Tata, mama, ja sam gay!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

voodoo_doll

Obećava
Poruka
96
Saltam ja tako jutros programe, i naletim sasvim slucajno na neki film ili seriju, nisam provalila, i scena ovakva- sin (jako lici na Danila Ikodinovica) kaze calu da je gay, a padre da samari i kaze mu da mu se kune da ce mu naci zenu!! i tako, tenzija, swadja, nerazumevanje...
E sad, ja sedim tako i razmisljam zbog cega vise nikom nije stalo do srece bliznjih, nego samo do toga "sta se selo da kaze"?
 
voodoo_doll:
koliko nerazumevanja i negativne energije ima u vama, ljudi!!

Ali sto se nerviras? Procitala sam detaljno prvu i drugu stranicu, ljudi se zezaju, ni traga negativnosti... U stvari, najnegativnije je:
Ne samo da joj nije mesto ovde nego i nije tema uopste! Sta hoces, da sedimo s tobom tako i razmisljamo?
ali svako ima pravo da kaze ono sto misli, zar ne? ;)
Pozdrav
 
Jovcica:
Ali sto se nerviras? Procitala sam detaljno prvu i drugu stranicu, ljudi se zezaju, ni traga negativnosti... U stvari, najnegativnije je: ali svako ima pravo da kaze ono sto misli, zar ne? ;)
Pozdrav

Alo ljudi, nista negativno! Pa samo se zezam(o)! Sve je pocelo sa pogresnim mestom za temu, i onda sam u tvom prvom postu nasao "sedim tako i razmisljam" pa mi pale te negativne stvari na pamet. Inace, tema jeste ok. Samo ja posle te scene u filmu ne bih postavio to pitanje o selu i sreci bliznjih, nego o tome zasto roditelji po svaku cenu zele da im deca budu onakva kakva oni zele da budu. Taj se padre mozda i ne obazire na komsije, ali ga vredja to sto mu sin nije, po njegovim shvatanjima, musko. Caletu je ocigledno bitnije da sin bude onakav kakav on misli da treba nego da je srecan. Mozda i misli da ce biti srecniji ako nije gej. Ne mozemo ga ni kriviti, verovatno nije neki moderan cale. I to za selo, jednostavno je tako. Mislim da je vecini ljudi iz nasih krajeva uglavnom bitnije misljenje drugih od licnog, vaznije je kako nesto izgleda nego sto jeste. U mom kraju na primer, ljudi krece kucu spolja, pa je za koju godinu srede i iznutra. A za to vreme ne verujem da su nesto srecni dok spavaju u supama i koriste poljski. Ali, ako komsije misle da su zavrsili kucu - zavrsili su je. Znaci - ljudi su nepismeni. I sad, sta bi to nama smetalo? Jel te dira neko iz sela? Jel te dira cale?

Kalasnikov nije tu zbog streljanja, nisam ima drugu sliku tih dimenzija na kojo bi se nesto videlo (40X40, mnogo bre malo)
 
voodoo_doll:
ja sam zelela da ljudi, koji imaju misljenej o ovome, i znasu isto. a sad sto sam greskom, ovo zaturila na "muzika", streljaj me.
koliko nerazumevanja i negativne energije ima u vama, ljudi!!

Negativan vidi negativno!
Tipican primer projekcije!
Mada ne znam da li si negativ(an)(na), tako da ovo ne mogu da dokazem, samo se hvalim sto sam naucio iz psihologije!
Pozdrav! Svi smo mi pozitivna i mila bica!
 
ja Milojko pa gde kod mene...
nema ovo veza sa filosofijom...
vracam ti lopticu...
puf...pam pam...
tennis-ball-rebound-1a.jpg

 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top