POTROSACKA KORPA

miskec1

Početnik
Poruka
6
KAKO KOMENTARISETE GOSPODU POSLANIKE SA NAMEROM DA SEBI POVECAJU POSLANICKE PLATE S´OBZIROM DA JE POTROSACKA KORPA POSKUPELA U SRBIJI.PA KAKO IH NIJE SRAMOTA DA TO UOPSTE POMENU NA TV.PA ZAR OBICNOM NARODU TA ISTA KORPA NIJE POSKUPELA?
MILION PUTA SAM REKAO DA BI SVE BILO MNOGO BOLJE I DRUGACIJE DA U VLADI IMA BAR JEDAN POSTEN COVEK KOJI CE DA KAZE "DOSTA BANDO"ALI NEMA.SVE LOPOV DO LOPOVA.
 
Pa sta vise ima da se komentarise kada je u pitanju ta banda!Svi su oni ista g0vna i "reformisti" i "legalisti" i "strucnjaci"!Pa ljudi sve smo ih okusili,svi su bili u fotelji a narodu sve gore i gore,ma politikanti i lopovi!
 
u Americi poslanici mogu da povecaju plate, ali se to ne odnosi na trenutni, vec na sledeci saziv kongresa...
umro sam od smeha kad sam procitao...

mada...tamo je neko poslanik i 20 godina...

a, u vladi moze da bude, recimo ministar kulture, taj koji ce da kaze "dosta"...
al' bas mislim da to ima neku jacinu...
 
neznam brate za amere al ovi nasi usrashe da koske.pa neverovatno je da niko nema trunke obraza i imalo postenja.dok im narod crkava u besparici oni dizu plate.
prvi put ka su podigli plate ono ***** ALBIJANIC to obrazlaze povecanjem zivotnog standarda i potrosacke korpe.doslo mi bilo da razbijem televizor.
 
miskec1, postovanje sve velikim slovima, pored teske citljivosti, odrazava vikanje i nekulturno ponasanje na internetu, te molim te sledeci put iskljuci Caps lock...

Glede teme - jedini nacin da ova Vlada prezivi - digli su sebi plate toliko da znaju da vise u zivotu nece imati takve plate, pa im se ne isplati da ruse vladu... Narocito one stranke koje nece preci ni cenzus (SPO, NS, G17++ a mozda cak i DSS kako je krenuo)... Sto neko rece, ovo je najuspesnija Vlada u novijoj srpskoj istoriji jer je otkrila nacin kako da izgura ceo mandat uprkos gotovo nistavnoj podrsci u narodu (zbog cega su celnici iste te Vlade kukali nad Zivkovicevom i na kraju je i srusili). To sto nisu uspesni za gradjane, to je druga stvar - vazno su oni gotovo genijalno uspeli sebe da odrze na samaru naroda...
 
zox:
Pa sta vise ima da se komentarise kada je u pitanju ta banda!Svi su oni ista g0vna i "reformisti" i "legalisti" i "strucnjaci"!Pa ljudi sve smo ih okusili,svi su bili u fotelji a narodu sve gore i gore,ma politikanti i lopovi!
pa kad negu grupu debila podrzava Ivica Dachic... shta drugo da ochekujesh?
pa pamet u glavu za koji mesec (nadam se... mada odrzace se goveda sve 4 godine)
 
sumnjam...eventualno jos godinu dana...
sto rece Incognito...Zivkovicevu su vladu rusili, a imala je vecu podrsku nego oni sad...
svi su u Hagu...osim, onih koji nikada nece ni otici...zakoni su doneti...
ne vidim sta ova vlada ima vise da pruzi...
 
Političar ne sme biti gladan jer donosi važne odluke za celu raju.....Sit političar je u stanju setiti se nečega što će nahraniti sve gladne i pokrenuti državu u svetlu budućnost (sa olovnim kuglama oko nogu)....HI.....
 

Back
Top