Slika Dana! (prochitaj prvu stranu)

Poruka
9.015
Ovako....

pravila.. da ne bi doshlo da zagushenja kod ljudi sa slabijom konekcijom, neka vam slike ne budu vece od 70k i neka ne bude vishe od 3 slike na jednoj strani. Svako ima pravo ne jednu sliku dnevno. Gledajte da slike stvarno budu zanimljive.

Mislim da ovo moze da bude fino. Ukoliko imate neku ideju za poboljshanje ili neku izmenu, recite.

I'll go first. Najbolje shto sam video danas.....

Komentar na svaku sliku, naravno pozeljan, ukoliko vam se svidi.
----
Ovo je reklama za "anime shop". Ako vam je poznata anime kultura, bice vam smeshno... ako nije... "watch the pretty pictures".

anime-shop1.png
 
vratio se vizhn.....e da vidish kolko sam napredovo na forumu.....skochio mi rejting skaj haj.....sad kad postavim temu ljudi odgovaraju.....a a a?.....a ovo bljeshtavo izbi ochi.....e da anime je extra fora.....zhiveo hentai.....esil gledo helsinga?....alucard kickz ass.....a esil gledo ono sa onim spiritima i onoj devojchici pa ono bitje od tri glave.....i onaj sa onim malim pauchitjima koji lozhe onu ogromnu petj u kojoj on greje vodu za qptila....e pa gde si vizhne...ti si mi uvek bio pozitivan.....a nisi hiv.....


tururu turu.....tururu turu.....
 
:lol: mhm, pitam se po kakvim se on sajtovima smuca kada mu je ova slika - slika dana? kakve li su onda ostale? ne, ne, ne, ipak, mislim da ne zelim da znam... c c c, na mjestu njegovih roditelja ja bih se stvarno malko zabrinula... mozda pati od seksualnog pikacizma, shta znam... nisam ja bash mjerodavna da donosim sud o tome... chika-doktor (ili psihijatar) moze sasvim fino da posluzi...
 
AntunTun:
vratio se vizhn.....e da vidish kolko sam napredovo na forumu.....skochio mi rejting skaj haj.....sad kad postavim temu ljudi odgovaraju.....a a a?.....a ovo bljeshtavo izbi ochi.....e da anime je extra fora.....zhiveo hentai.....esil gledo helsinga?....alucard kickz ass.....a esil gledo ono sa onim spiritima i onoj devojchici pa ono bitje od tri glave.....i onaj sa onim malim pauchitjima koji lozhe onu ogromnu petj u kojoj on greje vodu za qptila....e pa gde si vizhne...ti si mi uvek bio pozitivan.....a nisi hiv.....


tururu turu.....tururu turu.....

Gledao sam puno toga. Yes, anime rocks!
Nego...
Bash mi je - eto - drago zbog tebe.
Huah!
 

Back
Top