savremen, a presao 40-u

Tamarela

Zainteresovan član
Poruka
294
i neozenjen. i cool. mada nije neki baja. al' ipak harizmatican...
i sta on ima da trazi sa cicom od 25, koja nije (za divno cudo) sponzorusa??
kao kafica, druzenje, sms, ma strava. skroz opusteno.
ma daaaaj...
sta mislite o ovoj kombinaciji?
 
Tamarela:
i neozenjen. i cool. mada nije neki baja. al' ipak harizmatican...
i sta on ima da trazi sa cicom od 25, koja nije (za divno cudo) sponzorusa??
kao kafica, druzenje, sms, ma strava. skroz opusteno.
ma daaaaj...
sta mislite o ovoj kombinaciji?


Treba i nju neko mazati. Nije mogla naci svog vrsnjaka pa se s njim pegla. Sta je tu cudno.
A i njemu nije lose da se podmladi malo.
 
el si ti ona sa mondo-a?....shto startovashe nick ratlook danaske (:....buahahaha

a kombinacija ti je ........... SHIT.........zamisli shta zna neko ko je 15god stariji od tebe?....shta ti njemu mozhesh da znachish?....na koji nivo on treba da se spusti ?....il je mozhda na tom nivou po defaultu....il si ti samo meso ....bitje da si meso.....kombinacija ti je extra
 
25 ipak nije 15, ili 17... Sa dvedeset pet devojka može da bude jednako zrela kao i muškarac blizu četrdeset.
Mislim da to nije tako strašno. Mnogo je gore, makar razlika bila i manja, ali kad se radi o meloletnoj devojčici. Recimo 15 i 30:roll:
 
Tamarela:
i neozenjen. i cool. mada nije neki baja. al' ipak harizmatican...
i sta on ima da trazi sa cicom od 25, koja nije (za divno cudo) sponzorusa??
kao kafica, druzenje, sms, ma strava. skroz opusteno.
ma daaaaj...
sta mislite o ovoj kombinaciji?

Mislim da se iz takvih kombinacija ponekad da izroditi velika ljubav 8-)
Zar postoji neki obrazac koji nam ukoliko ga se pridržavamo garantuje uspešan i srećan život udvoje??? Ne razumem čemu ta čudjenja i zgražavanja... on crn ona bela; on nizak ona visoka; on mator ona mlada, ... gluposti.
 
mackica ns:
25 ipak nije 15, ili 17... Sa dvedeset pet devojka može da bude jednako zrela kao i muškarac blizu četrdeset.
Mislim da to nije tako strašno. Mnogo je gore, makar razlika bila i manja, ali kad se radi o meloletnoj devojčici. Recimo 15 i 30:roll:
jao sad se stih jedne devojke vezano za maloletnice.
razlika je bila jos manja ali meni je perverzno...ona je imala 11 godina a on 20 :roll: :roll: :roll:
mislim ona je sa jedanaest godina dete :shock:
elem,ta ista je posle rodila dete sa 18 godina :lol:
 
kad mu vidiš opuštenu kožu na stomaku
i kakao stenje dok se penje stepenicama
pitanje jekoliko će te SEKSUALNO privlačiti....
Za 10 godina on će bit impotentan (ili nadrkani deda, whatever) a ona će imati "zlatnih 35"....
Ne znam, ne volim matoru kožu i mlohave ćega.
E, ali postavljač topika možda niej nezajažljiva :roll:
 
pa ako ribi ne smeta da ga gura u kolicima za jedno 10 godina a ona mlada i poletna..
da mu menja pelene, josh nije penzionisana, al mora da brine i o njemu (i o roditeljima...?)
ok, da pozuri s decom, mada ne znam do kad su mushki sposobni..al prostata
mada sto da ne ima takvih brakova pa uspeju. nekad su ti 4Xgodisnjaci ko deca ja sam imala takvog drugara :-(
postavlja se pitanje sto je on sam i 40, zasto se nijedna nije zadrzala pored, i zasto bi bas ta 25 bila ta koja ce ga zadrzati. ako je o tome rec. ako se samo zezaju sa nekim rokom trajanja..hm ne znam zapetljavam se.
e da, onda dete ima mamu i dedu heheheh
evo majkl daglas i kz dzons
 
ma ne radi o ljubavi ovde, a i ne moze se anketom doci do istine...
moja drugarica (ovo postaje simptomaticno :wink: ) je kao bila u vezi s jednim takvim...promasen slucaj, bre. Lep, mocan, zgodan, al cinican i natripovan....frustriran brojnim vezama promasenim...
Dobro je pitanje zasto je lik sam
 
Julian cita temu i place... Ima li nade za mene? Da li cu ikada ponovo biti sa mladom zenom? Evo, opet sam cinican... Mislim, lepo mi je i ovako... U vezi sam sa jednom od seesetpet godina, sve me uci, iskusna je i zrela... Ali sto da to bude samo zenska privilegija?
Eh, bice skoro propast Sveta....
Lepo se Pjaf uzdrzao komentara. Nece covek da dodje u situaciju, da za petnaest godina pretrazuje Krstaricu i brise postove...
 
AntunTun:
na koji nivo on treba da se spusti ?....il je mozhda na tom nivou po defaultu....il si ti samo meso ....bitje da si meso.....kombinacija ti je extra
Ja sam uvek ovako razmišljala kod tih velikih razlika... A onda vidim slučaj mog prijatelja. On ima 39, njegova devojka 25. I svaka njegova devojka je otprilike to godište.
A njegove godine se povećavaju.
Jednom će da stane /možda/.
I to će biti krajnja razlika u godinama.

On se konkretno plaši starenja. I voli injekciju vedrog, injekciju razmišljanja i provoda koje se dešava u 25-oj. Hoće tu da ostane.
Devojke mu u tome pomažu.

Inače, extra mi je zanimljiva i psihologija devojaka koje uvek privlače mnogo stariji od njih.
To najmanje kapiram.
 

Back
Top