Lista prijatelja

LUDICA

Domaćin
Poruka
4.885
Sad mi nesto na ignore listi dade ideju: a ko vam je na listi prijatelja?
Meni za sad Jeasus, Nara i Zainteresovana...
girl.gif
 
pa i ja sam to pitala, niko mi nista ne odgovori...
Fora je sto ni mi ne mozemo znati ko je na cijoj listi, niti nas obavjeste kad smo mi na necijoj...
Zato ova tema, da podjelimo to medjusobno...dok oni ne smisle funkciju te liste(ipak tu mi nista ne mozemo kao obicni smrtnici)
 
LUDICA:
Sad mi nesto na ignore listi dade ideju: a ko vam je na listi prijatelja?
Meni za sad Jeasus, Nara i Zainteresovana...
girl.gif
Jao, Ludice, baš si me iznenadila i obradovala, a ne susrećemo se baš tako često po forumu. :D
Ja nikog nisam stavila ni na kakvu listu, bar još ne, :wink: treba mi malo viiiše vremena da provalim kako sve ostalo funkcioniše u novom Forumu, pa su mi liste trenutno periferno nešto. :D
 
zainteresovana:
Jao, Ludice, baš si me iznenadila i obradovala, a ne susrećemo se baš tako često po forumu. :D
Ja nikog nisam stavila ni na kakvu listu, bar još ne, :wink: treba mi malo viiiše vremena da provalim kako sve ostalo funkcioniše u novom Forumu, pa su mi liste trenutno periferno nešto. :D
:-D
Ti si meni draga
 
da...to za vrag i meni simpatichno....

a da budem i na josh nekoj....uuuu....to mo prerasta u popularizaciju....ja sma bre underground i ne volim da mi neko kazhe da sam chudak....sad bi bio grub al netju....good air in....bad air out....good air in....bad air out....huh
 

Back
Top