BL-ov potpis

Svabov

Buduća legenda
Poruka
25.294
koji glasi
------------------------------------------------------------------------------------
Никоме не дајте да лије нашу крв зато што је српска.
Миром на рат идите и ратом мир чините.
Љубављу на љубав идите, али крвљу крв српску браните.
------------------------------------------------------------------------------------

je naravno pun kontraditktornosti...da li je to autenticno ili ne, necu da ulazim u to...ALI
malo se kaze "ратом мир чините" a odmah u sledecem 'stihu' "Љубављу на љубав идите"
+ ono mirom na rat i tako dalje....
pa gde je tu pravoslavlje gde se pominje i zagovara rat?

a da, citat je inace od nekog SteVana :))))))
 
И видео сам какве напоре чини светско зло да би оцрнило Свету Цркву, непорочно Тело Христово! Њу ће пре свега јавно срамотити у свим новинама, на радију и телевизији.
 
Демони и страсти почеше да ме спопадају са свих страна, и пошто престаше да ме плаше ноћне звери, силе таме бешњаху против моје душе. И ја још више него раније, вапијах Господу речима: "Господе, Исусе Христе, помилуј ме!" Ова борба трајала је годинама. Једнога дана нађох се на измаку снага. У својој агонији и јаду почех без престанка да вапијем Богу, али одговора не беше. Бог ми изгледаше неумољив, и пошто се искрзана нит надања у мојој души већ прекиде, препустих се Господу, говорећи: "Ти ћутиш, не бринеш због овога што ми се дешава, али Ти си још увек мој Бог и мој Господар, и ја ћу пре умрети на овоме месту него што ћу одустати од свог искања!"
 
Свети краљ казнио још једног насилника

У једном старом запису на црквеној књизи Прологу из 1620. године, прича се како је неки обесни Турчин Гашли-паша опљачкао манастир, а игумана Захарију тако премлатио, да је трећег дана умро. Али га је убрзо стигла Божја казна и Светог краља: спопала га је тешка бољка, да се сав жив распадао и у највећим мукама умирао и он, и сви они који су тада били са њим.
 
Абвун дбашмајо
Абвун дбашмајо
Неткадаш шмох
Теите малкутох
Нехве себијонох
Аикано дбашмајо оф бароа
Хаб лан лахмо д`сунконан јаумоно
Уошбук лан каубаин уахтохаин
Аикано доф хнан шбахн лахбајн
Уло теалан несјуно
Ело фасон мен бишо
Метул дилохи малкуто
У хаило у тешбохто
Во вjеки вјекова амин

Оче наш на арамејском језику
Ло алам алмин амин.
 
oche nas na aramejskom......wow.....ti si zaista mudar......ajd prichaj josh na aramejskom....sav se popalim kad chitam ovo....ovo je perverzija....de nalzish ovake pikanterije?
 
da mihajlo dodje,mihajlo nestane.....misteriozno se ubrzo nakon toga pojavi bl,pa ga onda banuju....onda se istog dana kada je bl banovan pojavljuje mihajlo9opet misteriozno) a i kim koji isto tako moze da bude ti sudeci po nacinu na koji pise.
 
Ал га будалите, БЛ ми је пријатељ и комшија, али нема везе, мислите шта хоћете, морам да пазим да ме поново неби бановали
 
Михајло:
Ал га будалите, БЛ ми је пријатељ и комшија, али нема везе, мислите шта хоћете, морам да пазим да ме поново неби бановали
Prijatelju, koga lažeš??? Ova izjava može biti tačna jedino da si podvojena ličnost, samo se još ne zna ko je dominantan...
Jel ti uviđeš tvoj problem? I da li vidiš kako si prokockao ono što si zaradio kod svojih? A? :lol:
 

Back
Top