Chris Cornell

New Rose

Zainteresovan član
Poruka
303
Aha, da li ovde neko voli Cornella?
Manje vise kao Soundgarden, i ne lezi mi, Audioslave mi je ok, Temple of the Dog nisam slusala, ali njegov solo album Euphoria Morning mi se mnoooooogo dopao!
 
Uf ja sam se lozila na njega do skoro, bas jako ali meni je Soundgarden do jaja.. EM je stvarno dobar album, joj kako taj covek ima sexy glas znaciiiiiiiii topiiiiiiim seeeeeeeeeeeeeee kad ga cujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmm
 
Nemoguce da se nijedna devojcica ne lozi na njega, mada ( i doduse ) nije on toliko popularan, al mi nije jasno zasto to... oooooooooooooooooo kako toooooo....... oooooooooooo zasto tooooooo... (znate onu muziku iz metle bez drske? e toooooo )
 
OOOOo daaaaaaaa ali ima i lepsihhhhhh..... :)
 

Prilozi

  • audioslave-bw05.jpg
    audioslave-bw05.jpg
    24,3 KB · Pregleda: 11
  • ccorne19.jpg
    ccorne19.jpg
    12,4 KB · Pregleda: 13
  • 00320819_lg.jpg
    00320819_lg.jpg
    29,4 KB · Pregleda: 12
Covek koji je u svim bendovima gde je bio radio gotovo sve sam, muzika, tekstovi, aranzmani... neverovatan je. Ne lusam ga kao ranije ali Soundgarden je muzicki ubedljivo najbolji bend iz te garniture. Sta reci... sjajan muzicar... ;)
 
I ja volim Chris Cornell-a! Nije da se lozim na njega(do malopre nisam znala kako izgleda), ali volim Soundgarden i Audioslave. Drazi mi je iz vremena Soundgardena, pisao je mnogo bolje stvari, ali i prvi album Audioslave 2002 je fest!
Inace, nisam slusala taj njegov solo projkat, ali bih jako volela(blink, blink;)
 

Back
Top