Zvezda-Braga

Jelena87

Aktivan član
Poruka
1.531
Tesko da cemo doci do pobede.Otisao nam je ponajbolji strelac,a ne verujem da ce neko moci da ga zameni u skorije vreme. Iako me boli to sto cu da kazem,ali slabo je verovatno da mozemo da ostvarimo povoljan rezultat.Daj Boze da gresim....
 
Jelena87:
Tesko da cemo doci do pobede.Otisao nam je ponajbolji strelac,a ne verujem da ce neko moci da ga zameni u skorije vreme. Iako me boli to sto cu da kazem,ali slabo je verovatno da mozemo da ostvarimo povoljan rezultat.Daj Boze da gresim....
Cujem da su oni prodali dva najbolja igraca. Ipak,ja se uzdam u Delibasica.
 
banegad2004:
ne brini se ali-g igrace u revansu. a onda **** liga kupa uefa
Alo bre grobari sta se bre gubite sude vvam penale tu i tamo sramota!!! Pa vi ne mozete ni jedan mec da dobijete normalno !!! Crveni kartoni , penali... strasno... a pre derbija se kurchite ovo ono odracemo vas .. a posle u misju rupu!!! Misholovke na jug !!! A jel ste videli kako igra Raskovic !!! Ako niste nije vazno, oseticete za otprilike mesec dana !!! Ej pet godina !!! Mislite o tome !!! ZIGAce vas srce ponovo !!!
 
Vidi ti bre raspravu izmedju Grobara i Komsinice... dosta bre! Skrenuli ste sa teme... Mogli bi fino da napravite neku recenziju utakmice... cisto da se vidi ko igra a ko ne...:idea:
 
Trajce:
Artmedia Petrzalka
nista vise!!!

zar se tako zovu??? :)
ja vec zaboravio ime, tolko su poznati... :P

AJMO ZVEZDO!!! sve delije - vidimo se na severu!

NAPRED ZVEZDO, CRVENA ZVEZDO
ZNAJ DA UVEK ZVEZDO, UVEK ZVEZDO, UVEK BICU TU
DA TE VOLIM I DA TE BODRIM I DA TI ZIVOT POKLANJAM!!!

AJDEMO SADA, SVI ZVEZDASI
GROMKO URA, NEKA GRMI, NEK SE TRESE STADION
ZA SLAVU NASE CRVENE ZVEZDE
KOJA JE SVETSKI SAMPION!!!

NA NA NA NA NA NA!!!


POZ
 
Bice guravo, jos nema Zigica, al ipak zvezda ima mnogo kvalitetnih igraca, tako da se moze ocekivati pobjeda.
A grobari, gledajte svoja posla, pozurili ste sa temom "Partizan ponovo u LS", pa ste dobili po usima od smijesne Artmedije, nije vas sramota, da nemozete njih da dobijete.
 
Uhvatili Sadama Huseina i pitaju ga da li hoće da čuje prvo dobru ili lošu vest. On kaže lošu i oni mu kažu da će da ga streljaju. On onda zapita pa koja je dobra vest onda? -Pucaće Pjer Boja
 
BIG S:
Uhvatili Sadama Huseina i pitaju ga da li hoće da čuje prvo dobru ili lošu vest. On kaže lošu i oni mu kažu da će da ga streljaju. On onda zapita pa koja je dobra vest onda? -Pucaće Pjer Boja

Hahahahaaaaa Genijalno!!!

srbijaaa8ie.gif

 
Ishod tekme je ocekivan,a po meni i dobar...Steta sto nisam otisla u kladu i stavila jedno 2000 kuna (oko 23000 dinara) da Zvezda nece pobediti-dobila bi cistih 1700 kuna(oko 20000 dinara),zaradila dobre pare...a ovako nista...
 

Back
Top