da li sam ja lud ili ova riba..?

craetive

Obećava
Poruka
92
Ljudi moji,imam jednu devojku skoro sam je upoznao.Kada se vidimo ona odmah krene da me dodiruje i "hvata" znate vec gde..i ne bira mesto gde smo.Bilo to u kaficu,kolima,na sred ulice dok setamo..A meni je neprijatno i ne znam sta da joj kazem.Nisam na to navikao..Obicno su,bar pre,muskarci to radili devojkama..A sada,izgleda to vise nije slucaj..Sta da radim?
 
reci joj "eno ti ga onaj antun tun na forumu pa se s njime vataj kojeqde"....a ja....s obzirom da sam dobar i plemenit mladitj.....uslishitju tvoju molitvu.....i izatji s dotichnom na par sexualnih experimenata u javnosti.....chitaj blic....mozhda nas i ugledash "dvoje totalno poludelih omladinaca danas je vodilo ljubav na poshtanskom sanduchetu u sred grada"
 
AntunTun:
reci joj "eno ti ga onaj antun tun na forumu pa se s njime vataj kojeqde"....a ja....s obzirom da sam dobar i plemenit mladitj.....uslishitju tvoju molitvu.....i izatji s dotichnom na par sexualnih experimenata u javnosti.....chitaj blic....mozhda nas i ugledash "dvoje totalno poludelih omladinaca danas je vodilo ljubav na poshtanskom sanduchetu u sred grada"

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Јбт...који си ти лик...мислим да си превазишао јагодицу.
 
ja dobijam mt-01 pa tju da vas vozam........................
05-mt01_vip_mt01_6.jpg
 
craetive:
Ljudi moji,imam jednu devojku skoro sam je upoznao.Kada se vidimo ona odmah krene da me dodiruje i "hvata" znate vec gde..i ne bira mesto gde smo.Bilo to u kaficu,kolima,na sred ulice dok setamo..A meni je neprijatno i ne znam sta da joj kazem.Nisam na to navikao..Obicno su,bar pre,muskarci to radili devojkama..A sada,izgleda to vise nije slucaj..Sta da radim?
bash te briga...kad ja dobijem motor inako cu da ti preotmem ribu..
sala........pa sta ti smeta u kolima.......naravno na motoru je bolje..hehhee
 
blondi:
nemoj da se hvalis time, umesto savremene zene proglase te ludom (see topic) :lol:


ko me proglasi?

ok, mozda je stidljiv decko ,imala sam i ja slicnih iskustava.ali kad si zaljubljen u nekog nije ti vazno gde ste,ti bi da ga dodidrujes i pipas jer ti se svidja,naravno.ne mozete sve vreme da provodite u kreveetu,mora malo da se druzite po kaficima.

mada nisam ja bas veliki pristalica tog pokazivanja seksualnosti u drustvu.ali jednostavno nekad a po nekad nikad ne mozes da se suzdrzis.

da si i ti decko isti takav ne bi ti smetalo.uzgred,uvek ces se stsideti te devjke i stalno ce ti smetati njeno ponasanje tako da na kraju ako nema stvarno neke kvalitete raskinuces jer te nervira.niste isti tip.

e trazili ste ozbiljan odgovor.
 
Danas ljudi nemaju ni stida ni srama.Nekad se znao kodeks ponasanja.Ako ti je do vatanja na Kalis bre ili negde gde je mrak i gde mozes da radis sa devojkom/mladicem stvari koje nisu za svacije oci.A danas :shock:, jbte samo sto se ne kresu na sred ulice.Verujem da nisi takav i da ti takvo "lako" ponasanje smeta.Resi se toga pre nego sto sebi zakomplikujes zivot ili pre nego sto te negde obruka pred kim nebi trebalo. 8-) Toliko
 

Back
Top