ljubaF

Nije sve uredno ali je mnogo bolje.Ljubav lose utice na coveka.
bolje i tako nego ovako
i bez ljubavi sve lose utice na mene:evil:

- - - - - - - - - -

Lakse mi je da nekog zavolim, nego da se zaljubim :)

Da se zaljubis potrebno je vise stvari da se poklope...

a da volis - to je odluka.
Potrebna je samo jedna dobra stvar da ti se svidja, i vec mozes da kazes - volim ga, jer je takav i takav. :aha:
ne kod svakog
ja sam tako rekla prije dvadeset godina, a nikad nista nisam osjecala i zajbala se za cio zivot:sad2:
 
Lakse mi je da nekog zavolim, nego da se zaljubim :)

Da se zaljubis potrebno je vise stvari da se poklope...

a da volis - to je odluka.
Potrebna je samo jedna dobra stvar da ti se svidja, i vec mozes da kazes - volim ga, jer je takav i takav. :aha:

Takve "ljubavi" su bezpogresno osudjene na propast i to nije nikakva filozofija.

bolje i tako nego ovako
i bez ljubavi sve lose utice na mene:evil:

Jeste,ali kada si zaljubljen,ili bolje reci u vezi,onda moras sve to da gutas.Da glumis,da se pretvaras a ovako,kada si sam,reagujes kako ti volja.Tuzan si kad hoces,bedacis se kad hoces,radujes se kad hoces...briga te kako ce ko na to da reaguje.
 
Ako osetis ljubav, i mozes da kazes da volis....

A sta je potrebno da potraje - ljubav,zaljubljenost i interes !

Kad se ta 3 spoje, moze da se da dobra sansa za - happily ever fter :super:
 

avatar224104_11.gif
 
Takve "ljubavi" su bezpogresno osudjene na propast i to nije nikakva filozofija.



Jeste,ali kada si zaljubljen,ili bolje reci u vezi,onda moras sve to da gutas.Da glumis,da se pretvaras a ovako,kada si sam,reagujes kako ti volja.Tuzan si kad hoces,bedacis se kad hoces,radujes se kad hoces...briga te kako ce ko na to da reaguje.

Ja mislim da se ti plashish....
 
Ako osetis ljubav, i mozes da kazes da volis....

A sta je potrebno da potraje - ljubav,zaljubljenost i interes !

Kad se ta 3 spoje, moze da se da dobra sansa za - happily ever fter :super:

Happily ever after ne postoji i sa tim se ne treba zamlacivati.
Najbolji nacin da ta ljubav koliko-toliko potraje je obostrane i to prilicno jake emocije.Vidis,vecina veza su ti sad u fazonu - ona njega voli a on nju samo "puni".Ili - on nju voli ona sa njim samo ubija vreme.I sto je najgore,dosta takvih veza preraste u brak.Nikakav i neskladan ali opet brak.Dakle dvoje moraju bas puno da se vole i to istom merom da bi to stvarno bila neka ljubav a to se bas,bas,baaas retko dogadja.

- - - - - - - - - -

Ja mislim da se ti plashish....

Pa plasim se...visine,duboke vode,zmija...imam ja strahova.
 
Happily ever after ne postoji i sa tim se ne treba zamlacivati.
Najbolji nacin da ta ljubav koliko-toliko potraje je obostrane i to prilicno jake emocije.Vidis,vecina veza su ti sad u fazonu - ona njega voli a on nju samo "puni".Ili - on nju voli ona sa njim samo ubija vreme.I sto je najgore,dosta takvih veza preraste u brak.Nikakav i neskladan ali opet brak.Dakle dvoje moraju bas puno da se vole i to istom merom da bi to stvarno bila neka ljubav a to se bas,bas,baaas retko dogadja.

- - - - - - - - - -



Pa plasim se...visine,duboke vode,zmija...imam ja strahova.

I ljubavi :))))
 
Covek sebe treba prvo da voli neizmerno i prvo sebe i onda se nece plasiti ljubaFi.

Dobro

Ima i ona koga su zmije klale boji se i gushtera .

Pratim tursku seriju na BN i kazhe Sabiha Galipu ' moja se ljunav zavukla u pechinu " (svidjelo mi se sto jes Jes) i pita njega jel je on mozhe izvutji ......


Jelde jelde ....
 

Back
Top