Koliko vas je zaista probalo grupni sex?

Mozda to nije losa fantazija...
Ali u praksi, nemam pojma kako bih to izvela... Moj momak i neko nepoznat? Uh... kako u krevet sa nekim u koga nemas poverenja, ko ti nije bar malo blizak?
Sa nekim bliskim? Kako posle da zivim sa tim? Kako da ostanem prijatelj sa tom osobom kad su se jednom presle neke granice?
Sa dvojicom (dvoje, vise njih) koji nisu bliski?
Opet isto pitanje... Kako biti intiman sa takvima?
Dakle... stvarno ne znam kako (i sa kim) ljudi to rade, ali cak i da znam sumnjam da bih zaista htela da probam...
 
Dobro rece bez...i moja zena i ja smo razmisljali i pricali o tome da ukljucimo poznatu curu u kombinaciju, verovatno ne bi bio problem sto se jedne veceri tice... ali kako se sutradan pogledati u oci... Da su mi izrasla dva ili tri, pa da razumem, ovako, priroda je htela da bude one-to-one... pa nek bude
 
Sinoc sam isla na veceru s prijateljom iz Sarajeva, koji je poslovno dosao u moj grad...
Tip je svinger pa sam ja, naravno, iskoristila priliku da ga ispitam o tome...
Ono sto mi je istakao kao bitno jesto to da takav odnos moze biti uspjesan samo ako su svi ucesnici zaista zainteresovani jedni za druge... Kako kaze, i tu mora postojati "hemija"... Cim jednom od njih, neko drugi "ne legne", ili jedno od njih i nije bas sigurno ili spremno, nema tu nekog uzivanja, cak i ako se upuste u "igru"...
Kumo, on kaze da njegova djevojka, strahovito uziva kad se nalazi u sendvicu izmedju dva muskarca... :lol:
 
Gazdarica:
Sinoc sam isla na veceru s prijateljom iz Sarajeva, koji je poslovno dosao u moj grad...
Tip je svinger pa sam ja, naravno, iskoristila priliku da ga ispitam o tome...
Ono sto mi je istakao kao bitno jesto to da takav odnos moze biti uspjesan samo ako su svi ucesnici zaista zainteresovani jedni za druge... Kako kaze, i tu mora postojati "hemija"... Cim jednom od njih, neko drugi "ne legne", ili jedno od njih i nije bas sigurno ili spremno, nema tu nekog uzivanja, cak i ako se upuste u "igru"...
Kumo, on kaze da njegova djevojka, strahovito uziva kad se nalazi u sendvicu izmedju dva muskarca... :lol:

Mislim da ova prica ne pije vodu, prvo ljudi ne idu okolo i pricaju naglas o tome, diskrecija je prva i osnovna stvar, drugo hemija je za klince, trece u sendvicu je super i nema veze ni sa cim drugim osim sa fizickim dodirom i suvim sexom.
pozdrav drustvu
 

Back
Top