 
HromiDaba:
a mozda da izadjete malo iz ustajale, malogradjanske (pomalo salasharske) atmosfere koju taj grad trenutno ima, i da probate malo, za promenu, da neshto zanimljivo i korisno za vas i taj bedni (nekada vrlo zhiv) grad ponovo dignete na noge umesto sto postavljate pitanja tipa da li da ostanem kuci ili da se promuvam po centru?

... u somboru je, chini mi se, i gore nego sto su neki ljudi probali da mi predstave...

Znas, lako je to reci sto si rekao. Ali volja jedne ili dve osobe zaista nije dovoljna.
 
HromiDaba:
znam da je lako, ali ja dok sam ziveu u so sam se i dobro zabavljao vikendima...

a onda sam zapalio sto dalje. kad dodjem za SO i vidim kako to sve izgleda mozda cu i moci da ponudim neko reshenje problema...


Nacinio si vrlo pametan potez kada si otisao iz So. :)
Kao sto sam na pocetku rekla, drustvo je najvazniji faktor u svemu ovome. I ne kazem da ne moze da se zabavi u So. Ali, u poslednje vreme vise niko ne ide da se zeza, opusti i uziva vec da bude vidjen i vidi. ( to ce malo njih priznati ).
 
ma to je uvek tako, ali zasto obracas pazhnju na te ljude?
ne treba njima da se zanimas, da li poziraju, zasto poziraju... mnogo su to dosadni ljudi, a ta tema za razgovor jos dosadnija. treba da izadjes i da se zajebavas onako kako tebi odgovara, bilo to u nekoj od rupa od lokala, ili na kanalu - nebitno. shtavishe, u pozerskim mestima je najbolja atmosfera za sprdnju, samo ako mozes da se otmes tome da kad svi poziraju treba i ti da poziras....
sta te, bre boli za njih?!
 
HromiDaba:
pozitivno... samo tako nastavi.
probaj i u flash-u, mozes mnogo da se igras u njemu...

izadji malo, prosetaj po gradu pa mi javi sta se dogadja, ko je gde... ok?
poz


Da mama :) ( koji je tacan naziv tog programa? )

nego, setam ja po gradu ali nesto ne obracam paznju... :)
evo, moracu, samo zbog tebe da sirom otvorim oci i javljam ti!!! Moze? :)
 
HromiDaba:
e, ne znam sad tachno, ali pitacu ortaka koji ga koristi pa cu da ti javim, obecajem :)
a, bas me zanima ko si... sigurno te znam... ili me znas... mali je to grad.
i, sta se dogadja po somboru?


Vazi, kad pitas, javi :)
Mali je grad...Kad si se odselio odavde?
Po So se nista ne dogadja. Ljudi koriste lepo vreme pa sede u Plusu. Bas kao u bioskopu :) pa posmatraju one koji imaju neki cilj pa zure glavnom :)
 

Back
Top