after party

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
verovatno je bilo....poshto je svaki aspekt golotinje profurao ovim dok sam ja ovde....a mogu misliti pre toga....al ovo je novi forum....s toga.....

posle sexa obichno jedino zashta sam dobar je spavanje...eventualno neko cheshkanje il mrshenje kose....al buuukvalno ne mogu da ustanem da uzmem vode da gucnem...al to sam ja....ovo sa umorom verovatno mnogi poznaju....al ima i onih shto posle sexa ko da su u struji....samo skaqtju....smeshe se....pa krenu da raspremaju sobu....pa blistaju ******....i tako dok ja poluraspadnut lezhim okolo mene neko nameshta posteljinu.....huh....

kakvi ste kad sve splasne?
 
Posle sexa samo mi se pije voda i moram da otvorim prozor da udahnem vazduha.
Devojke vole da se maze posle sexa sto je meni ok,ali bio sam i sa nekima koje ustanu odmah i nesto se namestaju,nesto kao rade...vidi se da joj ne odgovara da je pored tebe.Nikad nisma ni pitao nista.Valjda me nije ni zanimalo.Uzmem flashu vode i upalim TV. Hehehe!
 
Ja isto nisam nizasta... dekompresovana skroz.;-)
Ne moramo da se mazimo, ali ne volim da on ustaje ili radi bilo sta drugo, sem da lezi tu kraj mene...event. moze da zaspi. 8)
 
Знам да она просто обожава да се мази после...али пошто се знојим као коњ...једноставно морам да устанем...поготово лети. И управо ми та блискост тела после јако смета.

...а онда ми се кунта...

...па је као помазим са времена на време...воли то.
 
Obično posle idu u kupatilo... ne prija im da su onako umazane...

I ja sam od onih što se znoje ko veprovi... posle nje odem i ja pod tuš. :-|

(Ako smo oboje na istoj talasnoj dužini, odemo na kupanje zajedno)
8-)
 
ne volim da se kupam posle toga odmah.to mi stvara osecaj da je sve ovo prethodno bilo prljavo.pa sta i ako se znojim,pa sta i ako se zalepimo...volim da se zalepimo i da spavamo,ja na njegovim grudima.
 
Vragolasta Amfibija:
ne volim da se kupam posle toga odmah.to mi stvara osecaj da je sve ovo prethodno bilo prljavo.pa sta i ako se znojim,pa sta i ako se zalepimo...volim da se zalepimo i da spavamo,ja na njegovim grudima.

Sada si dokazala da je onaj drugi deo tvog potpisa istina. ;) Za onaj prvi ne znam. :mrgreen:
 
The Edge:
Obično posle idu u kupatilo... ne prija im da su onako umazane...

I ja sam od onih što se znoje ko veprovi... posle nje odem i ja pod tuš. :-|

(Ako smo oboje na istoj talasnoj dužini, odemo na kupanje zajedno)
8-)

Мислим да се вараш...баш су тада нај...мазније :lol: . Тј. највише се мазе. Мада...сто људи, сто ћуди.
 

Back
Top