Shoping

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
Kad sfatite da nemate vishe snage da trchite kroz grad od jutra do mraka i da vam teshko nositi tri kese jer vas pochnu boljeti ledja tad mozhete biti sigurne da starite ....kupila sam samo jedne farmerke i mirishljivu svetju koja je kostala regularno 35 evra a snizhena na 10 ...cipele nisam nijedne uzela ..bilo bi mi teshko nositi i cetvrtu kesu u tretjoj kesi je bilo poklona za familiju na balkanu .....
 
ne bih reko ja kad odem kuci ne mogu da pojedem i popijem sto donose a i kad krenes te rakija, te ajvar, te pekmez, te susene ljive, jabuke ko ce to aviJonom da noso :(
zadnji put mi bacili dva litra kajsijace i ajvar, aaaaaaaaaaa
 
Meni nema sta da pozli...moji u Srbiji su odavno dresirani da nema nista. Ukinuo sam tradiciju kada je majka umrla. :whistling:

A i svake prestupne ih posecujem, tako da nemam tih gastarbajterskih muka. ;)

nisi uopste dobar co'ek...za razliku od paranormalne. :lol:

- - - - - - - - - -

mogu misliti kako te familija docekuje svake prestupne....:lol:

- - - - - - - - - -

ja bi da se orodim sa paranormalnom...:zper:
 
Skroz korektan odnos imamo. :)
Trebalo im je malo da ukapiraju da ja nisam ni Crveni krst ni Deda Mraz...ali sad funkcionisemo idealno, harmonija vlada i uvek sam rado vidjen. :whistling:

pa kada postuju onu glupost red je.....:mrgreen::lol:

- - - - - - - - - -


oces pecene breskve, a ne kazes sta je to i onda quqas kako familija nece da ti ispece breskve. :huh:

- - - - - - - - - -

mozda ljudi ne znaju sta hoces sa tri breskvama...:zcepanje:
 
pa kada postuju onu glupost red je.....:mrgreen::lol:

Red je jedino da me ujna ne smara posto sam uz rostilj sa ortacima iz detinjstva popio vec 10+ piva i sto smo malkice glasni, psujemo, prepricavamo dozivljaje itd. Ali uglavnom je navikla na razne scene kada se banda opet skupi, pa je i to uvek ispostovano i korektno. :mrgreen:
 
Kad sfatite da nemate vishe snage da trchite kroz grad od jutra do mraka i da vam teshko nositi tri kese jer vas pochnu boljeti ledja tad mozhete biti sigurne da starite ....kupila sam samo jedne farmerke i mirishljivu svetju koja je kostala regularno 35 evra a snizhena na 10 ...cipele nisam nijedne uzela ..bilo bi mi teshko nositi i cetvrtu kesu u tretjoj kesi je bilo poklona za familiju na balkanu .....

Mogli su ti prodati i čarobni pasulj, snižen na 79[SUP]99[/SUP]€.
 
Red je jedino da me ujna ne smara posto sam uz rostilj sa ortacima iz detinjstva popio vec 10+ piva i sto smo malkice glasni, psujemo, prepricavamo dozivljaje itd. Ali uglavnom je navikla na razne scene kada se banda opet skupi, pa je i to uvek ispostovano i korektno. :mrgreen:

pa to su ta srpska, da ne napisem seljacka, posla...dosho iz daleka, nije bio godinama i tako....:lol:

ako nekoga nisma videla godinama, ne bih vise imala nikakvu zljeu da vidim tu osobu, a jos manje da je ugostim i da mi remeti mir. jedino ako ti nemas deo svoje kuce ovde, pa tu odsedas.

- - - - - - - - - -

ne mislim samo na ujnu, nego i na ortake...mrzelo bi me da se vidjam sa nekim koga dugo nisma videla.
 
Kad sfatite da nemate vishe snage da trchite kroz grad od jutra do mraka i da vam teshko nositi tri kese jer vas pochnu boljeti ledja tad mozhete biti sigurne da starite ....kupila sam samo jedne farmerke i mirishljivu svetju koja je kostala regularno 35 evra a snizhena na 10 ...cipele nisam nijedne uzela ..bilo bi mi teshko nositi i cetvrtu kesu u tretjoj kesi je bilo poklona za familiju na balkanu .....

samo jedna kesa :eek:...mora da imas jako malo familije na balkanu. :lol:
 

Back
Top