ups...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

hulahopka

Zainteresovan član
Poruka
274
E bre kad moze onaj markyu .....bre oce da pokaze penis..otvorio covek temu,aj malo i ja da udarim po novoj....
Al ja cu kao da budem inovativna pa da vas nagonim na interesantniju pricu...
svima se verovatno nekada desilo nesto smesno,glupavo,baksuzno u toku sexsanja,al cemu se sada uvek smejete kad se setite...ako nije previse intimno pitanje,sivuple....
 
Meni je u toku sexa pukao banjo string iliti frenulum iliti kozica sa donjestrane glavica sto spaja glavic s ostatkom ''alatke''........pre nego sto muski deo citalaca pocne da ukrstava noge i vice ''uffffff....'' da vam kaze da ne boli uopste al krvari ko ludo.....
tako da blamovi tipa ''ja sam obukao gace naopako hihihi....'' i nisu neki blamovi ;-)
 
Nije se istraumirala. Ispala je skroz ok, odmah je otvorila moj ormar, nasla neku staru majicu da zaustavimo krvarenje....bilo je sve posle ok. Btw. i dalje smo zajedno....
ps. to jest bilo je sve ok ako se izuzme cinjenica da narednih mesec dana nije bilo sexa (sporo zarasta u p.m.)
 
a da stvar bude jos zanimljivija, odvezem je nakon toga kuci tu noc se bacim na net da vidim sta se prica o tome, sta mi se desilo...ispostavilo se da postoje dve varijante ove povrede: po prvoj, nema sexa mesec dana i proci ce sve samo od sebe kao da nista nije bilo...hehehe...a po drugoj: operacija, usivanje, obrezivanje...slosilo mi se...srecom, ispalo je da sam prva grupa...
ovo je ostalo izmedju mene i nje....ne znam ni kako bi matorcima rekao....dragi roditelji, sinoc smo moja devojka i ja....znate vec...ehm,....jel....e pa....Black Hawk down....
 
Vidi tata,roletna...hehheheh...bedak bre,al vidis svasta se desava...kod vas ostalo izmedju vas,a ne ko kod mene kad je keva tadasnjeg mi decka upala u sobu(sami,zaboravili da zakljucamo vrata,nismo imali kad,jelte) dok sam ja poskakivala na njenom sincicu,videla mi bulju skroz....
 
E to je blam....samo me zanima kako si izasla iz sobe posle? Kod mene stoj kljuc u bravi uvek....nikad se ne zna da li kevi da dune u glavu da udje ''samo da ponudi moju dragu bombonjerom''... jednom se to i desilo, srecom nismo nista radili....
 
Sva sreca te je zena bila lik,al danima posle je imala neke sitne provokacije,kao izmedju redova...ja stisla zube i iskulirala maksimalno, pa sta cu....i ****** sta upada tako u sobu...ma super sam ja to iskulirala,al dva dana nisam isla kod njega...
 
Ja,majku ti...bas sam bila glupa...ma bila klinka....sad bih joj j.kevu ja...Ma i ispala je cak nesto koza kad smo nas dvoje raskinuli....Ma sto sam se setila, sad cu da je polomim bre....Da je zovem da joj kazem-a i nije ti sin neki ebac,a dve muve jednim udarcem...hahhahah...boze...spava mi se,...uvek lupetam,al kad sam pospana to je onda za noblesovu nagradu....
 
Reci joj da je stara ***** koja se nije ****** 20 godina i da joj je ***** srasla zato je isfrustrirana **** je njen komsija u oko vrljavo. Nego kako izgleda stara da je ja izjebem?
 
man....u jump good....

napravila afmosferu dok se ja qpo....ja u sobu....om nekih svetja...i sad ispred kreveta je neki onizhi stochitj....na njemu neka veeeelika tjasa pune neke crvene technosti i po njoj plutaju svetjice....i drzh ne daj....ona na krevetu ja na kolenima...ja se gicnem...udarim u astal...ono sranje iz tjase se prospe svuda...ubijem romantiq u dva poteza a ona se nesretjnica trudila ...shto je najcrnje padne po MOJIM stripovima...josh uvek mi par korto-a crveno....pooooludeo sam
 
sinnke:
Taj i ja imam problem. Stvarno nasi roditelji su previse komotni i nemaju kulture. Ko da ih pali to sto vide svoju decu kako jebu.

Ne mislim da ih pali...pre mislim da su u fazonu ''Ju, nase dete...ono da radi...ju, ju, ju,....pa to je nase dete...'' a ''devojka mu je bas fina devojcica, uvek donese sto grama kafe, pita kako smo....jeste jedan ujutro i ugasena svetla u sobi al mora da igraju tablic...'' :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top